• Kvalita, nádherné balení

• Kvalitní a příjemný materiál
    • Rychlé a spolehlivé dodání
    • Přehledný e-shop

E-shop a jeho produkty mohu s klidem doporučit. Jejich sortiment zahrnuje skvělé kvalitní produkty, které plně odpovídají popisu na webu. Pravidelně zde nakupuji dárky pro manželku, a musím říct, že je vždy nadšená.

• Tychlost pdeslani
    • Bylo objednane tricko sede - tmave sede- ale dorucene tricko bezove - vyjadreni obchodu bylo ze vyfocena barva byla kazova a proto bez jakehokoli upozorneni odesilaji tricko jine. Dle nich svetle sede, je ale nezove.

Reakce obchodu DOMA Collection

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu ohledně našeho e-shopu. Je nám líto, že Vaše zkušenost byla negativní.

Přestože jsme ihned osobně zavolali a omluvili se, chápeme, že celá situace mohla být nejasná a proto situaci popisujete trochu jinak. Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě a nikdy bychom nezaslali naschvál jiný produkt.

Děkujeme za Vaši trpělivost a opět se omlouváme za veškeré nepříjemnosti.

S přátelským pozdravem,

• Široký výber
    • Zákaznícky servis
    • Pohodlie oblečenia
    • Česká výroba

Chcem sa s vami podeliť o moje úžasné skúsenosti s objednávkou z dňa 15.08.2023, ktorá mi bola doručená už 18.08.2023. Toto bolo naozaj skvelé služba! Z mojej objednávky mám iba pozitívne dojmy.

Objednala som si Mikinu & Kraťasy set v nádhernej béžovej farbe a veľkosti XS/S. Materiál je nesmierne príjemný na dotyk a táto farba je jednoducho krásna. Sú veľmi pohodlné a bezpochyby ideálne na cestovanie. Jediným malinkým nedostatkom je, že sa občas gumička prekrúti, ale to nie je nič vážne.

Ďalej som si objednala mušelínové šaty Summer v béžovej farbe a veľkosti S s dĺžkou 86 cm. Tieto šaty sú jednoducho úžasné. Materiál je jemný a vzdušný, takže som si ich mohla vychutnať aj v horúcom egypskom počasí. Jediným malým nedostatkom bolo, že mi nitka na zapnutie gombíka povolila, ALE nebolo to nič, čo by som si nemohla ľahko opraviť.

A nakoniec, dámske tričko Summer v béžovej farbe a veľkosti XS/S. Toto tričko je neskutočnej kvality a príjemné na tele. Cítila som sa v ňom veľmi pohodlne a štýlovo.

Celkovo som nadšená z mojich nákupov v tomto obchode. Rýchle doručenie, kvalitné produkty a skvelý zákaznícky servis - to sú dôvody, prečo ho maximálne odporúčam. Určite sa sem budem vracať pre ďalšie nákupy.

Velmi milý, osobní přístup. Šaty jsou v prvotřídní kvalitě!

Příjemný eshop. Milá komunikace, co kousek oblečení, to super kvalita - střih, materiál, provedení na jedničku :) A krásně zabaleno, to už byl takový příjemný bonus. Nakupovala jsem podruhé a doporučuji všem :)

• Skvělé střihy a materiály
    • Parádní balení

Moc příjemný obchod. Ráda nakoupím zase, jsem moc spokojená.

• Výborná komunikace, doporučení s velikostmi.
    • E-shop je přehledný

• Naprostá spokojenost, úžasný přístup, překrásné šaty z kvalitního materiálu, rychlé dodání. Doporučuji :)

• Krasne zabaleny balik , s krasne kvalitnym oblecenim.

• Nádherné, skvěle padnoucí šaty, česká značka, bleskové odeslání, krásně zabalené (i když mě by nevadilo, kdyby balíček přišel v použité krabici a tím se recyklovalo). Jsem maximálně spokojena a chystám se na další nákup.

• rychlé dodání + krásně zabaleno

kvalitní tričko, pečlivě ušito...velká spokojenost.

• Krásne kvalitné veci, ktoré prídu nádherné zabalené, plus vynikajúca komunikácia s majiteľmi obchodu, opäť rada nakupim

• Vyborna komunikace, nadherne zabaleno, rychle doruceno, spickova kvalita a strih, naprosta spokojenost a budeme objednavat veci vic

Objednávala jsem dvě třička a jsou opravdu kvalitní, příjemný materiál a střih. Doporučuji!