• Toaletní voda není s vůní fialek.

• pohodlí
    • -

obchod v pořádku, s EDP nejsem spokojena, její vůně vůbec nevydrží

Reakce obchodu Domdeco.cz

mrzí nás Vaše negativní zkušenost s touto vůní.
    Bohužel všechny parfémy působí na pokožce každého zákazníka různě dlouho a intenzivně a tuto komplikaci nelze předvídat.
    Taktéž nelze srovnávat vůně kategorie EDP, EDT a pravého parfému.
    Přesto děkujeme za Vaši zkušenost a věříme, že jiné zákazníky naopak tato jedinečná vůně Francie okouzlí.

S přáním krásného dne,
    DEMDACO

• - zboží za rozumnou cenu
    • - přeprava prostřednictvím PPL

Ze strany obchodu všechno v pořádku - měli přesně zboží, které jsem hledala, přijatelné ceny a dobrou komunikaci. I když za to obchod přímo nemůže, i tak si přepravce vybírá - v mém případě PPL doručila zásilku na úplně jinou adresu a štěstí bylo, že mě paní znala a balíček mi donesla. Je mi líto, že přepravce zkazil jinak dobrý obchod.

Reakce obchodu Domdeco.cz

děkujeme za Váš názor a velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost s dopravcem. Přesně jak píšete, v okamžik kdy balíček předáme dopravci, již neovlivníme způsob jeho předání.

V každé lokalitě rozváží jiný řidič a ne všichni se řídí pravidly slušného chování.
    Jediný způsob, jak se daný problém pokusit vyřešit, je z Vaší strany stížnost na zákaznickou linku týkající se řidiče, či případně zkusit dopravce GLS. Ale ani u něj nezaručíme kvalitnější doručení.
    Přesto věříme, že způsob dopravy neovlivní zájem o naše produkty.

S přáním krásného dne,
    tým Demdaco

• zboží které nabízí nemají
    • prošlé zboží

špatný

Reakce obchodu Domdeco.cz

mrzí nás Vaše špatná zkušenost s našimi produkty, prošlé zboží však neprodáváme.

V případě některých "potravin" se jedná pouze o zboží ve slevě s blížícím se koncem data minimální spotřeby.

Veškeré produkty po skončení této doby likvidujeme a rozhodně neprodáváme.
    Samozřejmě nemůžeme vyloučit nepozornost z naší strany, lze ale v tomto případě uplatnit reklamaci či vrácení zboží ve stanovené lhůtě.

Co se týče nedostupnosti produktů: při velkém zájmu o vybrané produkty nelze zaručit dostupnost po celou dobu. Zboží dovážíme z mnoha částí světa a s prodlením mezi dodávkami zboží je bohužel nutno počítat.

I přes tuto Vaši negativní zkušenost věříme, že naše produkty a péče o zákazníky zůstane v oblibě a zákazníci budou nadále spokojeni jako doposud.

S přáním krásného dne, tým DEMDACO

• nekomentuji
    • nekomentuji

nedoporučuji

Reakce obchodu Domdeco.cz

Mrzí nás Vaše špatná zkušenost s naším internetovým obchodem, bohužel z důvodu nespecifikace Vaší nespokojenosti nemůžeme blíže zjistit příčinu a tím zlepšit naše služby či sjednat nápravu.
    Přesto doufáme, že pokud se opět rozhodnete využít našeho e-shopu, vše proběhne již k Vaší plné spokojenosti.

S pozdravem,

Tým Demdaco

• dlouhá doba dodání

zboží jsem zakoupila 31.10.2015 a dod dnešního dne jsem zboží nedostala!!!!!!!!

Reakce obchodu Domdeco.cz

zboží bylo objednáno dne 31.11., následující den Vám byly zaslány podklady k platbě. Na účet byla platba připsána 5.11. a zboží bylo expedováno následující den. Informaci o expedici jsme Vám poslali mailem i SMS.
    Dle sledovacího čísla balíku bylo zjištěno, že Vás dopravce bohužel nezastihl na uvedené adrese. Druhý pokus o doručení proběhne dnes.
    V případě jakýchkoli potíží s doručením kontaktuje prosím přepravce (GLS / PPL - dle Vámi zvoleného výběru způsobu dopravy).
    Obchodní team Demdaco

• Obchod uvádí, že zboží má skladem. Když si objednáte, tak za několik dní objednávku stornuje, že prý zboží nemá. Buď je tedy prodali mezitím někomu jinému, nebo od začátku lhali. Jedna možnost horší než druhá.

Neseriózní obchod.

Reakce obchodu Domdeco.cz

momentálně máme skladem cca 4,000 položek a celkový počet kusů skladem je téměř 90,000. Pravděpodobnost, že si objednáte položku, která je označena jako "skladem" a ve skutečnosti skladem není je velice malá, nicméně opravdu se stát může. Chybující lidský faktor bohužel z našeho pracovního procesu vyloučit nelze. Omlouváme se za vzniklou situaci. Rádi Vám nabídneme alternativní produkt s 20% slevou.

Obchodní team Demdaco

• nabízí zboží které nedodá

nekupovat, zboží vám nedodá