• Obchod po dvou týdnech odepsal, že zboží nedodá. To je slušná sviňárna před Vánocemi.

Vážená paní Jadrná,
    objednala jste si zboží u kterého JASNĚ A ZŘETELNĚ uvádíme hned vedle tlačítka do košíku, že je skladem u dodavatele s předběžnou dodací dobou 14 dní. Jakmile nás dodavatel vyrozuměl o tom, že není schopen zboží dodat informaci jsme Vám předali. Chápeme Vaše nepříjemné pocity, že nebude produkt dodaný, nicméně informaci o tom, že produkt nemáme na našem skladě nýbrž u dodavatele jste obdržela ještě před objednáním a bezodkladně po obdržení informace od dodavatele jsme Vás vyrozuměli s novou informací. Je nám líto, že Vám bohužel nemůžeme lépe pomoct.

Zboží označené skladem nemají skladem
    Špatná a nedostatečná komunikace se zákazníky
    Nekompetentní personál, který není schopen cokoli řešit

• zajímavé produkty, které jinde nevidím
    • široký výběr
    • při popisu spotřebičů by bylo vhodné uvést rozměry

• Rychlé jednání, dodání

• Zboží došlo v perfektním stavu a jsem spokojená

Jsem spokojená

• Výborný sortiment

Dobré www stránky, rychlá reakce, aktivní komunikace, jsem velmi spokojen

Po objednávce se mnou nikdo 10 dní nekomunikuje . Moje objednávka byla přijata a tím to haslo.

Vážený paní Boušková,

objednávku jste učinila dne 1.6.2018. V objednávce jste si objednala také tento produkt - http://www.dokuchyne.cz/cukrenka-basic-s-nerezovym-vickem-blomus/ u kterého Vás ještě před objednáním (přímo nad tlačítkem „Do košíku“) informujeme, že zboží je „skladem u dodavatele dodání 7 - 14dní“.

Následně Vás na tuto informaci znovu upozorňujeme e-mailem, zasílaným den následující po objednání, kde Vám sdělujeme, že pokud jste informaci o době dodání přehlédla a nechcete na zboží čekat, je možné objednávku stornovat. Překontrolujte prosím složku Hromadné/spam, může se stát, že e-mailový klient zprávu špatně vyhodnotil a zařadil do špatné složky (toto však bohužel jako e-shop neumíme ovlivnit), vždy však zákazníkovi toto upozornění zasíláme, aby byl zákazník informován.

Každou objednávku vždy zpracováváme v avizované lhůtě dodání a pokud z některého důvodu není možné ji vyřídit, zákazníka o tom vždy neprodleně informujeme. Omlouváme se Vám za nedostatečné upozornění na dobu dodání. Text bude více zvýrazněn. Děkujeme za pochopení.

• Super jednání

Děkuji za vaši pomoc při výběru produktu, velmi jste mi pomohli. Koupil jsem si nový shaker a nyní si už jen vychutnávám tu skvělou chuť.

• velký výběr sortimentu
    • přehledný obchod
    • rychlá komunikace

Děkuji za rychlé vyřízení objednávky. Produkt se mi moc líbí a je z kvalitního materiálu.

• Rychlé dodání a kvalitní zboží.

Velká spokojenost s novým nádobím. Vše je z kvalitního materiálu a věřím že vydrží. Jinak komunikace s obchodem na jedničku.

• Naprosté splnění očekávání
    • Vynikající komunikace, rychlé reakce na dotazy
    • ochota řešit problémy
    • balík zničen přepravcem, obchod ale vše vyřídil k mé spokojenosti

Kvalitní produkty za výhodné ceny. Nákup zde se vždy vyplatí

• Kupoval jsem v obchodě poprvé a jsem velmi spokojen, budu se vracet.
    • Některé produkty nejsou skladem

Obchod mohu jednoznačně doporučit. Všechno bylo bez problémů

• Široka nabídka
    • Nízký limit pro poštovné zdarma
    • Přepravce mi nevolal ani nezvonil byla jsem celou dobu doma

Nakoupím znovu

• Perfektní kvalita za super cenu. R

Velmi rychlé doručení a perfektně zabaleno. Neměl jsem s tím žádný problém a příště si u nich objednám znovu.

• Ceny produktů jsou dobré
    • Výhoda osobního vyzvednutí v pěkné kamenné prodejně, paní prodavačka umí skvěle poradit.

Celkově velká spokojenost

• Nakupuji zde pravidelně a jsem velmi spokojen
    • Žádné nevýhody jsem nenašel

Byl jsem s nákupem spokojen. Jako vždy přišlo rychle, dobře zabalené a ve skvělém stavu.

ok

• ano

• sortiment zboží
    • interní zmatek

Zboží jsem objednala, přišlo potvrzení objednávky, ale pak už nic. Psala jsem na kontaktní adresu, mail se mi vrátil zpátky jako nedoručitelný....

Vážený pane Markovljev,
    objednal jste si zboží s dostupností 7 - 14 dní v této době by byla objedávka vyřízena. Jediný e-mail, který jsme od vás dostali byl, že si objednávku přejete stornovat. Pokud nechcete na zboží čekat, doporučuji objednávat zboží, které je skladem. Pokud si objednáte do 12hod zboží vám vyexpedujeme ještě ten samý den.

Karel Svoboda