• Měli, co jsem hledal.
    • Doručení celkem rychlé.
    • Posílají formulář spokojenost ještě před doručením.

• rychlost dodání
    • výběr
    • kvalita produktu

Rychlé dodání , zboží v pořádku , odpovídá popisu.

Rychlé dodání

Nakupuji zde na doporuceni meho kolegy - a vyplati se - ochota, rychlost a zjevne bohate zkusenosti, poradi, pomuzou...

• Rychlá reakce
    • okamžitě k vyzvednutí
    • manual v ČJ

Rychlé dodání,přijatelné ceny.dobrý výběr led pásku,hlavně digitálních,plus ovladače.Taky velmi rychlá odpověd na dotaz na meil.

• Mala firma s milym, individualnim pristupem

Vas web nekonci na prednich mistech vyhledavani Google. Je to skoda, Vas sortiment a skladove zasoby EL veci a invertoru k nim je presne to, co jsem hledal uz delsi dobu :0) Alespon jsem vas doporucil dal

Mile mě překvapili, když byl led pásek po půl metrech nadstaven. Ušetřilo mi to hodně práce.

S dodáním zboží jsem spokojen. Využil jsem i technickou podporu, která je na vysoké úrovni. Zřejmě odborníci.

• Kvalita LED pásků

Seriozní!

Rýchla objednávka aj dodanie.

• Zejména oceňuji možnost zboží vyzvednout osobně bez příplatku. Dříve taková samozřejmost, dnes často za peníze.
    • Rovněž oceňuji informace automaticky se zbožím obdržené, vztahující se k jeho používání. Je vidět, že prodávající své zboží zná.

• Zajímavý sortiment a ceny

• Rychlé vyřízeni

Rychlé dodání zboží do zásilkovny