• dobra cena
    • na zbozi si pockate

zbozi jsem si objednala 30.4., platba jim mohla prijit tak 2.5. a u vyrobku byla doba dodani 3tydny. Po tydnu od objednani prisel e-mail, ze zbozi bude brzy skladem, coz me prijemne prekvapilo. Pak uz se ale nikdo neozval, a tak jsem 23.5. odeslala email s dotazem, ze uz jsou to tri tydny a jak to vypada. Odpoved dorazila v podstate obratem, trochu lamana cestina a ujisteni, ze do konce tydne bude zbozi skladem, ze mne budou informovat. Do konce tydne ale uz zadny mail neposlali. O to prijemnejsi bylo prekvapeni, kdyz 30.5. prisla zprava ze Zasilkovny. Dockala jsem se tedy po vice nez 4 tydnech, ale jsem spokojena. Oproti konkurenci byli o vic nez 1000 Kc levnejsi, coz mi za to cekani stalo.

Objednané zboží v pořádku dorazilo. V potvrzujícím emailu bylo uvedeno, že zboží není skladem (i když na stránkách bylo uvedeno, že ho mají) nicméně i tak objednávka dozazila celkem rychle, takže celkově jsem spokojen.

dobré zboží za dostupné ceny

• Nejlepší ceny.
    • Dodací lhůty

Po přečtení recenzí jsem si říkala, že zkusím... Rozhodovala jsem se, jestli zboží vůbec potřebuji, tak jsem si řekla, že nebudu nic platit dopředu a uvidím. Pár dní před vypršením dodací lhůty (8-10 pracovních dní) mi přišel mejl, že dělají vše pro to, aby zboží dodali. Přesně 10. pracovní den, bylo připraveno v Zásilkovně k vyzvednutí :) Asi spíš štěstí :D
    Pokud nespěcháte, dlouhá dodací lhůta nevadí. Za tu cenu to stojí. Kupovala jsem zboží, které ve všech ostatních obchodech stálo 3 tisíce a u tohoto obchodu pouze 1800,-.Což je obrovský rozdíl. Zboží bylo perfektně zabaleno a funguje. Spíš se bojím. co by bylo, pokud by přestalo fungovat. Ale radši nebudu přivolávat :)
    Je zvláštní, že poté, co jsem zboží koupila, mají ho i skladem na obchodě, ale je o 1000,- kč dražší.
    Názor na tento obchod mám přesto dost rozporuplný.

• Nedodrzena doba dodani uvedená v objednavce

• Nízké ceny
    • Doba dodání

Nejnižší ceny, ale nejdelší lhůty dodání. Pokud to ale pro vás není problém, tak proč ne.

doporučuji osobni odber

• Absence vyhrazeného místa pro nakládku zboží při osobním odběru zboží na prodejně.

• hodně cena
    • hodně sortimentu
    • možnost výběru místa odběru

• Dlouha dodaci lhuta.Po objednani dlouhe cekani na potvrzeni objednavky.

• Nízké ceny.
    • Možnost osobního vyzvednutí v Praze.
    • Žádné nesmyslné poplatky za osobní vyzvednutí jako u jiných obchodů.
    • Čekací lhůta na zboží.
    • Nepřehledné webové stránky bez popisů a fotek. Nutnost si zboží vygooglit.

Sice jsem čekal délé než 10 dní, ale za tu cenu to stálo.

• Dodací doba

• Nízké ceny
    • Rychlé jednání
    • Osobni odber

Příště nakoupím opět v tomto obchodě,doporučuji

Vše proběhlo v pořádku, spokojenost

Podle negativních recenzí jsem se trochu obávala, ale nakonec vše proběhlo v pořádku. Připomínku mám jen k tomu, že jsem vyplnila rozdílnou dodací a fakturační adresu, na objednávce se objevily stejné adresy, na můj e-mail nikdo nereagoval, nicméně nakonec přišla faktura správná. Není to korektní, ale výsledek je v pořádku.
    A zboží dodali dřív než původně avizovali.

zboží dorazilo poškozené ale reakce obchodu byla rychlá a zboží v průběhu 10 dní vyměnilo k plné spokojenosti

spokojenost

• S obchodem jsem spokojen.Zboží bylo perfektně zabalené.
    • U objednaného zboží nebyl český návod.

Spokojenost

• Přehlednost stránek