• Dne 2. 10. 2023 jsem objednala a zaplatila přes bankovní účet zboží. Dne 5. 10. jsem ještě nedostala žádnou zprávu o stavu objednávky. Po tel. domluvě mi bylo sděleno, že zboží bude odesláno. Dne 9. 10. ještě nemám zprávu, že by bylo zboží připraveno k vyzvednutí.

• Obchod uvádí dane ceny, poté po 13 dnech oznámí, že objednavku zruší, že se spletl v ceně.
    • lživé informace

Po týdnu čekání žádný kontakt, reakce obchodu.
    Zboží mělo být skladem
    objednávku zruším, v dnešní době tohle fakt néé

Reakce obchodu DF BYLINY

od 2.1. do 22.1. probíhaly v našich expedičních skladech inventury. O této skutečnosti byli všichni zákazníci předem informováni - jak na webu, tak v průběhu objednávky v nákupním koši a to červeným písmem. V této době jsme neodesílali zásilky a nebyla k dispozici kontaktní linka - všichni jsme počítali zboží na skladech a "papírovali".
    Vaši objednávku č. 21825273, platba na dobírku, vytvořenou v našem eshopu 5.1.2023 jsme dnes vyexpedovali, neboť jsme od Vás neobrželi žádný email o zrušení této objednávky.
    Ještě jednou Vám děkujeme za objednávku. V případě dalších dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.
    Marek Novotný

Obchod nedoporučuji, nereagují na email telefon vypnutý a zásilka nikde.

Reakce obchodu DF BYLINY

od 31.8 do 19.9.2021 jsme měli firemní dovolenou, zásilky jsme nezasílali a kontaktní linka nebyla obsluhována. Tato informace byla prezentována na webu, byla součástí kopií objednávek zákazníků - potvrzení objednávek přicházející na jejich email.
    Vaše zásilka Vám prostřenictvím Zásilkovny byla dodána.
    Děkuji za pochopení!

odd. péče o zákazníky

Dvakrát jsem psala na e-mail, v jakém stavu je moje objednávka, bez odpovědí.
    Tento e-shop už nepoužiji.

Reakce obchodu DF BYLINY

na webových stránkách jsme prezentovali naší firemní dovolenou od 29.5. do 13.6. 2021. Pro vstup na naše stránky byl nutný souhlas zákazníka s tímto sdělením a rovněž se souhlas uložil do objednávek.

Vaše objednávka byla ze dne 31.5.2021 a proto Vám nikdo na Vaše emaily neodpovídal.

Dne 14.6. jsme Vaše emaily vyřídili a na základě Vašeho požadavku peníze za 1 ks výrobku vrátili zpět na účet.

odd. péče o zákazníky

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

zboží bylo prošlé

Reakce obchodu DF BYLINY

nezaznamenali jsme od Vás žádný email, či telefon s reklamací. Zboží máme od výrobce "čerstvé" a vždy expedujeme nové šarže. Tuto informaci se dozvídáme až z hodnocení obchodu.
    I tak děkujeme za Váš příspěvek.
    S přáním hezkého dne Marek Novotný