• zboží přišlo rozbité
    • obchod nekomunikuje
    • nelze vybrat jiného dopravce jak DPD
    • pozdní dodání

• Žádné informace. Až když jsem napsala co se děje že balík není ani info. Potom napsaly že čekají na dodavatele.
    • Nemůžu něco hodnotit, když ještě objednávka nedorazila.

• rychlost komunikace, při nedostupnosti zboží

- změněn způsob dopravy bez odsouhlasení, ze zaslání na výdajové místo na kurýra domů
    - až po tefonickém kontaktu změněna částka na faktuře,tak aby odpovídala objednanému zboží

• Výhodou byla cena výrobku, ale za prezentovanou částku měl obchod pouze několik kusů.
    • Obchod má skladem pouze několik kusů výrobku.
    • Obchod není schopen za stejnou cenu sehnat další kusy výrobku.
    • Eshop obchodu dovoluje objednat i takové množství výrobku, které nemá skladem
    • Obchod není schopen snížit náklady na dopravu, když poslal pouze část objednávky. Cena jednoho kusu výrobku se tak navyšuje.

Objednal a zaplatil jsem 18 ks výrobku přes eshop. Na skladě bylo pouze 7 ks. Za těchto 7 ks jsem zaplatil plnou cenu dopravy. Další kusy výrobku byl obchod schopen dodat za výrazně vyšší cenu. Zbytek objednávky jsem tedy zrušil. I přes moji žádost, obchod nesnížil původní částku za dopravu, takže se mi průměrná cena výrobku zvýšila. Nechápu, jak může existovat eshop, který umožňuje objednat zboží, i když ho nemá skladem.

• Nedoporučuji, zaplacené zboží mi odmítli poslat, jelikož se najednou zdražilo. Po týdnu čekání jsem 2x volala, abych se tohle vůbec dozvěděla.

- netaktnost obchodu a využívají dané nepříjemné situace

• Zboží, které mělo být v době objednávky skladem, fyzicky nebylo. Reakce obchodu telefonicky až po týdnu.

• Zrušili objednávku