• Podvodný eshop
    • Žádná komunikace
    • Nedodani zbozi

Na email nikdo nereaguje, objednáno a zaplaceno před půl rokem a do dnešního dne, žádné zboží, žádná odpověď na mé zpravy ani vrácení uhrazene částky.

• Objednávka zaplacena pře 19 dny, všechno zboží mělo být skladem. Dodnes bez jakékoli reakce obchodu o stavu objednávky, platbě atp.

• Žádná
    • Podvodný e-shop

Objednané a zaplacené zboží nebylo dodáno, komunikace žádná. Firma v insolvenci. Podala jsem trestní oznámení, ale jelikož jsem zatím jediná, jedná se pouze o přestupek a ne trestný čin. Pán má evidentně dle OR novou firmu založenou na maminku. Nyní mi od nich po 3měsících přišel email, že byla objednávka stornovaná a peníze mi pošlou zpět. Termín připsání pěnez prý závisí na bance:))) Tak jsem zvědavá:)))

Tak peníze mi přišly zpět na účet:))

Objednala jsem zboží a bohužel i zaplatila. Nemám ve zvyku si nečíst recenze obchodu, ale tentokrát mě to nějak nenapadlo. Dopadla jsem stejně, jako ostatní kupující v tomto obchodě. Neobjednávat! Budu se snažit zjistit, jestli tento obchod vůbec existuje.

• Výběr zboží, ale ztráta času na jejich stránkách.
    • Komunikace nulová

Neobjednávat a hlavně neplatit předem!
    Zboží neposílají, peníze nevrací!!

• Žádná
    • Nereaguje!!!

Nenakupovat!!!
    Komunikace nulová, zboží neposílají, peníze nevrací.

• obchod nereaguje na telefon ani email, zboží vůbec nedorazilo a peníze zpět taky ne

tragédie, nulová komunikace, jsou to zloději, peníze jim došly a dál nic, ani zboží ani peníze zpět

• Zboží neposlali a peníze nevrátili. Na výzvy nereagují.

Nenakupovat.

• Momentálně žádné zkušenosti s obchodem nemám. Zboží zatím nedorazilo, ale jedno plus obchod má a to, že je z čeho vybírat a májí slušné ceny.Ostatní mohu possoudit po obdržení objednaného zboží na které se jíž těším.

PODVOD!

• Zbozi nedodano, penize nebyly vráceny. Na mail nikdo nereaguje, telefon nikdo nezveda. Prostě okrádáni zakaznika přes internet. Hlavně že eshop pořád funguje.
  • NIKDO NEZVEDÁ TELEFONY, NA OBJEDNÁVKU NEREAGUJÍ, VYHNĚTE SE OBLOUKEM !!!!!!!!!!

Bohužel nemůžu doporučit, stále čekám na dodání zboží a na email nikdo nereaguje. Trvá to již 2 týdny

Obchod nekomunikuje, neviděla jsem ani koš a ani peníze, moje blbost, že jsem se nekoukla na recenze, než jsem v tomto obchodě nakoupila...Už nikdy více...

• Zboží neobdrzeno, telefony nezvedaji, na emil nereagují. Podvodníci, zloději.

Obchod nekomunikuje, jsou to zloději. NIKDO JIM NEPOSÍLEJTE PENÍZE PŘEDEM. PŘIJDETE O NĚ.

• obchod zásadně nekomunikuje

Zboží jsem zaplatil,nedorazilo,obchod nekomunikuje,nelze se dovolat.Jsou to prostě podvodníci.

Jedním slovem "podvodníci". Obchod vůbec nekomunikuje. Už vůbec nedoporučuji platit předem.

Zboží zatím nedorazilo, obchod se mnou nekomunikuje

Špatná komunikace. Po několikati pokusech se dovolat to bylo neúspěšné. Měsíc a půl čekáme na zboží a pořád nic. :)

• Nulová komunikace.