• Objednávka poslána nekompletní - bez jakéhokoli vysvětlení. Navíc na jiné výdejní místo. Ne kvůli kapacitě odběrného místa, ale že jim to prý "nešlo zadat"- přitom běžně funguje a zásilky tam vybírám skoro denně.

Mizerrně udělaný eshop, přeprava nejde vybrat jako všude jinde, musí se psát do poznámky, kde chtete vyzvednout. Navíc to pak stejně nedodrží a pošlou jinam. Proč objednávku neposlali kompletní taky nechápu, když bylo všechno "skladem". Omluva ani komunikace žádná.

• Samotný nástavec je dobrý ale govla co k balíku dáváte je úplně na nic já když jsem ji využíval max ale odmontovával jsem osmihranky tak se Gola vytočí aje to v prdeli

Doručeno, došlok záměně jedné hlavice vůči objednávce. Emailem přislíbili náhradu, ale zůstalo jen u emailu.

• Obchod poslal úplně jiný vzor kukly. Bohužel dovolat se na telefonní číslo je nemožné.

Tento obchod určitě nedoporučuji!!

Dobrý den, v jedné sadě chyběl správný bit torx 40, místo něj tam byl nějaký opakující se. To se mi nelíbí. Obchod jako takový dobrý, kazí to ten výrobek. Děkuji Zdeněk

• Dodán jiný výrobek než byl objednán. Bude vracen

Obchod poslal nefunkční zboží, reklamuji.

Dne2.3. jsem objednal zboží a stéle mi nedorazilo. Je to už 10dní a obchod se ani neozval. DK nářadí nedoporučuji.

Reakce obchodu DK-nářadí

Dobrý den, od 1.3. do 15.3. jsme měli na e-shop výraznou hlášku o dovolené, ze které bylo patrné dodání zboží po zmiňovaném 15.3. Zboží jsme Vám odeslali 14.3., tedy ještě před termínem. Vaše hodnocení nemůžeme brát jako relevantní a budeme rádi za jeho odstranění. Díky. Tým DK-nářadí.

• Snadná komunikace, ochota
    • Pistole na tavné tyčinky, který se zdála být už trochu profi, se při použití přehřívá, je doslova horká a nedá se s ní pracovat, přišla v naprosto zmačkaném obalu
  • Objednané zboží mělo být připraveno k osobnímu odběru (telefonicky mi potvrdili, že si zboží mohu vyzvednout). Po příjezdu na adresu obchodu nikdo o ničem nevěděl a telefon mi už nikdo nezvedl.

• Nízká cena zboží.
    • Způsob balení, resp. nezabalení zboží.

Kupovala jsem zde dva kusy zboží jako dárek k narozeninám pro tátu. Termín dodání byl trochu delší (toto zboží jsem objednala jako první + ještě dva doplňující dárky potom, které oba přišly dřív. Ale tak hrozné to nebylo - něco přes týden.) Každopádně mi dorazila omlácená, ošoupaná, prodřená krabice daného objednaného zboží, na které byl prostě jen nalepený papír s mojí adresou, CENOU a ostatními údaji. Obchod se naprosto nenamáhal zboží zabalit TŘEBA DO PAPÍRU... Prostě na originál krabici výrobku nalepili štítek a hodili to do pošty. Do krabice s jedním dárkem byl vecpán dárek druhý, který měl díky tomu lehce ošoupané držadlo. No je to nářadí, čert to vem. Každopádně jako dárek naprosto nevhodné. Dále nebyl uvnitř přibalen návod na montáž a způsob použití tohoto nářadí. Jen pytlíček s několika komponenty a snaž se kutile.

• Prodává šmejdy z Polska

Je více lepších obchodů