• dostupnost a cena
    • nezaznamenal jsem žádné

bez problému

• Měli sortiment, který jsem jinde nenašel (brašna na foťák s upnutím také ke stehnu).
    • Rychlost odeslání.
    • Cena standartní.
    • Nevím.

Hledal jsem konkrétní produkt od jisté značky. Všechny ostatní stránky měli pouze napodobeninu, jen tento prodejce měl originál. Cena byla standartní, nijak nepřemrštěná. Doba dodání velice rychlá. Za obchod děkuji a doporučuji ostatním.

Super cena a doručení do 2.dne, to se nedá označit jinak než perfektní službou.

• cena fotoaparátů

• Vygenerování objednávky v aplikaci, nebo kdykoli následovně.

• špatná komunikace

Jsou lepší, třeba Elektro Spáčil

• Jedná se o spol. MEGAPIXEL !!!

Arogantní chování majitele, který trpí Napoleonským komplexem. V tuto chvíli řeším s ČOI a SOS právní spor. Zboží bylo řádně objednáno, potvrzeno a stornováno, neboť se zdálo být příliš levné. Poté zdraženo a dokonce se hned změnily obchodní podmínky.

I přesto, že v dodávce chyběl dárek avízovaný zdarma, komunikace s obchodem proběhla v pořádku. Dárek byl dodán zdarma obratem s omluvou.

Obchod doporučuji, krom jiného, i kvůli dobré osobní zkušenosti, týkající se reklamace. Nejenže reklamace byla vyřízena bez problémů a obratem, navíc mi bylo vyhověno s výměnou za jiný model. (Po obdržení fotostanu se ukázalo, že by mi vyhovoval fotostan jiného rozměru).

• -dobré ceny
    • -blesková doprava- druhý den po objednání jsem držela balík v ruce

-opravdu široká nabídka zboží
    -opravdu rychlé vyřízení objednávky i její dodání

Vstřícný přístup,snaha,rychlost

Přehlednost, rychlost dodání zboží

• vysoké poštovné

Rychlé vyřízení objednávky a bleskové dodání.

spokojenost

• Domnívám se, že v první emailu byla zmínka,
    • že se mi někdo ozve, potřebovala jsem se ujistit, že karta bude v Olympusu C 5060 fungovat. Samozřejmě nefunguje, mám vyzkoušenou zn.Apacer ta funguje. Vím, že to je starý typ fotoaparátu, ale je stále dobrý.

• Velice příjemná domluva a komunikace, rychlé dodání zboží, dobrá kvalita zboží, jsem naprosto spokojen.
    • O žádných nevím.

Další z mála obchodů na internetu, ke kterému se v budoucnu budu obracet s nákupem. Mohu jen pochválit a dalším potencionálním kupujícím doporučit. Přeji mnoho úspěchů.

• Rychlost a dodání až do bytu
    • nemá

Osobní tel. rozhovor s prodejní asistentkou, vyslovený požadavek, kontrola možností ze strany prodejce, potvrzení obchodu-dodání-zaplacení (a to byl pátek dopoledne)v ten samý den. Rychlé vyřízení,žádné výmluvy a zdržení.

• nema

super