• slovo direct-primy,bezprostredni,ihned,rovnou...pokud zakupujete pouze klic,predpokladate ze ho dostanete ihned po zaplaceni (do nekolika minut).ne ze na nej cekate temer 2 dny...nazev stranky vubec nesouvisi s obchodem a hlavne by melo byt PREHLEDNE zobrazene upozorneni ze klic nedostanete ihned po nakupu,ale budete na nej muset cekat...vsimnout si tehle informace hned,koupil bych ho jinde.
    • cas dodani

obchod postrada smysl

Reakce obchodu Direct-code.cz

Zboží dodáváme vždycky během 24 H. Jediná výjimka je platba bankovním převodem.

• Ceny
    • Doručení přes email

Objednávku jsem se snažil stornovat, na webu ovšem není možnost jak to udělat, nikde nemají radu jak postupovat když objednávku chcete zrušit.. napsal jsem email, dva nebo tři s tím že stornuji objednávku, nedostalo se mi ale žádné odpovědi. Takže nevím co jsou zač, ale komentáře mají pozitivní, takže asi bez problémů fungují.

Reakce obchodu Direct-code.cz

Objednávka se ruší automaticky, během několika dnu, když platba neproběhla.

Je škoda, že negativní ohodnocení obchodu proběhlo bez skutečného zakoupeni zboží.

Každopádně, informace o zrušení přidáme do FAQ

• nevím

nekupujte to zavyruje to váš počítač mě se to seká a vždy po 05:00 min se mě to vypne.

Reakce obchodu Direct-code.cz

Dobry den, rozhodne zavirováni počítače je systémový problém, který nemá nic společného z aktivačním klíčem. Hra se stahuje s pomoci aplikace STEAM. Tohle je oficiální distribuce. Z vašim problémem doporučuju navštívit počítačový servis a zkontrolovat systémové požadavky hry.

• Zruseni objednavky bez udani duvodu hned dasi den.

Reakce obchodu Direct-code.cz

Dobry den, objednavka se rusi automaticky platebni branou, v pripade nezaplaceni. Je Nam lito ze obchod mezi nama se neuskutecnil. Doufame na pristi spoluprace.

• levnost
    • dodací lhůta

koupil jsem levnou hru která mi nedorazila.

Reakce obchodu Direct-code.cz

Dobrý den, všechny hry dodáváme během 24h od zaplacení. Jestli Vám hra nedorazila, je třeba zkontrolovat složku SPAM nebo kontaktovat technickou podporu, která Vám zašlé klíč opakovaně.