• Operativní upřesnění termínu dodání proběhlo velice vstřcně

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši recenzi a jsme moc rádi, že jste byli s našimi službami spokojeni. Budeme se těšit opět na příště! S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

Zatím spokojenost. Zboží bylo dodáno výrazně rychleji, než jsem očekávala.

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, paní Dášo, moc děkujeme za Vaši recenzi a jsme moc rádi, že jste byla s našimi službami spokojená. Budeme se těšit opět na příště! S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• Rychle a transparentně

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, paní Richtrová, moc děkujeme za Vaši recenzi a jsme moc rádi, že jste byla s našimi službami spokojená. Ať Vám zboží dobře a dlouho slouží! S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Výběr,cena,rychlost dodání

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši recenzi a jsme moc rádi, že jste byli s našimi službami spokojeni! S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• Rychlost dodání a spolehlivost

• Rychle doruceni

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

• Psací stůl - nekvalitní materiál, šuplíky nelícují, znovu bych nekoupil

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, pane Goble, děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že nejste se zbožím spokojen. S tímto stolem nebývají potíže ani reklamace. Pokud je něco v nepořádku, je potřeba kontaktovat naše reklamační oddělení, které bude situaci řešit. Děkuji, s přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

Skříň mi přišla poškozená dopravcem. V pátek jsem volala do firmy, že jsem odmítla převzít zásilku a oni mi obratem vyexpedovali nový kus, aniž by se jim poškozený kousek vrátil.
    Tudíž úžasný přístup firmy.

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, paní Paulíková, moc děkujeme za Vaši recenzi a jsme moc rádi, že jste byla s našimi službami spokojena i přes drobné komplikace :-) S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• Ochota, komunikace, rychlost dodání.

Velice dobrá komunikace, dodání po domluvě v daný termín, velmi ochotný řidič dopravní společnosti Geis. Děkuji

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, paní Radko, moc děkujeme za Vaši recenzi a jsme moc rádi, že jste byla s našimi službami spokojena! S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

zadny problem,rychle doruceni

• dobré ceny

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši recenzi a jsme moc rádi, že jste byli s našimi službami spokojeni. Příště budeme bojovat i o těch zbylých 20% :-) S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

spokojenost

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, paní Petro, moc děkujeme za Vaši recenzi a jsme moc rádi, že jste byla s našimi službami spokojen! S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• Spolehlivost

Objednávala jsem si již 3x a zboží bylo vždy spolehlivě doručeno

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, paní Jano, moc děkujeme za Vaši recenzi a jsme moc rádi, že jste byla s našimi službami spokojen! S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• ochota , vstřícnost, porozumění

Dobrá nabídka , ochota , dobré ceny

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši recenzi a jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami spokojen! S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• Solidní jednání a rychlé dodání zboží.
    • Žádná

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, pane Tondo, moc děkujeme za Vaši recenzi a budeme se těšit opět na příště! S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• pěkný český nábytek
    • nevím o žádné

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, paní Jiřino, moc děkujeme za Vaši recenzi a budeme se těšit opět na příště! S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• Rychlý dodání

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši recenzi a jsme moc rádi, že jste byli s našimi službami spokojeni. Ať Vám zboží dobře a dlouho slouží. S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• Rychlé vyřízení
    • Ochotná paní na telefonu
    • Špatná kvalita výrobku
    • Dodán jiný typ sedací soupravy

Na e-shopu jsem si objednala sedací soupravu Agátka MAXI s vyššími opěradly. Dodána byla poměrně brzy po objednávce, ale dovezli mi soupravu Agáta, která má opěradla o 10 cm nižší. Bohužel mě nenapadlo je změřit hned po vybalení a všimla jsem si toho až po jejím namáhavém nastěhování do bytu. Chybu jsem do firmy nahlásila, ale při představě, že zase budeme všechno tahat ven a potom zase novou tahat dovnitř, jsem výměnu odmítla. Další problém je s jedním křeslem, které se viklá – reklamace byla uznána a momentálně je ve fázi, že si pro křeslo mají přijet, tak uvidím, jak se to bude vyvíjet a jak dlouho bude vyřízení trvat. Bočnice ke gauči po přišroubování moc nesedí, je tam mezera, skrz kterou prosvítá zeď. Potah byl šitý „horkou jehlou“ – musela jsem vzít slabý háček a zatahat celou řadu nití (i 15 cm dlouhých), které visely z potahu ven.
    Takže oceňuju rychlost dodání a vstřícné jednání při reklamaci, ale bylo by dobré přidat na kvalitě a výstupní kontrole.

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, paní Jano, mrzí nás, že došlo k takovým komplikacím a věříme, že se situace co nejdříve vyřeší. Za Vaši recenzi děkujeme. S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

Celková spokojenost, komunikativnost, rychlost, přístup ...