• Dobrá nabídka cestovních kufrů
    • Možnost dobírky
    • O žádné nevím

• I přes nepříznivá hodnocení na tento obchod, jsem já maximálně spokojena. Kufr přišel za 2 dny, krásné zabaleny, nepoškozený a v pořádku. Jsem nadšená s velikostí, cenou i barevnou kombinací. Takže za mě super obchod.

• Přijatelné ceny,nákup z domu.

Podle předešlých recenzí jsem měla obavy,ale vše proběhlo dobře.

• Dobrá komunikace
    • Nízké ceny

S e-shopem jsem spokojená, objednala jsem zboží, které nakonec dodavatel neměl, obratem mi poslali mail s dotazem, jestli si vyberu jiné zboží, nebo chci vrátit peníze. Vybrala jsem si jiné zboží, které bylo z jejich strany ihned odesláno. Oceňuji férové jednání a okamžité nabídnutí řešení.

• Obrovský výběr
    • Příznivé ceny
    • Rychlost vyskladnění

• Stejné zboží levnější než u konkurence
    • Zboží dorazilo hned druhý den po objednání

• Skvělá komunikace
    • Kvalita

Zboží bylo objednáno na rychlo před Vánoci a doba dodání 2-7 prac.dni. Asi 5 den jsem psala s dotazem zda se to stihne před Vánoci a nejen, že bylo okamžitě odpovězeno na můj dotaz ale během pár hodin i odesláno. Takže za mě můžu jen doporučit. Nehledě na to, že objednané plastové míčky jsou velmi hezké a kvalitní.

• Dobré ceny, rychlé odeslání objednávky.

• velký výběr pěkných hracích podložek
    • super ceny
    • delší dodání, ale nic tragického. Navíc to mají napsané u zboží, takže s tím člověk tak nějak počítá

• pravděpodobně cena
    • rychlost dodání.. potřeboval jsem kufr během 10 dnů a nebyli schopni jej během 9 dnů předat dopravci..

Reakce obchodu Divio

V reakci na nepříznivou recenzi upozorňujeme, že doba vyřízení objednávky měla být 8 pracovních dnů a tento termín jsme dodrželi. Zkontrolovali jsme stav zásilky a zásilku jste nepřevzal, čili neproběhlo doručení včas. Objednávka je stále v doručení, pokud máte o svou objednávku zájem, vyzvedněte si ji.

• dobré ceny, kvalita, výběr, spolehlivost

dobrý výběr, rychlé, spolehlivé, dobře zabaleno...po všech stránkách naprostá spokojenost!

• Dodáno brzy. Žádný problém s komunikací. Dobré ceny.

• Nízké ceny