• spatna domluva

Žádám o okamžitou informaci, kdy bude zboží dodáno. Pavla Salomoni

Hodinky za 3 tisíce jsem koupil minulou neděli abych je měl teď v sobotu jako dárek má pro bráchu k narozeninám. Počítal jsem max se dnem zpožděním protože jsem si říkal že celý týden by na doručení hodinek mohl stačit. Zatím tam ale stále je týden stav "probíhá příprava" tedy od zaplacení to stále ještě ani nepřevzal dopravce a z obchodu mi ani nepřišla žádná zpráva kde to vázne a kdy to teda budou mít. Ani nebyla informace že by byly nedostupné proto jsem nečekal ze to bude trvat dlouho a na narozeniny nedám bráchovi nic. Kdy teda hodinky dorazí? Ale hlavně že už i přišel e-mail abych je ohodnotil.

Obchod byl uzavřen v pracovní době kdy jsem přijel vyzvednout zboží. Taky nikdo nebral telefon. Mail že je zboží připraveno k odběru jsem přijel 15:50. 17:00 jsem byl na místě a pracovní doba do 18. Nikdo tam nebyl. V centrale nikdo nebral telefon. Jak jsem druhý den cestoval, nemihl jsem čekat že otevře druhý den.

• Objednal jsem 3ks držáku na šnorchl, dostal jsem 1ks objednaný a 2ks jiné, bez jakékoliv konzultace.

Opakovaně nedodané zboží Vždy přijde potvrzení objednavky a pak nic .

• Problematické osobní vyzvednutí na prodejně v Čestlicích, která má ZAVŘENO v provozní době!

Zboží jsem si nemohl vyzvednout na prodejně v Čestlicích, jelikož měla zavřeno v provozní době bez jakéhokoli upozornění.

• Mizerná komunikace
    • Na zboží uváděné, že je skladem, čekáte a vůbec nevíte, kde se nachází a zda vůbec dorazí.

• OBJEDNÁVKA PROVEDENA 26.6.2022 DO DNEŠNÍHO DNE 17.7.2022 JSEM ZBOŽÍ NEOBDRŽEL.

Zboži deklarováno skladem. Avšak ani po týdnu není k dispozici

Komunikace nula. Objednavka tam dlouho visela, pak byla zrusena, duvody zadne

• Zboží skladem po týdnu nikde. Takže lháři.

Ze zboží, které bylo skladem, se razem vyklubalo zboží na objednávku. O této skutečnosti jsem nebyl nijak informován a proto jsem objednávku zrušil.

• Zbozi pry odesilaji do 3 dnu, uz cekam 6 dnu a ani zprava, ani zbozi.

• Na obj dnane zboží čekám déle než 3 tydny
  • Rreklamuji dodávku DiversDirect neoprénového trika Sopras Rash guard Neospan, velikost L/ SKU: 13810/1-4
    Místo něho jsem obdržel v balíku: Sopras rash guard lycra/ code: 138004
    Balík zasílám zpět a žádám o urychlenou dodávku požadovaného zboží.
    děkuji
    mějte se
    Richard Fux
    604481937

Reakce obchodu Divers-direct.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Chyba se stala na naší straně a omlouváme se. Zboží jsme vyměnili za správné a věřím, že bude sloužit dlouho a plně k Vaší spokojenosti. Pěkný den, Petr Vonka

• Nulovy feedback, objednate a to je asi tak cele. Nikdy neprijde potvrzeni objednaneho zbozi, ani zbozi samotne;(

• Velmi rychle doručení zdarma
    • Nedošel produkt se vším s čím byl ukázán na videu
    • Po zavolání mi slíbili, ze se ozvou druhy den a už jsem od nich neslysela

Rychlá dobra zdarma, potápěčská baterka na fotografování přišla, ale bez držáku na připevněni (důvod proč byla koupena) po zavolání mi paní slíbila, ze se ozvou zítra a už jsem od nich nikdy neslysela.

• Pouze automatické potvrzení objednávky , dál nic.

Na to, že zboží bylo skladem (31. 5.), trvá jeho dodání nějak dlouho (11. 6.). Reakce obchodu žádná.