• Lhaní, že je zboží skladem...

• v mém případě nabízeli velice slušnou cenu, ale zboží nebylo dodáno v kvalitě pro trh v ČR(EU)
    • V mém případě mě nalákali na velmi slušnou cenu, ale zboží které dodali nebylo s příslušenstvím pro trh v ČR(EU)

V mém případě mě tento obchod zklamal, měl sice velice příznivou cenu, ale na úkor toho, že zboží, které bez technického popisu nabízí, kupuje pravděpodobně v Asii a tudíž není kompletní pro trh v EU, chyběl český návod a dva komponenty, které jiné obchody k tomuto zboží dodávají a právě jejich cena byla od běžné hodnoty odečtena a byla zdállivě příznivá.Jen protože, chybějící komponenty nevyužiji, jsem zboží nevracel.
    Byl to můj první a poslední nákup v tomto E-shopu. Obchod, který v dnešní době prodává zboží bez českého návodu, nemá na našem trhu co dělat a navíc porušuje předpisy a zákon.

Zbozi nebylo dostupne, v emailove komunikaci jsem se dozvedel, ze slo o vystaveny kus (coz nebylo nikde uvedeno) a ze uz si ho nekdo poupil prede mnou.

Bylo mi nabidnute stejne zbozi, bez darku zdarma a za vice penez.

Zboží objednáno, přišel mi e-mail o expedici, ale dále nic. Nic nepřišlo. Jsem jedině rád, že jsem neplatil převodem.

Reakce obchodu DigiHit.cz

stativ který zákazník objednal odešel hned ten den jak byl objednán. Zákazník stativ nepřevzal a zásilka se nám vrátila zpět.

• Zboží neodpovídá objednávce, prodejce slíbil nápravu, dosud nic.
    • Od objednavky se nic neděje

Rozhodně nedoporučuji.

• Dodnes jsem po několika slibech zboží neobdržela.Pokaždé jsem se musela tázat,iniciativa ze strany dodavatele mizerná.

Je to slibotechna dodací lhůta se neustále po každém mém dotazu posune na další datum, který opět nedodrží.

• Uvádějí zboží skladem, které je nedostupné a slibují ho i po telefonickém ověření

Opakovaně jsem ověřoval dostupnost zboží, které bylo přislíbeno, ale v termínu nedorazilo.

• K fotoaparátu nabízí paměťovou kartu, ve finále však dotyčný typ fotoaparátu nemají a ani se neobtěžují odpovědět na dotaz.
    • Klamavá reklama pro boj s konkurencí

Nedoporučuji, konkurence je naštěstí veliká.

K objednanému tělu fotoaparátu Canon 650D byla akce "+zdarma 32GB karta". Kartu jsem bohužel při dodání neobdržel. Po telefonní urgenci a přesné domluvě, byla karta sice dodatečně zaslána, ale bohužel jiný typ a vel. 16GB, který funguje jen v kompaktním fotoaparátu a ne v zrcadlovce, takže mi je k ničemu.
    Tělo jsem objednával v tomto e-shopu právě kvůli této akci s kartou zdarma, jinak bych koupil jinde.

• Možnost vyzvednutí na prodejně.
    • Nekomunikace.

Byl to první a zároveň poslední nákup v tomto obchodě.

• Nevím
    • Dodací lhůta

Nedoporučuji pro dlouhé dodací lhůty

• spatna komunikace ze strany obchodu

• ...nespolehlivost p.prodavace Ostravske prodejny...

...nakupoval jsem pres internet v tomto obchode poprve,ale bohuzel nemam z toho dobry pocit!!!Zbozi bylo uvedeno na netu jako SKLADEM,proto jsem si jej objednal,zaplatil ihned prevodem,ale zbozi stale nedorazelo!Dvakrat jsem volal na prodejnu do Ostravy,pan prodavac mi nejdrive priznal chybu-omluvil se sice,ze nebylo naskladneno a ze druhy den naskladni a posle.Nebyla to pravda!Pak jsem volal znovu 27.6.-rekl,ze zbozi jiz poslal 26.6.a zelhal mi!Zbozi bylo na Ostravskou postu dodano az 28.6.!!!Uz mi to sice doslo,ale mam ,,divny pocit"!Doslo mi teda nakonec az vcera-tj.29.6.od doby zaplaceni-tj.19.6.a stavu,ze je na sklade!Zjistil jsem tez,ze mi byl ,,zablokovan"muj ucet na DIGIHIT.CZ-nevim proc...(zrejme,abych nemohl sledovat prubeh tolik problematickeho doruceni me zakazky...).I pres tento spatny bohuzel pocit,zbozi doslo v poradku,v peknem baleni a verim,ze po techto zkusenostech mi bude delat uz jen radost...

• Měli přesně to co jsem si chtěl objednat.
    • Délka dodací lhůty

Uvidíme až po dodávce.

• možnost vyzvednout zboží osobně
    • dobrá cena
    • ani po dvou návštěvách prodejny nebylo zboží dodáno

obchod mně zklamal
    nespolehlivý
    nedoporučuji

• Nevím o výhodách
    • Nabízí zboží, které není skladem jako všechny internetové obchody.

Důvodem nákupu UV filtru Hoya Pro 1D byla velmi příznivá cena, proti obchodu, kde jsem identický filtr nakupoval minule. Po objednání mi přišel mail, že „PRÁVĚ" filtr doprodali (jestli ho vůbec měli), ale že koncem týdne dorazí nové zboží. Tak jsem zaplatil fakturu s tím, že 2-3 dny vydržím.... V pátek, koncem týdne jsem se mailem dotázal, kdy mohu zboží očekávat. Odpověď, že v pondělí by měl filtr být a že mě před odesláním budou informovat. No a uplynul další pátek a zboží nikde.
    Nabízí virtuálně to co nemají a nedokážou to ani pružně, tzn. během 2-3 dnů sehnat.

• Produkt měl byt vyzvednut na prodejně,mailem potvrdili termín a čas dodání na prodejnu,ale nikdo se neobtěžoval zavolat,že ho nikdo na prodejnu nedoručí.Při telefonické komunikaci arogance ze strany firmy.

hrůza,nespokojenost

• Nákup z pohodlí domova a mimořádně slušná cena.
    • Nedokáži v tuto chvíli říci.

Zkusit!

• Rychlost doručení a dobrá cena.

Po 14 dnech čekání u jinych prodejcu na mobilní tel jsem zkusil Vás a na druhý den mě kontaktovali že je na prodejně kde jsem si ho nechal dodat takže super nemám výhrad.