Zboží nedorazily kvůli chybě prodejce s dodací adresou do pneuservisu

Pneumatiky jsem objednal do servisu s tím ze pneu přijedou druhy den, bohužel ani po 4 dnech nedorazily

• Po 6dnech od objednani a mém emailu, stále nemám zboží.....opravdu k pohledání

Vždy jsem měl dobré zkušenosti,jen tentokrát to bylo velmi dlouho.

• Neaktuální informace o dostupnosti

Nabízí zboží, které nemají a nemají zajištěno ani jeho dodání. Objednávku jednoduše zruší, bez jakékoliv jiné nabídky, nebo kompenzace. Díky jejich nekvalitní nabídce jsem přišel o možnost koupit jinde za přijatelnou cenu. Dan

Na eshopu bylo dodani do 3.1. Na sklade. Kvuli pocasi a snehovym podminkam jsem objednaval zamerne skladove zasoby s vybiral jsem dle rychlosti mezi eshopy. Nakonec mi volali z eshopu ze je to na externim skladu a bude naskladneno 5.1. A pak odeslano. Bez zadne omluvy nic. Polozky jeste nemam a uz je -8stupnu. Pecka!:)

• Nenapsali že pneumatiky jsou DEMO

V den expedice mi sdělili, že pneu si nemohu vyzvednout z důvodu inventury.
    Jednání úplně na h....

Přišly jine pneumatiky, obchod nereaguje.

Zboží bylo zaplaceno bank.převodem a přesto ČP požaduje opětovné zaplacení.V současné době zboží leží skladem do 20.11.a čekáme jak finanční transakci vyřešíte!Nesrovnatelný i přístup řidiče s jinými dopravci.

• Ochota externí firmy při doručení .
    • Nelze osobní vyzvednutí, když byli pneu skladem.
    • Cena na internetu za pneu byla rozdílná při výběru a pokud se vložila do košíku, tak cena byla vyšší.nikdo nic nechtěl řešit. Prostě platila ta vyšší částka.

Objednane a zaplacené zboží mi bylo zasláno na dobírku, nešlo zaslat náhradní před navrácení fopravcem.

• Je to již týden od objednávky a zboží nedorazilo. Obchod mě nijak neinformoval o zpoždění. Jejich "kontaktní" telefon je vypnutý.

Nulová komunikace ze strany obchodu. Vypadá to na podvod.

• lžou s dodáním!

Nabízí 24hod dodání, dodáno až po 7dnech díky české poště. Na eshopu slibují, ale ČP předali zásilku až po 5dnech a pak byl víkend, kdy jsem byl objednán a pneu přišly druhé pondělí. Dále nezvedají telefony, nlze se vůbec dovolat pro kontrolu objednávky, což mne rozčílilo po 30volání každý den do krajnosti.!!! Když prodávám, tak jsem i na telefonu!!! Takže neslibuji něco, co neumím dodržet. Tuto firmu už nikdy více!!!

• Na zboží čekám přes týden a ještě prý cca týden čekat budu

naprosto nulová komunikace, nikdo nezvedne telefon, žádné informace, prostě nic.

• zakázal osobní odběr
    • neochota řešit nastálou situaci

Kdysi to býval dobrý obchod s možností osobního odběru, který zrušili kvůli asi kvůli své neschopnosti . Při příštích objednávkách se již budu obracet na jiná eshop.

Obchod mi zrušil objednávku s tím, že pneu nejsou k dispozici u dodavatele, přestože tam 50 ks mělo být.
    Následně dále nabízí tyto pneu, ovšem za vyšší cenu. Telefon mi nezvedli.
    Zkusil jsme objednat jiné pneu, opět objednávka potvrzena. Termín expedice nedodržen, na maily nereagují, pneu nemám.

Objednáno přes týden a zatím nedorazilo a ještě týden nedorazí.