Objednané zboží neměli v požadovaném množství

Reakce obchodu djoro.cz

Pokud bych nebyl slušně vychovaný synek, poslal bych onoho zákazníka do pérdele. Nedoporučuje můj obchod, jelikož nebyl schopný přečíst si aktuální stav skladu uvedený u objenaných položek. Ale jelikož jsem slušně vychovaný, popřeji jen krásný den. djoro

• nekompletni jedna součástka vzhledem vise ceny prijatelne

dobry

Reakce obchodu djoro.cz

Závada byla na kontrolce s doutnavkou, kde chyběla ona doutnavka, což při balení bohužel nelze lehce zjistit. Zákazníkovi bude dnes odeslán nový kus. djoro

• Nepostřehl jsem nějaké výhody, spíš dost zdržení.
    • Záplava naprosto zbytečných emailů, stačil by pouze jeden, nemožnost zaplatit dobírkou, čímž nastane zdržení min. 3 dny.

Kdo má čas ať si počká, snad se dočká.

Reakce obchodu djoro.cz

- automatické odpověď systému o zadané objenávce
    - potvrzení o přijetí objednávky
    - potvrzení o přijetí platby
    - potvrzení o odeslání zásilky
    Který z těchto e-mailů je zbytečný nechápu.

2. Na nemožnost platit dobírkou je zákazník srozumněn při výběru platby za zásilku.

- objednávka byla přijata 5.10.
    - platba připsána "až" 7.10.
    - zásilka odeslána 7.10. - pátek
    - zásilka byla doručena 10.10. - pondělí
    Pokud by byla platba odeslána ihned po obdržení fakturačních údajů, bylo by zboží doručeno 7.10., tj. stejný čas jak při zaslání na dobírku. Takže zdržení je JEDEN!!! den. Rychlá platba - rychlé odeslání a doručení. djoro

udelal jsem objednavku odeslal penize a nic nepřišlo

Reakce obchodu djoro.cz

Sypu si popel na hlavu, skutečně platba dorazila, bohužel jsem ji ve výpisu přehlédnul. Zboží bude ihned odesláno. djoro

• NE!!!!!!!!!!!!!!!CHcete hodnocení ,po 12ti dnech nedorazila ani záloh.Faktůra a,nic jsem neobdržel a chcete hodoceni?????????????

Reakce obchodu djoro.cz

Objednávky vyřizujeme obratem, pravděpodobně se někde zatoulal e-mail s fakturačními údaji. Dnes odesláno znova. djoro

• Neumožňuje platbu na dobirku. Obdržel jsem jine zbozi, nez jsem objednal.

Reakce obchodu djoro.cz

Platbu na dobírku jsme byli nuceni zrušit bohužel díky více jak 30% nepřevzatých zásilek. Ostatně při objednání jiná možnost ani není, takže nechápu, pokud zákazník nechtěl platit předem, proč si tuto možnost vybral. Dobrovolně. Co se týče jiného zboží, bohužel nám z velkoskladu dodali jiný typ reproduktoru a při balení toto nešlo rozpoznat. Na základě upozornění jiným zákazníkem jsme ihned tohoto pána informovali a ten souhlasil, že si toto jiné zboží ponechá. djoro

• na žádné jsem nepřišel
    • Stále na svých stránkách nabízí některé položky,které už dávno nemá a mít nebude

tento první kontakt s tímto obchodem je i poslední.Možná že další zákazníci budou mít více štěstí.

Reakce obchodu djoro.cz

Jednalo se o výprodejovou položku, která bohužel již byla doprodána a tento stav nebyl na webu aktualizován. Zákazníkovi jsme se za toto nedopatření omluvili. djoro

• sortiment
    • dorazila jen část obj., přesto že jsem zaplatil celou, myslím si ale, že je to spíše nedopatření. zatím nevím, vyřizuji, mailuji, byly svátky dovolené ????

zatím nemám názor

Reakce obchodu djoro.cz

Po kontaktu se zákazníkem vše vyřešeno. Nejedná se o chybu našeho obchodu. djoro

• rychlý
    • levný
    • nepřesné informace na stránkách

nedostala jsem ve stavebnici všechny součástky
    při volbě dopravy byl uveden kurýr s tím, že se v případě neúspěšného pokusu o doručení pokusí dvakrát následující dny balíček doručit, takto to ale neprobíhalo. firma předala balíček české poště, která jednou doručila balík v den, který to ráno ohlásila, ale nešlo se domluvit na čase. Další den už byl balík k vyzvednutí jedině na pobočce Pošty.

Reakce obchodu djoro.cz

- velice se omlouváme za pochybení co se stavebnice týče
    - dopravu nám zajišťuje bohužel pouze Česká pošta, služby žádného kurýra nevyužíváme, informace o dvou pokusech doručení je opravdu na stránkách mylně uvedena, bude sjednána náprava

• Zboží přišlo perfektně zabalené ale zdroje pro led trubice nefungují Asi vadné zboží to nevím

• Komunikace. Nikdo nebere telefon už druhý den

1. dodávka - použité zboží
    2. dodávka - nefunkčí zboží

Nyní čekám skoro týden na vrácení peněz, nikdo nezvedá telefon.

Závěry si udělejte sami.

Dotazilo zboží a ze 7 dílkků jdou jen 4

Reakce obchodu djoro.cz

Náhradu za nefunkční žárovky Vám zašleme zítra poštou. Za způsobené potíže se Vám velice omlouváme.

• 1.) Pouziva pouze darebne sluzby Ceske posty
    • (zbozi, pres avizaci Ceskou postou doslo az treti den, bez udani casu doruceni, tak ze jsem musel cekat cele ty dny doma
    • 2.) Pouziva treti stranu k dodani, tak ze me prislo jine zbozi, nez jsem objednal.

Priste radeji GM-Karlin, tam jsem zazil zatim pouze jednu chybu v dodani a i tu do druheho dne zdarma napravili...

Reakce obchodu djoro.cz

- způsob dopravy je uveden v podmínkách
    - žádnou třetí stranu k dodání nepoužíváme, kde tuto informaci zákazník vzal je nám záhadou
    - u dvou položek byl opravdu rozdíl, zaviněný přehlédnutím nepatrného rozdílu v druhu zboží, ikdyž stávat by se to opravdu nemělo, zaco jsme se zákazníkovi omluvili a dohodli řešení