• předem volal obchodní zástupce: pokud se zásilka při přepravě znehodnotí i tak musím zboží zaplatit, ale nic mi nepřijde, to se také stalo, je to opravdu divné

Reakce obchodu DOKARES

v přepravních podmínkách máme uvedeno, že tekuté produkty dopravci Uloženka ani PPL standardně nepřepravují. Doslova proto píšeme toto: "Upozorňujeme, že některé druhy zboží (zejména tekuté produkty) nelze posílat přepravními službami PPL a Uloženka. V případě, že si objednáte tekuté produkty na Uloženku nebo PPL, objednáváte tak na vlastní nebezpečí. Budeme je balit s maximální péčí, ale v případě poškození zásilky nebude možné zásilku reklamovat, což Vaší objednávkou akceptujete."

Předem jsme Vás telefonicky kontaktovali a upozornili Vás na tuto skutečnost. Ačkoliv jsme Vaši zásilku zabalili stejně pečlivě jako jiné, ve Vašem případě došlo bohužel k poškození přepravní službou PPL. Snažili jsme se o reklamaci, ale byla z výše uvedených důvodů zamítnuta, o tom jsme Vás také informovali včetně zaslaných fotografií poškozené zásilky.

Je nám líto, že PPL zrovna Vaši zásilku zničilo, zacházení se zásilkami bohužel nejsme schopni ovlivnit. Tekuté produkty se snažíme ve většině případů zavážet zákazníkům sami, na což máme po Praze a okolí vlastní rozvoz, ale nedokážeme zajistit závoz na druhý konec republiky.

Děkujeme za pochopení.

Chyba vašeho dotazníku. Zboží jsem 16.6. objednal, nikoliv zakoupil! Od potvrzení objednávky se mi nikdo neozval:-(. Respektuji sdělení: "Zboží nemáme na skladu. Naskladníme během 1-10 dnů.". 10 dnů pryč a já netuším co s mojí objednávkou bude dále:-(...

Reakce obchodu DOKARES

Dobrý den, dotazník Heureky se bohužel zasílá automaticky 10 dnů po přijetí objednávky. Pokud jste objednal zboží, které nebylo skladem, mohla být objednávka vyřízena až po zaslání dotazníku. Toto nemáme možnost ovlivnit. Věříme, že jsme Vaši objednávku nakonec po naskladnění zboží vyřídili k Vaší spokojenosti.