Uzávěr lahvičky jednoho přípravku byl uvolněný, obsah vytekl do balíku. Psali jsme majiteli obchod, ten reagoval velmi zpruzeně a nevrle. Přípravek jsme tedy zakoupili jinde a byli jsme překvapeni, že byl i levnější.
    Z důvodu nepřítomnosti v místě bydliště a nenadálým okolnostem jsme poprosili o pozdější dodání balíku, majitel reagoval velmi podrážděně a snažil se nás označit za podvodníky. Na reklamaci reagoval sprostým emailem, že se nudíme a vymýšlíme si. Při telefonické kontaktu nám třískl s telefonem. Zřejmě člověk žijící zcela mimo realitu a řešící si jen své kšeftíky. Jeho chování nám nebylo příjemné ani po stránce lidské, ani z hlediska chování profesionálního prodejce, u něhož by měla být spokojenost zákazníka a slušné chování na prvním místě. Toto byl odstrašující případ.

Cena nižší, ale nejde platit kartou a na zboží jsem dobu čekal. Komunikace minimální.

Reakce obchodu diskont drogerie

objednal jste zboží, které nebylo skladem a přesto Vám bylo do 5 dnů včetně víkendu odesláno, toto Vám bylo sděleno s platebními údaji..

• Balíček byl zabalen takto- láhev obalena papírem hozená do krabice z jiného e-shopu, plus láhev lehce tekla

dobrý den,
    peroxid má odvzdušnovací víčko, takže pokud je se zásilkou nešetrně zacházeno, láhev upustí tlak. To že jsme použili krabici z jiného eshopu Vám konkrétně vadí v čem? Používáme krabice, které jsou k dispozici - chováme se ekologicky, nekupujeme nové.

zboží nemám, jelikož nebylo možné provézt platbu!

Objednávala jsem 7.11., ke 14.11. nepřišlo zboží ani informace, zda je již odesláno.

dobrý den,
    objednala jste na předplatbu, kterou jste neuhradila..
    bylo by tedy vhodné nesmyslnou recenzi odstranit. děkujeme.

• nedoporučuji z důvodu balení - jedy nebyly nijak odděleny od ostatních věcí v balíku, například kuchyňské špejle musely jít do koše
    • delší dodací lhůta

Reakce obchodu diskont drogerie

odesláno za 2 dny včetně čekání na Vaši platbu.
    Nevím úplně jak byste si představoval malinký balíček do zásilkovny, který musí splňovat danné oddělit na jedy a nejedy.. Nehledě na to, že každý jed na myši je suchý a extra zabalený, těžko kontaminuje. Pokud Vám vznikla nějaký škoda měl jste napsat spíše reklamaci než toto.

• Čekám více jak týden a zboží nedorazilo, ačkoliv mi přišla sms zpráva, že bylo předáno přepravci

Objednávka byla vyřízena rychle, ale co je to platné, když bylo zboží špatně zabalené a prasklé lahve s tekutým mýdlem vytekly do celého balíku a poškodily další zboží ...

Zbytečně drahé přepravné. Zásilkovna má i jiné ceny.

• Lžou
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Před týdnem jsem si objednal zboží a doposud nic. Zatím neposlali ani zprávu, že zboží bylo předáno přepravci.

Katastrofálně zabalené. Přišel poškozený obal. Zboží vhozené s obalem do krabice. Ještě štěstí že byla krabice o dost větší. Jinak by vytekla dezinfekce ven.

Reakce obchodu diskont drogerie

Pokud přišlo zboží poškozené, lze vyfotit a zaslat nám reklamaci.
    Reklamace řešíme rychle - není důvod psát nedoporučující recenzi.
    NEDOPORUČUJI ---- To se píše obchodům, které slibují dodání zboží po zaplacení nedodají a nekomunikují.
    Vaše objednávka přišla 22.2.2021 a 23.2.2021 byla ráno expedována
    To je na jedničku s hvězdičkou.
    Děkuji za pochopení a reakci - reklamace foto atd.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Špatně popsané zboží.
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nemáte zajištěno dodání.

Reakce obchodu diskont drogerie

Nechápu. Balíček Vám byl odeslán. Pokud se stal nekde problém se zasilkovnou obratte se na nás nebo na ně.
    Toto asi problrm neřeší..

• jiné zboží

Bohužel mi přišlo jiné zboží,ale vzhledem situace ve státě nebudu posílat zpět.
    Objednala jsem si vyživující tělové mléko Astrid nutris moments (avokádový olej) suchá pokožka. Tento výrobek máte i nafocený na vaší objednávce,přišlo však jiné tělové mléko.

Dobrý den
    nevím kde došlo k chybě, ale expedovaný výrobek vůbec nemá fotku na našem eshopu.
    Jelikož se importuje z eshopu do skladu i informace o tom, jestli je fotka nebo není tak jsem si zcela jist, že tam žádná fotka niky nebyla.

Děkuji

• Cena za doručení

Reakce obchodu diskont drogerie

při nízkých objednávkách musí být v ceně započítaná i práce lidí! objednáno 14.1 odesláno 14.1 doručeno 15.1= nedoporučuji. děkujeme za objektivní hodnocení!