• Brzo přišlo zboží.
    • Ne to co objednáte podle nabídky!!!

V nabídce nájezdová rampa na šířku 270 mm, ale přišlo 200 mm. Telefony nikdo nebere. Když se dovoláte slibují odpověď, ale bohužel nic. Velmi špatná komunikace. Je nabízeno jiné zboží .

Reakce obchodu AG Power

Omlouváme se za danou situaci. Po telefonu jsme spolu mluvili nejméně 3x, není pravda že vám telefon nebereme.
    Odpověď vám byla sdělená informací které je uvedena na eshopu. Uvedena jak v krátkém popisku tak i v dlouhém. Omlouvám se, ale nevím jak více daný produkt popsat lépe.
    U produktu není napsané že je šířka 27 cm ale že je to vhodné pro pneumatiky do šířky 27 cm. Jsou dvě odlišné informace.
    Není nabízeno jiné zboží. Je nabízen a prodáván furt stejný produkt, který takto vyrábí výrobce již několik let bez žádných změn.
    Jestli máte se zbožím nějaký problém, máte možnost ho vrátit. Z naší strany bylo vše dodrženo, produkt je ten stejný co je na fotce, se stejnými parametry které uvádíme na eshopu. Produkt Vám byl doručen co nejrychleji po objednání. Vše jsme dodrželi.

Sláma

Vše v pořádku až na prodavače a prodavačku - než li by vydal zboží tak prý má pauzu a šli kouřit

Reakce obchodu AG Power

Mrzí nás Vaše hodnocení, které nás na jednu stranu zaráží. Neboť vyzvednutí proběhlo v naprostém pořádku a paní která zboží vyzvedla byla sympatická.
    Dovoluji si podotknout že polední pauzu máme na prodejně od 11:30 do 12:00. Pro zboží dorazila paní v 11:45. Paní která dojela se šla slušně zeptat kolegy který jí slušně odpověděl že máme polední pauzu a bude otevřeno ve 12:00. Z naší strany to proběhlo v pořádku. Paní byla příjemná a chvíli vyčkala.
    Informaci o polední pauze a otevírací době uvádíme na více místech: na dveří prodejny, eshopu, google, facebooku, seznamu, atd..
    Informaci o vyzvednutí zboží jste obdrželi do emailu

Omlouváme se zda jsme někde pochybili
    Pavel Sláma

• Dodavatel i přes urgenci neposlal zálohovou fakturu, takže nebylo možné objednávku zaplatit.

Reakce obchodu AG Power

Platební údaje pro platbu převodem jsou uvedeny v potvrzovacím emailu. Je to takto i napsáno na eshopu, že údaje k platbě dojdou do mailu

AG Power s.r.o.

Zboží dorazilo v pořádku. Dlouhá doba doručení, email o datu doručení nešel zobrazit, a také nikdo nepsal kdy a cca v kolik balíček bude doručován, služba DPD. Platba převodem. ( u jiných eshopů vše probíhá rychleji, i s DPD není problém).

• Nekomunikuje, nelze se dovolat, na mail neodpovídají.

Velmi špatné

Objednal jsem nevhodnou součástku, chtěl jsem ji vrátit nebo vyměnit. Po první reakci prodejce (poradím se s kolegou) konec komunikace , součástku asi budu muset vyhodit, peníze oželet a správnou koupit u jiného prodejce.

• doprava

Zcela nevyhovující doprava! Při objednávce jsem si vybral DPD,ale 300822 mi přišla SMS v 07:42 od WEDO,že mi bude "dnes doručovat mezi 08-20hod doručovat zásilkuod AG Power. Vzal jsem si tedy dovolenou a v 09:37 mi přišla SMS od WEDO: "máme potíže s doručením Vaší zásilky, kontaktujte nas prosim proupresneni dalsiho doruceni na 246092912",kde mi sdělili, že řidič nenalezl moji adresu v mapě. Sdělil jsem číslo sousedů a dispečerka na výše uvedeném čísle mi sdělila, že řidič " dnes NEPŘIJEDE, AŽ ZÍTRA i když jsem jí sdělil, že jsem si vzal dovolenou, protože mi poslali SMS , že 300822 mám čekat doručení. Druhý den jsem sim musel opět vzít dovolenou a zásilka mi přišla...

Po pěti dnech od zaplacení zboží není ani odesláno a prý je skladem. Katastrofální možnost se dovolat.

Reakce obchodu AG Power

Omlouvám se, ale musím rozporovat Vaši recenzi.

Objednávka je z 31/7 uhrazena byla ale až dnes 9/8 - zboží neodešleme bez toho aby nebylo uhrazené.

Jestli na zboží spěcháte tak zvolte prosím úhradu na dobírku, kdy je zboží odesláno hned (když to jde) a nebo uhradit objednávku hned jak si zboží objednáte (když si zvolíte platbu převodem)

AG Power

• Po osmi dnech od objednávky zboží stále nikde.
    • Na telefonu jen hodinu denně

Reakce obchodu AG Power

Omlouváme se za zpoždění, jedná se o naši chybu - která se již nebude opakovat

Máme hadici v roli a neměli jsme skladem dostatečné množství, máme již naskladněno

Děkujeme
    Sláma

Zboží jsem vrátil protože mi nevyhovovalo. Firma ho převzala zpět, ale peníze dosud nevrátila i po upozornění.

Peníze jsme vám vrátili v lhůtě 14-ti dnů, dle zákona
    Omlouváme se že jste musel na vrácení peněz čekat do 14 dnů, vrácené zboží vyřizujeme jednou týdně

Děkujeme
    Sláma

Výrobek nepasuje, firma nezvedá telefon / sms - údajně nestíhá /, neodepisuje ani na sms, ani na mail. Mám možnost, takže si upravím sám, ale jinak bych zboží vracel a nakupoval do budoucna určitě jinde

Zaplatil jsem okamžitě po objednávce, po týdnu bez reakce jsem se pokusil několikrát dovolat na uvedené tel. číslo, ale přišla mi jen SMS, že nestíhají vyřizovat telefony, ať jim napíšu na email.

• Zaslán jiný typ. Komunikace nulová.
    • Telefony pouze od 15h do 16h a stejně nic nevyřešíte

Objednávka 13.7.2022 dnes 20.7.2022 zboží nedodáno přes dvě telefonické urgence je zboží na cestě, zítra bude doručeno..... Ještě že, nebydlím v......

Absolútne nulová komunikácia!!!

nezvedají ani telefon.

• poslali jiné zboží a nekomunikují

• možná nízká cena, ale zboží vám stejně nepošlou
    • Mají zboží skladem, dle podmínek odesílají do 2 dnů. Ráno objednáte, druhý den zavoláte zda je možné poslat dříve, protože to potřebujete, odpoví vám že ano. Třetí den nic nepřijde, tak zkoušíte volat zda je nějaký problém, už se nedovoláte, na email vám neodpoví. Čtvrtý den zkoušíte znovu volat, stále nikdo nezvedá, rušíte objednávku emailem a odpověď, že objednávku tedy ruší příjde obratem.

Zboží nedorazilo.spatna komunikace.

Na zboží čekám ,už 6 dní a stále žádná odezva.