• zboží bylo připraveno k odběru obratem
    • vstřícná domluva k vyzvednutí mimo uváděnou výdejní dobu

Cena poštovného.
    Košíček 3,5 Kč
    Poštovné 149,-

• Rychlé dodání, kvalitní zboží

• dobrá komunikace, rychlé doručení

• vlastní rozvor zboží přímo z obchodu
    • výhodná cena
    • dobrá komunikace při zpracování objednávky

• Velký výběr, rychlé dodání, skvělý personál, ceny

• Bez problému, Příště se zase obrátím

Netřeba se obávat, je vyýízeno včas .

• všechno ok, v pohodě

• Rychlost vyřízení.

Krátká pracovní doba jenom 8:00-10:00

• předem volal obchodní zástupce: pokud se zásilka při přepravě znehodnotí i tak musím zboží zaplatit, ale nic mi nepřijde, to se také stalo, je to opravdu divné

Reakce obchodu DOKARES

v přepravních podmínkách máme uvedeno, že tekuté produkty dopravci Uloženka ani PPL standardně nepřepravují. Doslova proto píšeme toto: "Upozorňujeme, že některé druhy zboží (zejména tekuté produkty) nelze posílat přepravními službami PPL a Uloženka. V případě, že si objednáte tekuté produkty na Uloženku nebo PPL, objednáváte tak na vlastní nebezpečí. Budeme je balit s maximální péčí, ale v případě poškození zásilky nebude možné zásilku reklamovat, což Vaší objednávkou akceptujete."

Předem jsme Vás telefonicky kontaktovali a upozornili Vás na tuto skutečnost. Ačkoliv jsme Vaši zásilku zabalili stejně pečlivě jako jiné, ve Vašem případě došlo bohužel k poškození přepravní službou PPL. Snažili jsme se o reklamaci, ale byla z výše uvedených důvodů zamítnuta, o tom jsme Vás také informovali včetně zaslaných fotografií poškozené zásilky.

Je nám líto, že PPL zrovna Vaši zásilku zničilo, zacházení se zásilkami bohužel nejsme schopni ovlivnit. Tekuté produkty se snažíme ve většině případů zavážet zákazníkům sami, na což máme po Praze a okolí vlastní rozvoz, ale nedokážeme zajistit závoz na druhý konec republiky.

Děkujeme za pochopení.

• široká nabídka zboží, výborná komunikace ohledně odesílaného zboží, rychlost vyřízení zásilky, spolehlivost

Jsem s nákupem spokojená.

• Rychlost dodání.

• cena ,rychlost ,komunikace

nic

• malá komunikace, dlouhá dodací doba

Reakce obchodu DOKARES

Dobrý den, pokud objednáváte zboží, je dobré se vždy podívat, zda je skladem. Skladové položky obvykle expedujeme nebo dodáváme hned následující pracovní den po objednání. Zboží, které není skladem, musíme napřed zajistit od našich dodavatelů a to bohužel u některých položek trvá déle. Vždy se snažíme informovat, ale pokud se čeká na naskladnění, někdy nemáme informaci o termínu ani my. Děkujeme za pochopení.

Výborný, spolehlivý obchod.

Rychlé vyřízení objednávky.

Rychlé doručení, dobrá cena zboží

• výborné, jednoduché, vše fungovalo
    • vedro na výdejním místě na Hájích