zrušili objednávku, peníze po urgencích nevrátili, telefon nezvedají....

Na zkoušku jsem objednal 2 zařízení od tp-linku, protože eshop měl slušné ceny.
    Po víkendu přišlo storno objednávky, údajně z důvodu, že těsně přede mnou někdo zboží vykoupil a dodavatel skladem další nemá. Čemuž úplně nevěřím, ale nevadí. Obchod zatím nový, tak možná nějaké zbytečné chyby jsou. Slušně odpověděli a omluvili se..

Zbozi, ktere bylo psano skladem bylo odeslano za tyden a na zakaznicke podpore v dobe vypsane jako pracovni nikdo nezveda telefon.

Reakce obchodu Digilama

předem se Vám velice omlouváme za zdržení se zasláním zboží, z důvodu, že zboží bylo na našem externím skladu a také
    z důvodu státního svátku a uzavření prodejny dne 29.9.2023 se tímto bohužel vše opozdilo.

Děkujeme Vám za Vši zpětnou vazbu a věříme, že pokud se rozhodnete do budoucna využít opětovného nákupu na
    našem e-shopu, tak to bude již vše bez komplikací.

Tým Digilama

• Zboží nebylo ani po týdnu od objednání odesláno.

• Nereálná dostupnost
    • zadržují peníze

Objednával jsem zboží skladem, avizováno s dodáním do druhého dne, ale neměli. Bojím se i o peníze, do dnešního dne, skoro 10dní mi ještě nedorazili, příště určitě jinde..

Krásný den přejeme,

tato situace nás velice mrzí. Bohužel objednávku, která je zaplacená ze dne, který je uveden 4.4.2023 v systému neevidujeme.
    Z tohoto důvodu je možné, že vzniklo nedopatření. Prosím o zaslání čísla objednávky na [email protected], abychom vše prověřili a dali do pořádku.

Předem děkuji

Digilama.cz

Obchod mi až po čtyřech dnech od potvrzení objednávky (po urgenci) napsal, že zboží nemají a nedodají.

Krásný den přejeme,

tato situace nás velice mrzí a není naším standardem. Bohužel došlo k okolnostem, které jsme se snažili vyřešit,
    co nejdříve to šlo.

Omlouváme se Vám tímto ještě jednou za způsobené komplikace a věříme, že na nás zcela nezanevřete.

Děkujeme Digilama.cz

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

Inzerovali ovladač skladem, ve skutečnosti ho neměli a objednávku zrušili.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Inzerce zboží, které nemají, jako SKLADEM. Musel jsem zrušit objednávku, peníze vráceny.

• Neobjednávajte, nedoporučujem.
    • Žiadna komunikácia, ignorácia.

Telefón som objednala pre syna k narodeninám. Tovar mali skladom a z eshopu mi prišiel potvrdzujúci email o prijatej objednávke. Keď ani po týždni telefón neprišiel zavolala som im, že kedy to pošlú. Pani mi oznámila, že telefón už predali, nemajú ho a ani nebudú mať. Nič mi neoznámili, musela som zavolať ja...a riešiť to rýchlo u iného predajcu, ktorý už jednal seriózne. Takto dnes eshopy nejednajú. Dobre, že som objednala na dobierku a nie platbou predom. Kto vie, ako by som vymáhala peniaze od tak neseriózneho obchodníka.

• Neplatí co mají napsané, 3 dny dodání se změnilo na 12 dní