Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Devonshop

Milá zákaznice, děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jste byla s nákupem v našem eshopu spokojená.
    S přáním hezkého dne Devonshop

Rychlost, vyborna komunikace

• Jsem v obchodě poprve

• Rychlé jednání

• rychlé a bezproblémové dodání

První nákup a spokojenost

• Hezké zboží, přijatelné ceny, rychle vyřízená objednávka.

standardní nákup bez problémů

dobry,rychly,přehledny

• Zboží skladem.
    • Rychlé dodání.

Doporučuji.

• Vše došlo v pořádku

• Žádná
    • Kontakt jen v odpoledních hodinách. Po objednávce, když se nic nedělo 5 dní, tel. kontakt, poté doručení zboží po 10ti dnech.

Nedoporučuji

Reakce obchodu Devonshop

Vážená zákaznice, mrzí nás, že ke komplikacím a zdržením s dopravou došlo. Zvolila jste si však variantu dopravy a platby, u které uvádíme upozornění ještě před odesláním objednávky. Po vzájemné telefonické domluvě jsme Vám navrhli změnu dopravce a balíček jste v pořádku obdržela. Bohužel v předvánočním období, které je pro dopravce extrémně napjaté, může dojít ke zdžení z více důvodů.
    Doufáme, že povlečení nakonec pod stromečkem obdarovaného potěšilo.
    S přáním mnoho štěstí a zdraví
    Devonshop

Vše jak má být, včasné doručení, balík v pořádku.

• Dostupnost produktu
    • Rychlé odeslání
    • Dobrá komunikace
  • obchod měl zboží v nabídce, (označeno skladem), po objednání následně napsali, že zůstalo v nabídce omylem a objednávku zrušili, nabídli jiné, které jsem nechtěl. Nerozumím tomu, proč nabízejí něco, co nemají. Již zaplacenou částku vrátili na účet.

Reakce obchodu Devonshop

Vážený zákazníku, velmi nás mrzí nastalá situace a vše bylo, jak jste uvedl v hodnocení. Bohužel nám skutečně zůstal poslední jeden kus v nabídce početním šotkem. O této skutečnosti jsme Vás informovali neprodleně a snažili se Vám nabídnout alespoň co nejbližší možné zboží Vámi požadovanému.
    Platbu jsme Vám převedli ihned zpět na účet.
    Samozřejmě chápeme, že to nenahradí fakt, že jste neobdžel, co jste žádal.
    S přáním krásného adventního času a ještě jednou s omluvou

• vstřícnost obchodu

Oceňuji velmi osobní přístup, ochotu a zájem o spokojenost zákazníka i při drobné objednávce.

Reakce obchodu Devonshop

Milá zákaznice, my velmi děkujeme Vám za milé hodnocení. I drobný nákup je pro nás důležitý, snažíme se vždy vyjít vstříc a spokojený zákazník nás pak vždy potěší :-)
    S přáním krásného adventího času

Rychlost dodání

• vše ok, malinké zpoždění, ale OK

• jsem velice spokojená

Reakce obchodu Devonshop

Milá zákaznice, velmi nás těší Vaše milé hodnocení. Jsme velmi rádi, že jste spokojená a my děkujeme Vám za nákup v našem obchůdku.
    S přáním krásného večera a pevného zdraví
    Devonshop

• Zboží po 7 dnech nebylo dodáno.

Stále nic nebylo doručeno. Je to 7 dní od objednání a zaplacení, doposud zboží nebylo zasláno.

Reakce obchodu Devonshop

Milá zákaznice, velmi se omlouváme za zpoždění s odesláním Vaší objednávky. U Vámi zvoleného zboží byla uvedená informace, že se jedná o zboží, které je na dodání z velkoobchodu a je u něho delší čekací lhůta než u zboží přímo skladem. Je pravda, že aktuálně se všichni nacházíme v období, kdy je vše složitější a vše trvá z různých důvodů o něco déle, než bývá obvyklé. Zpoždění odeslání objednávek nastává i u mnohem větších eshopu, než je ten náš. Vaše objednávka bude vyřízená v co nejkrátaší možném termínu.
    S přátelským pozdravem