• Internetový obchod má vždy přínos, hlavně co se týče výběru.
    • Nemusím pracně obcházet více obchodů při svých cestách a vysvětlovat co chci.

Obchod jako jediný z vícero mi splnil požadavek, který nebyl nikterak závratný, ale i z maličkostí se skládá velká věc.
    Doporučuji jakýkoli obchod, který mi vyjde vstříc a jsem-li s ním spokojen.

• -
    • -

• spolehlivost
    • nepřehledné internetové stránky

Profesionalita, velice ochotný personál, vstřícnost.

• jestliže něco objednáte a pak Vám telefonicky oznámí, že cena byla chybně a nyní je o 50%!!! vyšší, pak si myslím, že toto stačí k tomu, aby si každý udělal obrázek sám

• - cena na webu neodpovídala ceně skutečné (i když se prý jednalo o chybu na straně správce údajů na webu) - web uváděl 1090 Kč, skutečná cena měla být prý 1490 Kč, což je rozdíl 37% !!!
    • - garance nejnižší ceny nebyla dodržena ani po diskuzi s obchodem, takže tuto "garanci" vnímám spíš jako reklamní tahák na zákazníka
    • - byla mi dána možnost vyzvednout zboží osobně v prodejně Megapixelu (obchod, který je zároveň hlavním dodavatelem Digiparku), ale nedostal jsem žádnou informaci, že si zboží můžu vyzvednout, ani od Megapixelu, ani od Digiparku (nakonec jsem si sám musel zavolat do Digiparku, aby mi oznámili, že už zboží v Megapixelu mám)

Výsledná drobná úspora na ceně zboží mi asi nestála za všechny peripetie s nákupem spojené, počínaje špatnou cenou uvedenou na webu, přes nedodržení "garance nejnižší ceny" po vyzvednutí zboží na prodejně Megapixelu, které jsem si musel telefonicky sám ověřovat, neb se nikdo neobtěžoval mě o připraveném zboží informovat.

• Sortiment, který jinde není.
    • Žádné neznám.

Spolehlivý e-shop. Skvělá komunikace, rychlé dodání objednaného zboží, vč. zboží, které není momentálně skladem.

• Rychlé jednáni, perfektně zabelené, bezpečmě dodané...

Můžete v klidu vybírat a nakupovat! Jsou spolehlivý, moje objednávka nebyla levná....

• pouze službu PPL, zaplatím 139 Kč přesto, že obchod je vedle v ulici. Doporučuji pro Prahu možnost zboží vyzvednout osobně,pak se nemusí balit do 10kg papíru!

• Značkový obchod.

• bez komentáře

Doporučuji,ale obtěžují mě tyto nesmyslně složité hodnocení.Podle mne stačí vyjádřit spokojenost.Janka

rychlost, cena, výběr

Hodnotím kladně velmi slušné a kvalitní zabalení zásilky pro přepravu. Obal pro přepravu byl hodně zmačkaný ale zboží je naštěstí v pořádku.

• zboží mělo jinou barvu, než jsem objednala, tzn. nejsou rychle aktualizované informace na webu

• Serioznost
    • Nenašel jsem

Dobrá zkušenost

• Slušné ceny a dobrý sortiment.
    • Nevím.

Neváhat vyzkoušet. Budete určitě spokojeni.

• cena.
    • rychlost dodávky

obchod jsem našel na zboží seznam a rozhodla cena která byla o stokoruny rozdílná oproti konkurenci.

• Malá věc která by šla dát do bublinkové obálky a poslat poštou za 20 Kč je poslána PPL za velké peníze převažující cenu zboží.

• Vstřícný přístup, rychlá reakce na email, opravdu dodržují svůj příslib nejnižší ceny zboží. Za tuto službu děkuji.

Není důvod se obávat zde nakupovat, zboží dorazilo velice pečlivě zabalené a čitelně označené jako křehké.
    Komunikace se zástupci eshopu velmi rychlá a příjemná.
    Snaží se vyjít zákazníkovi maximálně vstříc.
    Určitě zde doporučuji nakupovat.

• Zajímavé ceny.

Doporučuji.