• nedodržení dodací lhůty, od 11.12 žádná komunikace

Nedoporučuji před vánočními svátky, po novém roce zkusit

• -rychlost
    • -špatně nastavený - navrhnutý systém objednávek ( nevíte kdy objednávka přijde a na stránkách nedohledáte)
    • - asi po 10 dnech od vyzvednutí nákupu mi přišlo oznámení o odeslané objednávce

- pro e-shop by měli být stránky a fungující přehledné objednávky prioritou

Reakce obchodu Donaco

Za problemy s informovanim se omlouvame. System eshopu je nastaveny tak, ze zakaznika o prubehu vyrizovani objednavky informuje ale kazdy system je zavisly na lidech. Pracovnici ve Vasem pripade selhali a data o prubehu vyrizovani objednavky zadali do systemu pozde. Za toto se uprimne omlouvame.

• Objednal jsem zboží a zatím nedorazilo,tak nemám co hodnotit,akorát mi paní zavolala,že některé výrobky dorazí až tenhle týden,i když na stránkach bylo skladem.V pá. to bude 14 dní,platil jsem okamžitě převodem.Snad něco dorazí.

Reakce obchodu Donaco

Snažíme se aktualizovat skladové zásoby ale vzhledem k četnosti pohybů se může stát, že některé zásoby nejsou ihned skladem. Proto jsme Vás informovali telefonicky. Pokud by jste měl zájem objednávku zrušit nebo dodat ve dvou dodávkách určitě bychom našli řešení. Je nám líto, že i přes naši komunikaci je chybějící položka důvodem nedoporučit náš obchod.

-zboží dorazilo poškozené - podšálek byl rozbitý, protože nebyl dostatečně od šálku v balení oddělený a tudíž se v průběhu dopravy poškodil
    -vzhledem k nízké hodnotě zásilky však zboží reklamovat ani vracet nehodlám

Reakce obchodu Donaco

Vážený zákazníku, podšálek Vám pošleme nový zdarma. Šálky odesíláme takto zabalené často a bez problémů s rozbitím. Pokud bude dopravce s balíkem nakládá opravdu nešetrně pak k rozbití dojít může. Zde je nutné zboží reklamovat abychom mohli uhrazení škody požadovat po dopravci.
    Pokud by tedy měl být někdo NEDOPORUČEN pak spíše dopravce. S pozdravem Jakub Fiala

Vše dorazilo jen si vubec nelámou hlavu s poznámkou k objednávce. Proč tad tedy to políčko k vyplnění mají...

Reakce obchodu Donaco

Dobry den pane Zeman, mate pravdu, doslo k chybe na nasi strane a nevsimli jsme si Vaseho pozadavku na zmenu adresy dodani v poznamce. Na nasi obhajobu lze snad pouze sdelit, ze tento pozadavek se standardne zadava behem objednavky volbou "zmena adresy". K chybe doslo prave z duvodu automatickeho kopirovani fakturacnich a dodacich adres ze systemu eshopu do systemu spedice. Kazdopadne za chybu se omlouvame.
    Potencialni zakazniky, jenž by se rozhodli přes nedoporučení pana Zemana, provest objednavku na nasem eshopu aby pripadnou odlisnou adresu dodani zapsali behem vytvareni objednavky volbou "zmena adresy". Dekujeme. S pozdravem Jakub Fiala

• rychlé dodání,přiznivá ceba
    • nemile mě překvapilo přelepené datum"spotřebujte do",stalo se mi to již minule!!

Dobry den pane Pavlik,
    pokud se jedna o kapsle ECC tak tady si dovolujeme upozornit, ze puvodni nalepky nezobrazovali spravny doporuceny datum spotreby, ktery byl o vice nez 6 mesicu kratsi. Duvod vyrobce byl ciste marketingovym tahem nuticim odberatele prodat kapsle v kratsi dobe a vytvorit tak vyssi obratku jeho vyrobku. Samozrejme, ze po zjisteni jsme toto u vyrobce reklamovali a ten nam nabidl moznost kapsle poslat zpet a pockat na novou zasilku. Toto by vsak zpusobilo nedostupnost kapsli na vice nez 2 mesice a vzhledem k soucasnemu zajmu o kapsle by to bylo ekonomicky silne ztratove.
    Pokud mate pocit, ze ECC kapsle nejsou dostatecne cerstve pak prosim zaslete zbozi zpet a obdrzite od nas jak penize za zbozi tak penize za postovne. S pozdravem J.Fiala

• Žádné
    • Dodané zboží má velmi nízkou kvalitu. Postrádám český návod o obsluze.

Podobné zboží je i v jiných obchodech, váš jsem vybral namátkově.
    Z výše uvedených důvodů nedoporučuji tento obchod ostatním!

Reakce obchodu Donaco

Dobrý den, děkujeme za reakci. Prosíme o přesnější specifikaci produktu, který jste zakoupil. Za chybějící český návod se omlouváme a v případě, že nám zašlete kontakt, obratem zašleme návod.

• když jsem kontroloval stav objednávky bylo napsáno že objednávka byla přijata a to tam bylo po celou dobu i v době kdy už jsem měl objednávku domanicméně je to tam stále

obchod je dobrý se zbožím není problém jen se nedá řídit stavem objednávky i po doručení stále objednávka přita nikoliv doručena nebo třeba vyexpedována apod.

Reakce obchodu Donaco

Upřímně se omlouváme za nedostatečnou aktualizaci stavu objednávek. Situaci způsobilo zaškolování nových pracovníků. Stav objednávek během 24 hodin opravíme. Děkujeme za upozornění. Fiala