• levné zboží
    • nevyzkoušené, čínské

poprvé a naposled jsem využil nákup přes internetový obchod a jsem zklamaný, zboží jsem musel vrátit, bylo vadné.

rozhodně nedoporučuji

zboží objednáno a na prodejně "nachystáno" něco jiného než bylo na objednávce, bohužel zboží musím vyměnit což mě stojí další cestu páč sem pro zboží nebyl osobně a neprovedl kontrolu. jedná se o průměr filtru

• výhodný nákup daného zboží oproti jiným obchodům
    • dobrá dopravní dostupnost
    • špatná komunikace se zákazníkem

v mailu potvrzujícím objednávku slíbili, že mě bude jejich pracovník informovat o detailech dodávky objednaného zboží, když se týden nic nedělo, ozvala jsem se sama a následující den jsem zboží s omluvou obdržela jsem zvyklá na rychlé a spolehlivé dodávky u alzy.cz, takže toto mě zklamalo

Objednala jsem si zboží, které nebylo na skladě.Obchodník mi poslal zprávu, že mi dá vědět o datu dodání. Teď je to více jak 3 týdny, žádná zpráva ani reakce na dotaz. Tak nevím....

• špatná organizace

Zmatek v podávaných informacích, musel jsem na prodejnu 2x protože zboží i přes informaci, že je již připraveno k vyzvednutí, tak nebylo. A i napodruhé nebylo vše komplet připravené...

• Přestože jsem zboží objednával na digiobchod.cz, další komunikace byla vedena zcela jinou mně neznámou firmou (AARON). Stejně tak na faktuře je uvedena tato firma. Velmi mně to překvapilo. Zákazník by o tom měl být minimálně informován.
    • Na druhou stranu, vše proběhlo hladce, zboží dorazilo.

Reakce obchodu Digiobchod.cz

tyto informace naleznete v sekci "Kontakty". I přes zápornou recenzi doufáme, že Váš nákup proběhl bez problémů a jste se zbožím spokojený.

Přeji hezký den

• Zboží, které většina e-shopů nemá
    • Možnost vyzvednout zboží na prodejnách Aaronu
    • 10 dnů a nikdo mě nekontaktoval
    • Jediný e-mail, který zatím dorazil je ten o potvrzení obědnávky

Po 10 dnech nevím v jakém stavu je má objednávka. Nikdo mě nekontaktoval, další e-mail o jejím stavu nepřišel. Budu se jim muset ozvat sám abych věděl...

Reakce obchodu Digiobchod.cz

omlouváme se za vzniklé komplikace. Doufáme, že jste nakonec byl s nákupem spokojený.

Přeji hezký den

• Neaktualizovaná webová stránka
    • ceny neodpovídají skutečnostem.Po sléze Vám pak zavolají a nabízejí produkt za jinou cenu než jste si objednaly.

Třeba dopadnete lépe nežli já.

• Objednávka u Digifoto byla vyřízena prodejnou Aaron, trochu divné, ne? Doporučuji rovnou kupovat z Aaronu, je to rychlejší a mnohem lepší komunikace.

• Totální chaos v objednávkách po internetu.

špatné zkušenosti, dva identické obchody AARON a DIGI obchod, ale rozdílné ceny. Nemají přehled v objednávkách. Zboží dodáno po 14 dnech, až po 6 telefonátech.

• Dobrý den,
    • Prodavačka byla velmi neochotná, zpočátku mi odmítla zboží
    • rozablit a ukázat, neměla ani základní znalosti, které s prodávaným zbožím souvisí - neznala, kam se vkládá
    • paměťová karta, kterou mi ještě navíc neoprávněně připočítala k ceně zboží, v níž byla již započtena. Na finanční
    • nesrovnalost jsem samozřejmě upozornil.
    • pan Savčenko

Reakce obchodu Digiobchod.cz

omlouváme se za nedorozumění. Jistě se jednalo o novou zaměstnankyni, která ještě neprošla veškerým školením. Věříme, že jste vše vyřešli a můžeme Vám zaručit, že v budoucnu se již tato situace nebude opakovat.

Doufáme, že i přes tuto nepříjemnou situaci si nový fotoaparát užijete a pořídíte mnoho krásných snímků.

Marketing Digiobchod