• Objednala jsem pocet kusu ktere realne nemeli. Nabidli mi pouze upravu objednavky za mensi nebo vetsi velikost jelikoz zbozi kupuji v akci a tim padem ho hned nedoplnuji
    • Dva plastove baliky byly zvenku poskozene. Sice samotnemu vyrobku nebylo nic ale i tak to nepusobi moc dobre.

Nejnizsi cena mi priste nestoji zato dostat neco jineho nez jsem chtela.

1) u zboží byla přesně uvedená dostupnost objednala jste do mínusu
    2) jste dostala po domluvě za sníženou cenu speciálně pro Vás větší pleny
    3) poškozené pleny?
    4) jste mohla objednávku zrušit do ničeho jsme Vás nenutili
    5) doprava zdarma nejnižší cena + snížená cena na dalším výrobku náhradním = nedoporučuji. Děkujeme za objektivitu.

• Objednávala jsem produkt - 2 ks. Byla mi zaslána v relativně krátkém čase zpráva, že zboží je připraveno na výdej. Vzhledem ke krátké otevírací době výdejního místa jsem musela odejít dříve z práce (vysvětlovat nepřítomnost..) a poté, co jsem si pro zboží přišla mi bylo řečeno, že tam 2 ks nejsou, ale jen jeden. JEN PRO JEDEN BYCH SI BYLA BÝVALA NEBRALA SLOŽITĚ VOLNO V PRÁCI, ale počkala bych na doručení i druhého kusu. Na faktuře také bylo napsáno, že mám mít 2 kusy, takže evidentně jen někdo nebyl schopný 2 ks připravit. Je hezké, že je možné doobjednat, ale já musela jet přes celou Prahu (1 hod cesty) a ještě platit poplatek za doručení na prodejnu. Skutečně - spokojená naprosto nejsem a obchod s tímto přístupem nedoporučuji.

Reakce obchodu diskont drogerie

Nastalá situace nás mrzí stala se chyba při výdeji.

Objednávka nedorazila kompletní, po třech zprávách mi po týdnu neodpověděli ani na jednu. Dost to kazí dojem, ačkoliv zbytek objednávky dorazil v pořádku.

Reakce obchodu diskont drogerie

Dobrý den, nyní jsme po kontrole zjistili, že zpráva spadla do jiné složky, nicméně je zvláštní, že jste psala jednu zprávu, a to 2.DEN po expedování balíku. Vámi deklarované zboží bylo v balíku, ale bylo drobné a nestandartně zabalené, tak jste ho mohla přehlídnout. Za případné potíže se omlouváme.

• Internetový obchod začal řešit moji objednávku až poté, co jsem se začala po dvou týdnech zajímat, proč mi zboží nebylo doručeno. Možná by to chtělo lepší koordinaci objednávek a jejich zpětnou kontrolu, zda byly všechny vyřízeny. Tento obchod nedoporučuji. D.

Dobry den,
    Ano skutecne jsme udelali chybu. Jedna objednavka nam utekla nicméně tato chyba se v našem ustavu prihodi jednou maximalne 2x za deset let.
    Omlouvame se.

• Někdo zneužil databáze obchodu.

Ano panovi volal nekdo z O2 v den vytvoreni objednavky
    Zrejme se nam napichli do databaze, aby zneuzili objednavku jaru k prodeji o2 tv. Neuveritelne. S panem jsem si ohledne tohoto nesmyslu psal nekolik mailu, ale k tomuto narceni nelze opravdu nic dodat. Jen nas mrzi kdyz clovek udela maximum pro zakaznika a ve finale dostane stejne spatne hodnoceni jako kdyby neudelal nic.

• Cenu
    • Neinformovali mi že zboží má krátkou záruční dobu.

Reakce obchodu diskont drogerie

Omlouváme se, pokud se něco takového stane, je samozřejmě možné zboží vrátit nebo vyměnit.Pokud o krátké expiraci jsme dodavatelem upozorněni-nebo si všimneme,tak to vždy uvádíme do popisu k výrobku nebo i do názvu.

• Ceny, ačkoliv ne vše je nejlevnější
    • Komunikace se zákazníkem

Objednávala jsem kondomy 100 ks. Běžná trvanlivost je 3-5 let. Tyto však projdou již za 9 měsíců. Myslím, že by bylo od prodejce fér, aby na tuto skutečnost včas a dopředu zákazníka upozornil, neboť s krátkou trvanlivostí je možné si koupit zboží i výhodněji a hlavně by si člověk koupil třeba menší balení.
    Vracet nebudu, neb mám krám dost daleko a bylo by s zím z hlediska času více starostí, než užitku.

Reakce obchodu diskont drogerie

Zákazníkovi jsme okamžitě odepsali na mail,který nám dnes napsal a nabídli vrácení zboží, protože tyto kondomy se již nevyrábí. Bohužel dodavatel nás na tuto věc neupozornil a při 20tis. položkách skladem opravdu není lehké vše toto uhlídat navíc spotřeba 9měsíců nám nepřijde zas tak krátká expirace.V každém případě, jsem po Vašem upozornění expiraci k výrobku ihned doplnili. Naším cílem je vždy spokojený zákazník. S každým zákazníkem komunikujeme téměř ihned. Přejeme pěkné předvánoční dny

Parfem z ktoreho uz bolo odstreknute v znicenej krabicke.....dorazil po dvoch týždňoch.To mam dat manzelovi pod stromcek.Ďakujem.Obchod neodporucam.

Reakce obchodu diskont drogerie

omlouváme se za přepravce. zboží je samozřejmě možné do 14-ti dnů vrátit.
    Zásilka na Slovensko může jít opravdu déle, zvlášť před Vánoci.

• velmi dlouhá doba dodání

Reakce obchodu diskont drogerie

hodnotíte náš e-shop, banku nebo dopravce?
    24.11 objednávka, platba přišla 29.11 zboží jsme hned odeslali. Kdy Vám dorazilo zde bohužel nedohledám, ale při hodnocení e-shopu by bylo dobré hodnotit to, za co eshop skutečně odpovídá a z naší strany k žádnému pochybení nedošlo!

• Dostupnost zboží, rychlost, ochota.
    • Vysoká cena za dopravu, platbu v hotovosti a vyzvednutí v zásilkovně.

Sehnala jsem zboží, které jinde bylo již nedostupné. Cena za dopravu a platbu v hotovosti se mi zdá však vysoká. Cena zboží byla 164 Kč, cena za dopravu, platbu a vyzvednutí v zásilkovně 109,- Kč. Zdá se mi to nepoměrné. Pokud bych zboží sehnala jinde, volila bych jiný obchod s nižší cenou dopravy atd.

Reakce obchodu diskont drogerie

Při objednání se ukazuje informace, že při objednávkách do 200,-Kč je poštovné dražší, protože expedice a vyskladnění není možné provádět při takto nízkých objednávkách zdarma. Kdyby paní objednala nad 200,-Kč už by byla doprava za 89,- tedy o 20,-Kč méně, pokud je objednávka nad 1500,- je doprava zcela ZDARMA až na Vaši adresu.Je tedy výhodnější spojit nákup s něčím co doma běžně používáte z drogerie.Pěkný den

• Nesmyslný popis položek, které si chce zákazník objednat

Pozor na popis a nejlépe nenakupovat po internetu, jinak může dorazit jen méně než polovina.

Reakce obchodu diskont drogerie

Pán si objednal jeden výrobek zn. Raid, my jsme dodali,to co si pán objednal a co bylo vyfoceno. Nikdo nám nic nereklamoval. Výrobci často mění balení. Pán chtěl něco,co bylo před 5ti lety. Pokud si nejste zcela jisti nebo trváte na určitém balení-prosím poznačte to do poznámky k objednávce nebo zavolejte, napište. Pán se zde mylně domnívá,že může něčeho dostat půlku než-li objednal. To samozřejmě není možné. Všechny výrobky mají čárový kod a jsou kontrolovány. Není možné,aby někdo dostal jen půlku toho co objednal.Nákupy přes internet jsou mnohem výhodnější než-li v běžných kamených prodejnách.

Objednal jsem si PEROXID VODÍKU 30% 950g Labar. Balení této technické kapaliny dorazilo otevřené,obal byl deformován,pod víčkem kus igelitu aby to nevyteklo,5x omotáno páskou.Stejně tak 2 dcl té kapaliny vyteklo do krabice v niž to bylo expedováno.Ještě že jsem si neobjednal kyselinu chlorovodíkovou kterou jsem také potřeboval.Nikdy více děkuji.

Reakce obchodu diskont drogerie

Se zákazníkem již vše objasněno, nedoporučujeme nechávat si zasílat tekutiny přepravou zásilkovna.

• Při poškozeném zboží se obchod "vymlouval" na dopravce, ale bylo evidentní, že poškozené zboží muselo být zabaleno rovnou v obchodě.

Reakce obchodu diskont drogerie

Samozřejmě balíme poškozené zboží, abychom si užili tu legraci s reklamací balíků na poště, kde 99,9% reklamací zamítají.
    Jen pro představu paní měla protržený sáček s lapačem vlhkosti který začal nasávat vlhkost a tudíž z něj tekla voda - to je funkce lapače nikoliv vada - uroven poškození byla cca za 2kč, ale paní zřejmě nechápe funkci lapače vlhkosti tudíž jí ani nabídnutá sleva nebyla dostatečná - teče z toho přeci voda!!! V žádném případě neposíláme poškozené zboží pokud se tak nedomluvíme se zákazníkem. Pro případ reklamace máme i kamerový systém,Zboží odešlo v pořádku, zákaznici i tak byla nabídnuta kompenzace za dopravce,který evidentně může za tuto neshodu,paní ale odmítla. Nabídli jsme tedy cestu klasické reklamace,bohužel zboží od paní nedorazilo, ačkoliv si vyžádala podrobný návod,jak zboží poslat. Každému zákazníkovi se snažíme vyjít maximálně možně vstříc.

• Objednané zboží označené jako skladem nebylo dodáno v požadovaném množství. Nicméně tento nedostatek byl komunikován a byla možnost od nákupu ustoupit.

Reakce obchodu diskont drogerie

Zákazník objednal 5ks výrobku v neděli,kdy bylo na eshopu uvedeno 3ks skladem, bohužel tuto informaci nejspíš přehlédl. V pondělí byl kontaktován a domluveno množství,které bude ještě tentýž den k odběru.Dodací lhůta byla u této objednávky 1den.

• Zboží bylo v neadekvátní velikosti krabice. Spousta zbytečných kartonů navíc.
    • Krabice byla neforemná (nepevná) ač obalena folií.

Reakce obchodu diskont drogerie

Omlouváme se za více kartonů apod.,ale bohužel přepravce vyžaduje proložky kartonama, je to u některých objednávek přímo nutnost větší krabice a více výstelky, abychom minimalizovali možné poškození při přepravě. Krabice při opouštění našeho skladu byla pevná, jinak by do přepravy nemohla být přijata.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Objednala jsem si indulonu, na stránkách mají napsáno 100g a přišla mi 50g...takže to byl první a poslední nákup. Za doručení na špatnou pobočku sice obchod nemůže, ale to taky na mojí náladě nepřidalo...

Reakce obchodu diskont drogerie

Tak to se samozřejmě jedná o indulonu rakytníkovou, která se ve 100g nikdy nevyráběla a nevyrábí. Název zřejmě omylem převzat z některého vyhledávače, protože fotku máme pojmenovanou indulona rakytníková 50g. Za chybu se samozřejmě omlouváme, ale pokud jste výrobek již někdy kupovala asi víte že ve 100g nikdy nebyl. Do bodoucna se tento výrobek bude rušit a jedná se o poslední kusy. Pokud jste s výrobkem nespokojena můžete samozřejmě vrátit a mohla jste hned reklamovat místo negativní recenze.. tak šťastné a veselé a děkujeme.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Zboží nemají za nabízenou cenu, ale až následně zjistíte, že skutečná cena je úplně jiná. Samozřejmě mnohem vyšší.

Pokud máte zájem o dobrodružství a chcete se pročítat výlevy o tom, proč něco nejde a zároveň že chyba je na vaší straně protože jste se neprozuměl něčemu čemu se nedá rozumět, tak jste na té správné adrese. Klamavé ceny u nabízeného zboží a pokud nehodláte kupovat zajíce v pytli jste ještě poučováni o tom, že vlastně nechápete jak se vlastně správně chovat pří nákupu. Objednat za 100 a pak zaplatit 300 při dodání.

Reakce obchodu diskont drogerie

Pro vysvětlení: Pán objednal dva druhy výrobků.Jeden skladem a ten opravdu skladem máme a můžeme kdykoliv za obj. cenu dodat a dokonce jsme nabízeli i bez dopravného a druhý výrobek s ozn. "na dotaz". Dotaz byl zodpovězen s maximálním vysvětlením. Pro každého zákazníka se snažíme dělat maximum. Dobrodružství je, snažit se dovolat někomu, kdo není schopen ani uvést své tel. číslo do objednávky správně. I adresa tohoto zákazníka neexistuje-ulice ano,ale č.domu ne.Hledejte u nás další negativní hodnocení a pochopíte, že pán je asi od konkurence.