• Vcelku obstojná komunikace
    • Prezentují zboží, které nemají skladem, přesto, že bylo napsáno, že je.

Po objednávce, při které bylo napsáno, že je produkt skladem, mi bylo řečeno, že to nemohla být pravda a že zboží naskladní do 10 dnů (i když v e-shopu bylo napsáno 3-5 dnů).
    Následovaly další tři týdny odkládání dodání (přičemž se odvolávali na dodavatele) a poté jsem objednávku zrušil. Ale je pravda, že platba mi byla vrácena na účet hned následující den.

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý den, zboží které jste si objednal skladem nebylo a nebylo to ani uvedeno na eshopu. Objednal jste si gramofon ION, kde jsem Vás informoval, že bude dle zjištění dostupnosti za cca 1 týden, poté jste nám psal jak to s ním vypadá a já jsem Vám napsal že bohužel gramofony již tento rok nebudou. Je mi to moc líto, ale bohužel se zakázka nepovedla. Děkuji mnohokrát

• Lže svým zákazníkům o dodací lhůtě a ani se neobtěžuje se omluvit nebo ozvat. To byl můj první a poslední nákup a rozhodně obchod nedoporučím.

Zboží se objednal ve středu. Na webu psali, že pokud objednám zboží do 14:00, dojde zítra, maximálně v pátek. Zboží jsem objednal tak aby tedy přišlo v příslušný termín. Nutně jsem ho potřeboval na víkend. A nejenže nepřislo, ale ani se nikdo neobtěžoval se omluvit či napsat. Zboží došlo až v úterý.

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý den, za prodlení v termínu dodání se Vám samozřejmě moc omlouvám. Kabel jste objednal ve středu, bohužel Vám byl odeslán až v pondělí. Ještě jednou se Vám omlouvám a přeji hezký den.

• jsem amatér, pán na telefonu mi skvěle poradil
    • žádné jsem nenašla

• Výhody jsem neshledala žádné.
    • 2.11. jsem objednala zboží a ještě dnes (18.11.)není doručeno. Obchod sice napsal,že 2 kusy z objednávky nemají na skladě,takže doručí kompletní objednávku v příštím týdnu(na webu v době objednávky skladem byly). Je to již další týden a nic, ačkoli jsem obchod upozorňovala.

Nespokojenost. Ani dnes, kdy měla být zásilka doručena, nikdo z obchodu nezareagoval, aby sdělil, proč zásilka opět není. Do budoucna budu zvažovat platbu předem.

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý den, máte u nás objednávku na 4 Kazoo. Bohužel skladem máme pouze 2 kousky a dovozce je do dnes nedodal. V pondělí zjistím stav a spojím se s Vámi. Ještě jednou se Vám omlouvám. Děkujeme za Vaši recenzi

• Zasilani ceskou postou - zbozi nedodaji jak maji a musite na postu

Pokud dodava ceska posta tak nedodaji balik do ruky

• Mívají tam dobré akce.

• Komunikace,okamžitá realizace objednávky

Doporučuji.

• vse pohromade
    • zadne

doporucuji

• Limitovaná nabídka produktů

• Po telefonu poradili jaký typ mlhovače přesně zvolit dle mých požadavků.
    • Rychlost dodání vybraného zboží.
    • Nenarazil jsem na žádný problém.

spokojenost :-)

• termín dodání uvedený u zboží nebyl dodržen a obchod se ani nenamáhal o tom informovat.Každý má jinou zkušenost ale já bohužel tu špatnou.Přehrávač jsem potřeboval a pokud by mi dali včas vědět nemusel jsem mít tolik problémů.
    • Jiří

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý den, musím se Vám omluvit, značku RH SOund máme nově v nabídce a bohužel termíny uvedené u výrobce neodpovídají realitě. Na stránkách máme uvedeno 3-5 dnů, ale termín se posunul o dalších 5 dnů, a zato se Vám moc omlouvám. Děkuji za Vaše hodnocení.

Velmi dobrá komunikace. Nákup proběhl bez problémů. Doporučuji.

• Nabízené zboží měli na skladě.

Doporučuji ostatním.
    Poradí s výběrem.

• Vyborny prehravac rychle reaguje na preskok skladeb a jednoducha obsluha VELMI SUPER ZVUK MAM JINOU ZNACKU KTERY JE DRASI A NEHRAJE TAK DOBRE
    • ZATIM ZADNY

• široký sortiment, on line komunikace.
    • nezaznamenal jsem

Doporučuji všem, těším se na další nákupy

• Dodací lhůta

• Výborně poradil po telefonu.
    • Čekání na zboží,žádné informace...

Máteli dost času,a na zboží nepospícháte...kupujte.

Reakce obchodu dj-obchod.eu

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Za časovou prodlevu se velice omlouváme, bohužel zboží které nám mělo přijít do 3 dnů přišlo o několik dnů později a proto došlo ke zpoždění. Přeji hezký den

• Obchod má velký zboží hudebních nástrojů a zboží spojené s audio technikou.
    • Na prodávané zboží je tři roky záruka.
    • Obchod nabízí dopravu: Českou poštou (balík do ruky, balík na poštu, EMS), DPD, General Parcel

V obchodu jsem koupil irskou flétnu.

Spokojenost

• V mém případě cena.