• Uvádí SKLADEM, přitom realita je někde jinde.
    • Prodavače pravděpodobně přejela lokomotiva, či má nějaký výrazný handicap:
    • - sotva je mu rozumět
    • - zřejmě má pouze 1 ruku = s balením zboží si nedělá velkou hlavu. Zatímco konkurence vystlává krabice různými pěnovkami či papírem, tento maník hodí krabici se zbožím do větší krabice, přejede levnou páskou a je hotovo.

Bylo to NAPOSLED, co jsem měl takovou trpělivost. Když jsem objednával zboží, na internetu bylo SKLADEM. Za hodinu mi volal umumlaný prodavač, že skladem není. Čekal jsem 3-4 dny, přičemž krabice od zboží měla otlučené rohy a vnější krabice byla téměř otevřená.

Klamavé, neprofesionální a nedůsledné počínání. NEDOPORUČUJI tento obchod nikomu.

goooood shop

• rychlost, cena, přidané produkty (SW, karta) zdarma

vše bez problémů, jednoznačně doporučuji

• Dobrá cena
    • Doprava do druhého dne po objednání nebo zaplaceni
    • Zatím jsem žádné neodhalil

Můžu jen doporučit

• Je OK.
    • Cetelem dává lidem takové otázky, které nejdou zodpovědět.OK

OK.

• Zbozi uvedene skladem po nekolika dnech od objednani najednou neni a nebude.

NEDOPORUCUJI

• Kvalitní zboží, dobrá cena.

Doporučuji, maximální spokojenost.

• přehlednost
    • ochota pomoci
    • Nic.

Zboží nebylo na skladě, během 2 hodin bylo naskladněno - dali mi hned vědět. :-)Nemuseli.

• časová úspora

o.k.

• o žádných nevím

spokojenost

• U zboží uvádí, že jej mají skladem - zato umumlaný prodavač mi po telefonu sdělil opak.
    • Když už jsem si teda pár dní počkal, tak jsem po rozbalení zjistil, že zboží není určeno pro CZ/EU trh, chyběl i návod.

Na internetu se chvástají, kolik let již nefungují a jaké mají bohaté zkušenosti + zboží určené pro český trh, od oficiálních distributorů, atd.
    V praxi jsou všechna ta superlativa pravým opakem. Příště tu pětistovku raději přidám a koupím na Alze apod.

• vybírala jsem podle ceny

Vse probehlo jak melo, doporucuji.

• Dává ke zboží něco navíc.
    • nevím

Blesková komunikace, ochota.

• Lhaní, že je zboží skladem...

• Dobré ceny, dobrá komunikace a rychlé dodání.
    • Zabalení zboží pro dopravu - Vše proběhlo naprosto bez problémů. Jedíná stinná stránka byla zabalení zboží při dopravě. Originální krabice s fotoaparátem v ceně 25.000!!! byla bez jakékoliv vycpávky vložena do další krabice a zalepena tak ledabyle (přelepeno pouze jednou lepící páskou), že byla při předání zboží napůl rozlepená - jednoznačně nedostatečně zabaleno. U zboží v takovéto hodnotě a citlivosti k poškození bych čekal lepší zabalení.
    • Jen pro porovnání - parfémy!, které jsem objednal jinde, byly v krabici obloženy vzduchovými polštářky a perfektně přelepeny aby nedošlo k otevření...a to jsou to jen pitomé perfémy...

• Rychle jednání.
    • Zatím o žádném nevím.

Všem doporučuji ,zboží rychle u vás doma super.

Cena příznivá, vše proběhlo bez problémů, slíbené dárky byly dodány se zbožím. Naprostá spokojenost. Tento obchod doporučuji. Je spolehlivý.

• v mém případě nabízeli velice slušnou cenu, ale zboží nebylo dodáno v kvalitě pro trh v ČR(EU)
    • V mém případě mě nalákali na velmi slušnou cenu, ale zboží které dodali nebylo s příslušenstvím pro trh v ČR(EU)

V mém případě mě tento obchod zklamal, měl sice velice příznivou cenu, ale na úkor toho, že zboží, které bez technického popisu nabízí, kupuje pravděpodobně v Asii a tudíž není kompletní pro trh v EU, chyběl český návod a dva komponenty, které jiné obchody k tomuto zboží dodávají a právě jejich cena byla od běžné hodnoty odečtena a byla zdállivě příznivá.Jen protože, chybějící komponenty nevyužiji, jsem zboží nevracel.
    Byl to můj první a poslední nákup v tomto E-shopu. Obchod, který v dnešní době prodává zboží bez českého návodu, nemá na našem trhu co dělat a navíc porušuje předpisy a zákon.

• Rychlost, cena
    • nevím

Po nedorozumnění byla obchodem okamžitě zjednána náprava a to ve velmi krátkém čase