• zbytečně velké poštovné za objednávku nad 2 tisíce korun

rychlé, kvalitní a spolehlivé služby

Nedoporučuji, zásilka zatím nedorazila, měl to být dárek k narozeninám a bohužel!

perfektní

• levnější zboží

doporučuji...

• přehledný
    • doručení až domů
    • výhodné sady zboží
    • Nebyla jsem nijak kontaktována o stavu zásilky, jejím odeslání apod., to mne zklamalo a činilo mi potíže při přebírání zboží

Pokud by se situace opakovala, byla bych zklamána. Jinak obchod doporučuji, zboží je pěkné, kvalitní, přišlo dobře zabalené

• žádné jsem nenašel

doporučil bych určitě..Serióznost,rychlost..

• Výhodná cena za zakoupený set
    • Nebyly na skladě další doplňky, které jsem chtěla přikoupit. (zástěrka na malování)

Kvalitní, cenově dostupné zboží.

• Rychlost, dodání do domu, platba kartou při přebrání.
    • Vylepšila bych něco málo v e-shopu, např. větší náhledy konkrétní aktovky.

Potřebovali jsme aktovku k narozeninám, nejdéle nám trvalo vybírání. Samotný obchod proběhl nečekaně rychle, nadchla mne možnost platby kartou při přebírání balíku před domem. Zboží vyzkouší prvňáček až v září, já nakupující jsem velmi spokojena.

• výborná spolupráce

doporučuji všem

• Nikdo se mi od doby nákupu neozval, na stránkách deklarují, že zboží bude zasláno týž den, resp. příští. Už je to víc než 10 dnů, a nemám ani zboží, ani informaci od společnosti!

• Široký sortiment.
    • Přehledná nabídka.

Objednávka dorazila sice rychle a nepoškozená, ale bohužel bez jedné objednané položky. Cena byla samozřejmě o chybějící věc snížena, ale mrzí mne, že jsem nebyla předem nijak informována o tom, že objednávka nebude kompletní. Jinak byl obchod v naprostém pořádku.

Aktovku pro prvňáka značky Stil v setu jsem zakoupil v tomto obchodě na doporučení známé, která má s tímto obchodem dobré zkušenosti. Já osobně mám také s obchodem kladnou zkušenost, a proto doporučuji.

• Zboží inzeruje s informací dostupnosti. Dostupné telefony.

Velmi solidní přístup.

• mna oslovil vyber a cena

• rychlost ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++nejlevnější++++++++++++++++++++++++++++++++++++supr cena
    • nelíbí se mi,když je třeba na obrázku více zboží a pak a z toho je jen třeba 1 druh+++++++ mate to pak zákazníky a nemělo by to tam býti

nakoupila jsem u vás,protože jste na internetu nejlevnější a za supr cenu jsem nakoupila....+++++++++++++++++++++++++++++++++++ objednala jsem si u vás a za 2 dny to došlo..takže je to rychlost a bez problémů...++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++objednávka dorazila v pořádku a mohu jen doporučit......