• Nízká cena, možnost odběru na výdejních místech.
    • Zboží dorazilo neúplné. Jednalo se o mobilní telefon, který byl doručen bez akumulátoru (podstatná část :-)
    • Nakonec se k problemu postavili čelem a akumulátor zaslali. Zbytečná komplikace. Nejprve mi při reklamaci sdělili, že neví, jak to budou řešit. Druhý den již komunikoval technik zásilkovny, který nyvrhl věcné řešení. Vše se tak protáhlo na 14 dní.

Měl jsem asi smůlu.

• komunikace, rychlost

Doporučuji ostatním, velmi rychlé jednání.

• Dostupnost zboží
    • rychlé dodání zboží
    • příjemné ceny
    • nemá

Určitě doporučuji,byl to už cca můj pátý nákup a vždy spokojenost.I při reklamaci dobrá komunikace a kladné vyřízení.

• nízká cena, rychlá dodávka.
    • v době nákupu nebyly doladěny drobné detaily, které běžného zákazníka nezajímají (číslo účtu na faktuře neodpovídalo, číslu účtu na FÚ) - vše bylo vyřešeno do cca 1 týdně

• možnost vyzvednutí a zaplacení zboží po celé republice

• OK
    • Žádné

OK

• Co se týká obchodu, bylo vše naprosto skvělý. Webovky přehledné, cena velmi dobrá
    • Obchod žádné, pro mě byla katastrofická dodávka přes PPL.

Na obchod jako perfektní

• Dobra cena
    • Rychle dodani
    • Dobra komunikace

Vsem doporucuji

• Možnost vyzvednout zboží na mnoha místech republiky
    • Zboží uváděné skladem 3-5 ks skutečně skladem není, ale proběhla ze strany obchodu telefonická komunikace, že zboží bude zhruba za týden, což již obchod dodržel.

Zboží uváděné skladem 3-5 ks skutečně skladem není, ale proběhla ze strany obchodu telefonická komunikace, že zboží bude zhruba za týden, což již obchod dodržel. Zboží bylo k vyzvednutí připraveno 9 den od objednání.

• Rychlé jednání.

• Levný
    • Působí seriozně
    • Rychlý
    • Spolehlivý

Celková spokojenost, doporučuji všem.

nebyl u zbozi navod

• Kvalita

Zboží dorazilo naprosto v pořádku, vše jak má být :))
    Nepochopila jsem recenze typu, že zákazníkům přišlo málo emailů - informací o zásilce - kolik byste jich chtěli?:)
    Přišlo mi 6 mailů - potvrzení objednávky, informace o předání zásilky ( jak od zásilkovny, tak od obchodu), každodenní info na zásilkovně o stavu objednávky, email o vyzvednutí zásilky.

• Osobní odběr objednaného zboží.

Mobil byl dárek,jehož koupi jsem stále odkládala.Potřebovala jsem ho co nejrychleji,ale v obchodech nebyl.Bála jsem se,že mi ho na dobírku nedoručí včas a tak jsem zvolila způsob osobního odběru na prodejně,která garantovala včasné doručení mé zásilky.Byla jsem velice spokojená a rozhodně tento způsob doporučuji i ostatním,kteří to jako já nechají na poslední chvíli.Také obsluhující byla velmi příjemná paní,takže radostné nakupování.

• přehlednost webu
    • nákup na splátky
    • sortiment
    • Dlouhá dodací lhůta ale vzhledem k vánočnímu období jsem tolerantní

Můj první nákup na tomto e-schopu hodnotím celkem kladně.

Cenově výhodné, perfektní nákup, vstřícný přístup, dodání v nejkratší možné lhůtě. Do obchodu se ráda vrátím. Mohu jenom doporučit.