• nakoupil v obchodě Dobirkamobil před 2 lety

Dlouhá dodací doba, ale s pánem se po telefonu dalo dobře domluvit, zboží nakonec dorazilo poštou (objednáno GLS-prý nějaká chyba u dopravce) a cca po 14dnech v pořádku.

• nakoupil v obchodě Dobirkamobil před 2 lety

• Neznám
    • Komunikace o ničem, zboží označeno jako skladem, po telefonu prislibeno ale nakonec ani skoro po tydnu neodeslano, takze z me strany zruseno. Ze strany obchodu zadne informace a po me urgenci zdeleny informace ktere nakonec take nebyly dodrzeny.

Bohuzel podle meho jeden z mnoha eshopu, kteremu je uplne jedno, jestli je zakaznik spokojen nebo ne.

• Firma nekomunikuje

Při vrácení displaye na Samsung (odeslan v 14 denní lhůtě na konci května) jsem stále neobdržel zpět peníze ani display (teď druhá polovina července)
    Na emaily reagují velmi sporadicky a ted už i vypínají tel.
    NEDOPORUCUJI !!!

• nakoupil v obchodě Dobirkamobil před 3 lety

• nedokáží dostát svých závazků (cena v eshopu, potvrzená objednávka) a objednávku zruší

byl to můj první nákup v tomto obchodě a rozhodně také poslední díky jejich přístupu

• Po objednání baterie do telefonu a doručení emailu potvrzující objednávku mi volali, že prý se stala chyba v systému a že cena na webu i v objednávce je chybná a tudíž mi to za tuto cenu nemůžou prodat. Když jsem trval na závazné objednávce, kdy v obchodních podmínkách mají, že "Cena je koncová", tak mi jen odsekl, že tu objednávku stornuje.

Pokud nejsou schopni dostát svých závazků, tak se příště tomuto obchodu vyhnu, i kdyby cena byla sebevíc lákavá

• přehledný
    • žádné

spokojeni

• nevím

Asi doporučuji, ale ještě musím s obchodníkem dořešit vrácení části peněz..chyba je na jejich straně a není zatím možné je ani po 14 dnech od dodání, dohnat aby mi vrátili oprávněný přeplatek.

• Telefon dorazil.
    • Dorazil bez faktury/dokladu a na zadosti o jeho vystaveni prodejce nereaguje.

Nedoporucuji.

• Několikrát jsem telefon vracela s tím, že se věčně na telefon nedá dovolat. Kdykoliv nám mobil vrátili zpět z reklamace, jediné co na tom provedli bylo přehrání systému a ještě za starší verzi.
    • Mobil jsem zaslala v originální krabičce i s příslušenstvím a byl mi zaslán zpět pouze v bublinkové folii a příslušenství už jsem neviděla.

Takže asi po třetí reklamaci jsem to vzdala a mám pouze nefunkční mobil, takže opravdu NEDOPORUČUJI!

• Šmejdi po nekolikate reklamaci misto vraceni penez neberou telefon a nekomunikují.Nemam ani telefon ani peníze. Zase si musím udělat výlet a dat někomu par facek.

Nic nekupovat!

• nakoupil v obchodě Dobirkamobil před 3 lety

• Obaly,ktere jinde nenajdete.Treba S5 mini od iFace je genialni obal.

Spokojenost.Priste urcite opet vyuziji.

Vše OK.

• rychlé jednání
    • dobrá cena

profesionální přístup obchodníka a vstřícné jednání.

• Podvodníci

Poslali nám jiný telefon než jsme si objednali.Po navrácení telefonu zpět se nemají už 2měsíce s vrácením peněz.Podávám žalobu a nedoporučuji cokoliv nakupovat u tohoto prodejce.

• nakoupil v obchodě Dobirkamobil před 3 lety

• Velký sortiment i na starší telefony.Vysoká kvalita výrobků.
    • Žádné

Výborná komunikace,rychlá dodávka,perfektní komunikace.Není co vytknout.Neváhejte

• nakoupil v obchodě Dobirkamobil před 3 lety

• žádné, nabízí mobil, který se už neprodává. Stránky jsou prý staré a nikdo to neřeší. Kdybych nezavolal na stav objednávky do obchodu, tak čekám ještě příští rok!!!
  • nakoupil v obchodě Dobirkamobil před 3 lety

• Dobrá komunikace ze strany obchodu.Zboží nebylo na skladě sami zavolali omluvili se, prostě jsem spokojený zákazník.

Skvělý obvhod.

• nakoupil v obchodě Dobirkamobil před 3 lety

• zboží nebylo podle mého názoru vhodně zabaleno a díky tomu došlo k poškrábání zobrazovací plochy displeje. Dále jsem telefonicky komunikoval na uvedeném telefonním čísle, kdy jsem se dotazoval, zda je dotykové sklo součástí dodávky zboží a nebylo tomu tak. Nic méně přístroj mi funguje, tak to nehodlám nijak sáhodlouze řešit.

• Dobrá cena.
    • Nevím

Nejlepší cena a rychlé dodání.

• rychlost, spolehlivost

Spolehlivý obchodník s proklientským přístupem.