• pobočka pouze v Banské Bystrici

NEDOPORUČUJI! - Vybral jsem si kameru GS980D na základě kvality obrazu a možnosti hlídání vozidla v mé nepřítomnosti pomocí timelapse videa (nebo alespoň snímání při nárazu). Druhá funkce ale na mém autě Golf 7.5 variant z roku 2019 nefungovala. Řešil jsem to reklamací, která neodhalila žádný problém a dokonce jsem jel s autem z Ostravy do Banské Bystrice (sídlo společnosti), kde mi po hodině pokukování po autě sdělili, že vlastně ani neví jak to má být správně zapojeno a sdělili mi, že kamera není kompatibilní s mým autem (jedná se o jeden z nejčastěji prodávaný model v EU...). Dokonce mi prodejcem bylo sděleno, že vědí o tom, že kamery nejsou někdy kompatibilní s některými modely aut (nesdělil mi ani které to jsou...), protože už to v minulosti řešili. Tento prodejce prostě spoléhá na to, že když už zainvestujete spoustu peněz do montáže kamery do auta, tak pak už následně nebudete řešit vrácení kamery, což by se opravdu nevyplatilo. Proto varuji aspoň další zákazníky před klamavým a dá se říct i podvodným jednáním této společnosti.

Profesionální jednání - perfektní

Tuto společnost jsem prioritně zařadil mezi nejlepší, ve které jsem zboží zakoupil. Od odeslání objednávky následovalo velmi rychlé, příjemné, max. vstřícné a naprosto profesionální jednání prodejce, který mi nabídl další výhodnější možnosti i telefonicky. Takového přístupu si nesmírně vážím a za vše upřímně děkuji.*****

Super, velká spokojenost s dodáním i službou kolem objednávky.

• spolehlivost
    • rychlá reakce na mé dotazy
    • velmi originální zboží
    • V ČR zatím není žádný kamenný obchod

• Oficiální zastoupení DOD v České republice
    • o kamerách DOD vědí opravdu všechno
    • vždy opravdu profesionální úroveň odpovědí

Specializovaný obchod pouze na autokamery. Co rozhodně oceňuji, jsou opravdu erudovaní odborníci, kteří mi dokáží odpovědět na každou otázku a poradit. Koupil jsem si model DOD GS980D, který mi byl doporučen a rozhodně velká spokojenost. Jako nadšenec do fotografování a videa mohu potvrdit jeho kvalitu.

Skvělá a příjemná komunikace s technickým oddělením, které skvěle poradí při výběru kamery. Doručení rychlé - vše jak má být

• široký výběr
    • kvalitní produkty

Nemám co vytknout - jsme firma as tímto prodejcem spolupracujeme již 4 roky. Velmi důležitý je pro nás servis a to i pozáruční, ať už co se týče výměny baterií, či pomoc při nastavení kamer. Je to opravdu profesionální prodejce, kde platí, že zákazník je vždy na prvním místě. Takže pokud váháte ohledně koupě kvůli vyšším cenám kamer berte na vědomí, že servis a poradenství máte garantovány na nejvyšší možné úrovni.

• ověřená kvalita
    • prodej jen kamer do aut
    • originální balení
    • přímé zastoupení značky DOD v ČR
    • vyšší ceny

Profesionálové v každém směru

• komunikace s panem Kováčikem na úrovni odpovídající kvalitě prodávaných produktů

Jako vždy rychlé doručení a kvalitní kamera

+ Produkt dle popisu
    - Chybí návod v češtině

• komunikace
    • rychlost dodání
    • Všechno je v pořádku

Jediná škoda že mají pobočku jen na Slovensku, protože jinak kluci co tam dělají dokážou naprosto přesně připravit produkt jako šitý pro vás. Doporučuji každému kdo není tak technicky zdatný - poradí. Doručení ok.

• doporučuji
    • poradenství
    • výběr produktů
    • nemají prodejnu v Praze

• doba dodání

komunikace, přístup eshopu vše v porádku

• komunikace
    • profesionalita

léty ověřená kvalita a servis i pozáruční !!!

• Rychlost dodání objednaného zboží.
    • Celková spokojenost

Zákazníkem tohoto obchodu jsem už delší dobu – mám od nich už pár kamer. Vždy mě překvapila jejich ochota pomoci a přinést na trh něco nového. I když vznikl nějaký problém, vždy mi nějak pomohli a vyřešili ke spokojenosti. Teď jsem bral od nich novou kameru DOD GS980D - opět kompletní
    á podpora ze strany obchodu - bleskové dodání a poradenství. Možná mají toho někdy hodně a to řešení chvilku trvá ale vždy na 100%