• Zboží nebylo skladem, i když bylo uvedeno jako skladem. Takže zatím čekám dále.

Reakce obchodu Domácí VINOTÉKY

v době, kdy bylo zboží objednáno, nám externí sklad skutečně ukazoval, že jde o zboží skladem. V současné době je již zboží u zákazníka - celková dodací doba v tomto případě byla do 3 týdnů.

Tvrdit, že je vše skladem a následně dodání za 2 měsíce, to už ten eshop fakt může mít asi každy :-( A nejde o jedinný výrobek o který jsem měl zájem. Chtěl jsem podpořit "specializované" prodejny, ale alza to řeší, bohužel.

Reakce obchodu Domácí VINOTÉKY

Dobrý den, to nás mrzí. K výpadku došlo u několika modelů a my bojujeme s datovou větou a tím, že se produkt prodá za víkend a k aktualizaci dochází v pondělí. Ve všedních dnech o půlnoci. Taky jsou letos extrémní výpadky ve výrobě. To není výmluva. Ale realita.

Jinak alza mi sluchátka skladem, dodala za 14 dní. LED žárovky kolegovi zrušila a nenapsali nic. Přímo naše zkušenost. Proto si jí tu můžeme dovolit napsat.....

Nám se zákazník VŽDY dovolá, snažíme se najít řešení a nabízet varianty, když nastane problém. Díky bohu to je minimum i v takto složité době.

Mějte se.

• Z obrázku nebylo možno zjistit distanci mezi poličkami, je problém s umístěním lahví se šumivým vínem

Reakce obchodu Domácí VINOTÉKY

Dobrý den, to nás velice mrzí. U některých modelů je možno poličky vyjmout a zvětšit tak jejich vnitřní prostor. Někde to bohužel nelze. Věříme, že i tak budete s chladničkou nakonec spokojen.

• Obchod za 5 dní dodal jiné zboží než bylo objednáno a zaplaceno. Po reklamaci odvezl a za další 2 dny dodal opět něco jiného. Teprve dnes přišlo objednané zboží, snad v pořádku.

V oblasti vinoték má obchod jistou exkluzivitu.
    Obchod se evidentně snaží ale doplácí na své nespolehlivé partnery (sklad, doprava).

Dobrý den pane Remku,
    děkujeme za recenzi a souhlasíme. Tentokrát se dopravce opravdu "předvedl". :(

Nebudeme lhát, že se to občas nestane, ale i skladníci a dopravci jsou prostě lidi a v tento čas expedují cca 5x více objednávek.

My se snažíme v takovýchto případech vše vyřešit maximálně rychle a férově. A děkujeme, že jste to v recenzi ocenil.

Ještě jednou se omlouváme!

Ing. Radek Loučka
    jednatel