• uzávěr + těsnění nebylo funkční a oleje byly všechny zčásti vylity

Dobry den,

kazdy produkt moze mat kaz. Staci sa nam ozvat emailom alebo telefonicky hned po obdrzani zasielky a urcite vyriesime nedostatok k Vasej spokojnosti.

tim dp

Zboží jsem zaplatila, nedorazilo a ani nemám žádné info v jakém stavu je má objednávka.

Dobry den,

prosim nezabudajte ze k objednavke treba uvieste Variabilny Symbol kvoli sprovaniu objednavky. Pred negativnou recenziou nas prosim kontaktujte ak sa Vam zda doba dlhsia a skontrolujte si vzdy udaje pri plateni.

Prajeme krasny den

• Zadna kommunikace

Dobry den,

Ospravedlnujeme sa oneskorenie cesrtveho zbozi. Vysvetlenie sme odoslali na email. K objednavke pridame aj darcek.
    Dufam ze budete s cerstvym zbozim spokojny.

Prajeme krasny den

Objednáno více zboží, hrazeno předem, v zásilce chyběla jedna položka. Emailem zasláno upozornění se žádosti o návrh řešení, po týdnu emailem urgováno. Dosud bez odezvy.

Dobry den,

ospravedlnujeme sa za nedorozumenie ktore vnizklo. Email ktory ste nam poslala asi zapadol v hore emailov. Mohla ste si to telefonicky overit ci nam email dorazil v poriadku a hned by sme na zaklade reklamacie, doriesili problem ktory nastal.

Objednaný Neemový olej poslali klidně s prasklým víčkem. Žádná malá nepatrná prasklina, ale viditelné na první pohled s milimetrovou mezerou. A ještě ho navíc dali do balíku naležato. Takže dvě třetiny obsahu vylitého v balíku a vše v něm od oleje. Děkuji, už nikdy víc.

Dobry den,

staci urobit reklamaciu na produkt ktory prisiel poskodeny, urobit fotografiu a po schvaleni reklamacie Vam bude zaslany novy nahradny produkt.

Moze sa stat ze je produkt vadny alebo poskodeny.

S pozdravom tym diatomplus

Zboží objednáno 11.2.2021 a dnes, to je 22.2.2021 ještě nedorazilo. Nevím,co se stalo,ale zdá se mi to strašně dlouho.

• Přišlo jen poděkování za objednávku, ale nic nedošlo

Dobry den,
    oznamovacie emaily chodia podla toho ako sa objednavky vybavuju. Oznamovacie emaily sme kontrolovali a funguju spravne. Mohlo sa stat ze Vam email zapadol do spamu alebo ste mala preplnenu emailovu schranku. Pri vacsom mnozstve objednavok sa objednavky odosielaju postupne.
    Pri kontrole som zistil ze Vasa objednavka bola v poriadku dorucena.

S pozdravom ostava Tym DiatomPlus

• Na etiketě je jen část popisu než je na internetu. Nevím, jestli můžu použít vnitřně.? Na internetu je, že ano. Ale etiketa na výrobku mně odrazuje. A dokonce 2 cedulky datumu spotřeby! Jsem zklamaná, nevěřím. Vyhodila jsem peníze.

Dobry den,

Na akom produkte ste tento problem s popisom videla? Neem nimba? Bohuzial informacie o vnutornom pouziti sa na etikety podla nariadenia EU nesmu uvadzat.

Co sa tyka datumu spotreby, tak na buduce si dame na to pozor. Mohlo sa stat ze sa pri manipulacii s produktom na dostal iny stitok s datumom spotreby.

Sme ludske bytosti a chybicky sa vzdy robia.

Ospravedlnujeme sa za to a pokusime sa, aby sa to v buducnosti nestalo.

Pekny den praje, Tím DiatomPlus

• Zaplatila jsem s chybným var. symbolem, po týdnu jsem zjistila a upozornila firmu. Opět po týdnu jsem zjistila, že nemám žádnou zprávu o poslání zboží nebo jeho dodání na poštu.
    Nevím, kde je chyba. Spojte se se mnou ať to vyřešíme. Děkuji.

Dobry den,

balicek sa neodoslal lebo sme neobdrzali od Vas dost dlhu dobu financie a este ste zadala spatny variabilny symbol.
    Objednavky vyrizujeme podla toho ako nam chodia na ucet platby. Ked si objedna zakaznik zbozi a je v poradi kvoli neskoremu prevodu, tak sa dostava objednavka na koniec radu, a tak zakaznik musi pockat kym sa vsetky objednavky pred nim vybavia.

Nie sme zodpovedni, ked zakaznik zada spatne udaje pri prevode. Nas system je automaticky a pocitac bohuzial nenajde platbu ked je VS nespravny alebo neuplny. Na to si treba davat pozor.

S pozdravom Tim DiatomPlus

Nevýhoda - poměrně dlouhá doba doručení - objednáno v úterý, doručeno další pondělí

S pozdravom Tim DiatomPlus

Dlouhá dodací lhůta, i když mi obchod napsal, že druhý den byla platba na jejich účtu.

Dobry den,

v tomto case je naval objednavok kvoli sortimentu na ocistu a liecenie organizmu vyssi ako bezne. Na dodanie sa caka o nieco dlhsie aj kvoli dopravcom. Aj ked sa platba ukaze na ucte o dva dni, co u nas nie je mozne, caka sa v tomto obdobi na odbavenie objednavky aj tyzden. Ine firmy maju na odbavenie az 10 dni.

Dobrý den.
    Zboží zatím nepřišlo i když jsem produkt uhradila před týdnem.
    Nepřišla žádná zpráva, abych věděla jestli je produkt na cestě nebo již vyexpedován, nebo uhrazen apod., jak posílájí jiné obchody, prostě nic.

Dobry den,

Tovar bol zakupeny v piatok 20.4. Platba nam dorazila na ucet az 26.4 vo stvrtok, takze az za 6 dni po objednavke. Po predlzenom vikende sa hned dalsi tyzden po sviatku 1ho (utorok) zasielka odoslala 2ho (streda). a v piatok 4ho ste ju uz mala doma. Takze do dvoch pracovnych dni.

Tato objednavka sa natiahla len z dovodu sviatku 1 maja a neskoreho prijatia financii na nas ucet.

V buducnosti si zvolte platbu na dobirku a na druhy den, ak nie je vikend a sviatky to mate doma.

S pozdravom Tym DiatomPlus

Zboží bohužel ještě nemám i když jsem jej zaplatila již 26.2.2018 Do dnešního dne se mi nikdo neozval i když jsem zboží včera urgovala.

Dne 13.1.2018 objednáno
    Dne 15.1.2018 zaplaceno
    Dne 24.1.2018 ještě nedodáno

Dobry den,
    objednavka sa zdrzala kvoli vypredaniu zasob moringy o ktoru je velky zaujem. Po doplneni zasob, co trvalo zhruba 10 dni po Vasej objednavke sa Vam moringa hned poslala.
    Ospravedlnujeme sa za zdrzanie objednavky.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Z nákupu jsem trochu rozpačitá - jakýsi prášek mi byl zaslán ne od společnosti DiatomPlus, ale od fyzické osoby, bez vložené faktury, o prodejní doklad jsem si musela napsat. Beru si to již dva týdny a nevšimla jsem si na sobě vůbec žádné změny. Taky to bohužel není bez chuti, jak bylo prezentováno, chutná to jako omítka nebo prostě prach ze stavby. Zkusím vydržet a budu doufat, že mi to neuškodí.

Dobrý deň,

ak máte akékoľvek pochybnosti o zakúpenom tovare na stránkach www.diatomplus.cz, neváhajte nás čo najskôr kontaktovať. Za zakúpený tovar inde ako na našich stránkach nenesie spoločnosť DiatomPlus žiadnu zodpovednosť.

Kemelina je jemne zemitej chuti, niekto jej chuť necíti a niekto ano. Môže byť biela až svetle šedá v závislosti od zloženia a pomeru obsiahnutých minerálov. Pokiaľ Vám prekáža jej chuť, tak ako uvádzame na našich stránkach, vodu môžete nahradiť džúsom alebo si urobiť ovocný mix. Ale odporucanie je cista voda lebo kremelina do seba natahuje toxiny, a v dzuse ich je v mnoho lebo kazdy vie ze ovocie sa postrekuje.

Spoločnosť DiatomPlus zasiela všetky doklady a dokumenty výhradne elektronickou formou vzhľadom k ochrane životného prostredia a preto Vám tlačený doklad nebol zaslaný spolu s Vaším nákupom.

S pozdravom a prianím pekného dňa

tým DiatomPlus

• Obsah stránek je slovo do slova kradený z amerických webů

Chtěl jsem se o křemelině dozvědět trochu víc a tak jsem hledal i na na cizojazyčných webech a jedna věc mě znechutila.
    Ačkoli se autoři stránek všude chválí textem "Informace, které jinde nenajdete", většina obsahu je okopírovaná z webů, které se také zabývají křemelinou.

Např. originál článku: http://www.kremelina.eu/kremelina-vyhody-pre-vase-vlasy-nechty-a-pokozku/

je zde:

Slogan:
    "Zdravější zítra začíná dnes" (originál "A healthier tomorrow starts today") je odsud: www.diatomaceous.org

Nebo jiný slogan:
    "Kremelina, ktorej môžete dôverovať" (originál "Finally, diatomaceous earth you can trust") je zde: www.diatomaceousearth.com

atd., atd.

Zabývám se trochu psaním, tak je pro mě nepochopitelné, že má někdo takovou drzost něčí práci jednoduše "zkopírovat" a ještě uvádět, že "tyto informace jinde nenajdete".

Reakce obchodu DiatomPlus

Dobrý deň, ďakujeme za Váš názor a teší nás, že ste túto tému ohľadne informačných a marketingových materiálov uverejnených na našich webových stránkach otvoril.

Spoločnosť DiatomPlus do júna 2017 bola dcérskou spoločnoťou anglickej Lumara Limited ltd., ktorá s americkou spoločnoťou Diatomaceous Earth, LLC od jej vzniku v roku 2011 úzko spolupracuje a tieto nadštandardné obchodné vzťahy stále pretrvávajú.

V rámci týchto obchodných vzťahov a dohôd má spoločnosť Lumara Limited Ltd a jej dcérska spoločnosť DiatomPlus s.r.o. plné práva prekladať a používať všetky materiály uverejnené na stránkach spločnosti DiatomaceousEarth, LLc, mimo anglicky hovoriacich krajín európskeho kontinentu.

Všetky materiály uverejnené na našich stránkach podliehajú autorským právam a vzhľadom na vyššie uvedené, sú duševným majetkom spoločností DiatomaceousEarth LLC, Lumara Limited LTD a spoločnosti DiatomPlus s.r.o.

DiatomPlus s.r.o.