• Rychlé vrácení peněz
    • Zboží bylo zasláno DPD - prý naštěstí s pojištěním proti rozbití. DPD nic nedoručilo, poslalo zprávu, že zboží nemohlo být z kapacitních důvodů doručeno, a že je na depu. Tam po 40minutovém hledání zásilky přišla smutná paní, že mi to nemůže vydat, protože je to celé rozbité, pivo z toho teče horem dolem. Zásilku tedy vrátili a obchod vrátil peníze, což hodnotím samozřejmě kladně. Asi si řeknete, že je blbost posílat skleněné láhve zásilkovou službou, ale mám zkušenosti s jinými obchody a doručovateli a jde to - flašky nesmí být přímo vedle sebe, zabaleno v hodně bublinkách a papíru.
  • Objednávka po 14 dnech stále nedorazila. Už 10 dní visí v depu a na dotaz mi bylo řečeno, že to nemá kdo dovést a že nemohou určit přesný termín dodání. Tento obchod nedoporučuji a už bych zde nikdy nenakoupil!

Reakce obchodu Domácí pivotéka

omlouváme se za špatnou zkušenost s přepravcem.

Expedice Vaší objednávky proběhla bez prodlení, zdržení na straně dopravce je opravdu neomluvitelné a právě z těchto důvodů jsme s dopravcem ukončili spolupráci a zahájili jsme spolupráci se spolehlivějším přepravcem.

Ohledně problému s doručením jsme Vás kontaktovali a domluvili se na náhradní přepravě, se kterou jste souhlasil. Informaci ,,že to nemá kdo dovést a že nemohou určit přesný termín dodání", jste pouze pro upřesnění, nedostal od našeho e-shopu, nýbrž od přepravce se kterým jsme jak již zmíněno, spolupráci ukončili. Od nás se Vám dostalo vysvětlení prostřednictvím tel. hovoru, společně s přijatým náhradním řešením.

Vaše negativní recenze nás mrzí o to víc, že se týká přepravní společnosti, nikoliv našeho e-shopu.

Věříme, že budete s objednaným zbožím spokojený a děkujeme za objednávku.

Objednané zboží (plechovky) přišlo komplet poškozené. Poškození
    bylo způsobeno špatným zabalením a dovršeno pravděpodobně pádem celého balíku. Na mé upozornění na tuto skutečnost obchod nijak nereagoval.

Požádal jsem o reprezentativní balení pivní sady a bez jakékoliv reakce došla obyčejná krabice, která teda vůbec reprezentativně nevypadala. Takže jakmile došlo zboží, přišla část dvě - sehnat si vlastní balení. Kdyby alespoň přišla odpověď ve smyslu - ,, žádnou takovou službu nenabízíme"

• velký výběr
    • předražená doprava

Zboží po více než dvou týdnech pořád nemám, kvůli vašim přemrštěným cenám u dopravců o 100-200% oproti běžným cenám, jsem zvolil nejlevnější Mallbox a dva týdny mi píšou, že mají poruchu na boxu a nemohu zboží vyzvednout. Byl to dárek na narozeniny, které jsem ovšem nestihl a navíc píšou, že nemám na vyzvednutí ani 48h od jejich oznámení. S takovým přístupem lituji, že jsem objednávku nezrušil. Skvělá služba.. Zaměřil bych se tedy na zlepšení nabízených služeb dopravy.

Objednala jsem 13. prosince (zboží mělo být na Vánoce) a zatím mi kompletně nedorazilo (posílají po částech). Komunikace žádná...

Do dnešního dne zboží nedorazilo, chybí komunikace.

1) bylo mi voláno 10 minut před doručením bez předchozího avíza
    2) až na vyžádání mi byla vystavena ručně stvrzenka o zaplacení místo řádné faktury

• Super nápad a super skladba piv.
    • Díky za dárky - pexeso, tácky a otvírák - kdyby nebyl rezavý..
    • Utopenci se cestou pootevřely, vylila se šťáva a nasákl to do sebe dárek -. pivní tácky. Šťáva polila i brambůrky, kde se smazal datum spotřeby. Zatím jsme jedli slaninové a ty jsou odporně přesolené. Další dárek otvírak byl rezavý. Napsala jsem Pivotéce email a čekala, že mi alespoň odepíšou, ale ani to ne. Nakoupím u nich jen v případě nouze nejvyšší, že bych jinde nesehnala požadovaný produkt.

• vysoká cena sud. piva Krakonoš 11 KEG 10 l (konkurence 200-269 Kč/KEG)

• Rychlá reakce
    • produkt nabízen jako dárkové balení, ve skutečnosti zabalen do standardní kartonové krabice, museli jsme přebalit... škoda... :o((
    • min. jedno pivo je asi 14 dnů do konce doby min.trvanlivosti, u dárku nevhodné...