• nakoupil v obchodě Device před 2 týdny

• Pc bez problémů
  • nakoupil v obchodě Device před 2 měsíci

• velice rychlé vyřízení
    • dá se ledasco domluvit
    • vstřícný a příjemný přístup

Vstřícný a profesionální přístup, dají se domluvit různé úpravy HW i SW, ráno jsem objednal, a odpoledne už jsem připraveno k vyzvednutí (včetně hotových HW i SW úprav)

• nakoupil v obchodě Device před 2 měsíci

• Přehledné webové stránky
    • Příjemná a profesinální obsluha
  • nakoupil v obchodě Device před 3 měsíci

Odporúčam: po dotaze na aktuálne foto produktu mi boli do 2 hodín zaslané reálne fotografie tabletu (mohli by byť síce priamo v eshope ale aj tak veľmi oceňujem). Cena a stav tabletu vynikajúce, vrelo obchod doporučujem.

• nakoupil v obchodě Device před 4 měsíci

• Skvělá komunikace, včetně konzultování technických detailů.
    • Zboží odpovídalo popisu.
    • Dobrý poměr cena/výkon nabízených produktů

Zboží mi došlo o něco později, neboť vybrané výzvedné místo DPD bylo dočasně uzavřeno a jiný způsob přepravy bylo potřeba vykomunikovat. Na druhou stranu mi bylo pak zboží doručeno až "pod čumák" za původní přepravní náklady :)

• nakoupil v obchodě Device před 4 měsíci

• příjemná obsluha
  • nakoupil v obchodě Device před 6 měsíci

• Zavedený obchod/servis s repasovanou technikou
  • nakoupil v obchodě Device před 5 měsíci

• Rychlost, standardně doručení druhý den, tentokrát obden, protože jsem telefonicky měnil objednávku.
    • Několikátý nákup (cca +-7 počítačů), repas vždy čistý, perfektní stav, jednou škráblý kryt, ale je to použité zboží. ;-))
    • Flexibilita - změnili bez problémů už přijatou objednávku
    • Momentálně menší výběr zboží, dříve bylo víc.

Opakovaně maximální spokojenost. Nevím jak řeší reklamace, nepotřeboval jsem to. Tentokrát poprvé jsem hledal i v jiných obchodech, protože neměli to co jsem chtěl. Nakonec stejně nákup u nich.

Reakce obchodu Device

Dobrý den pane Petře,
    děkujeme, že jste naším loajálním zákaníkem. Takovéto zákaznické zkušenosti nás velice těší a posouvají nás dál. Umožňují nám soustředit se na to, co je pro naše zákazníky to hlavní, proč se k nám stále vracejí.

Stále hledáme další možnosti na rozšíření sortimentu, nicméně se soustředíme na produkty, kterým důvěřujeme.

Jakmile budete hledaj jiný produkt, který na našem webu v tu chvíli není, obraťte se na naše obchodníky, kteří se vynasnaží pro Vás najít vhodné řešení s nejlepší cenou.

Váš device.cz tým!

dobrá komunikace a rady

• Přehledný web
    • Zaruka
    • Přiměřena cena

• velmi dobré ceny
    • bleskové jednání - zboží odesláno v den platby

Jediná nevýhoda spíše hraničí s mou nevšímavostí - kupoval jsem repasované monitory a při objednávání jsem si nevšiml, že v oddílu "Volitelné příslušenství" si lze zdarma zvolit druh propojovacího kabelu, který bude přibalen. Bylo by přehlednější, kdyby se součást dodávky neskrývala mezi placeným příslušenstvím...

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Přijemné ceny
    • Velmi mě potěšila reakce obchodu, když mi za hodinu po vyzvednuti objednávky volali, že jsem na parkovišti před firmou ztratila platební kartu a jiný zákazník ji vrátil na firmu DEVICE. Tímto ještě jednou děkuji oběma. Ušetřili mi spoustu nervů
  • nakoupil v obchodě Device před 7 měsíci

vše jako vždy v pořádku

• Výhodné ceny repasované techniky
    • Ochotný přístup vůči zákazníkům
    • Spokojenost se zakoupeným zbožím i nabízenými službami
  • nakoupil v obchodě Device před 8 měsíci

• dobrá komunikace s prodejci, velká vstřícnost a ochota

• Seriózní jednání.

Dobrá komunikace, rapasované počítače jsou perfektně připravené.

• Spolehlivost
    • Skvělé ceny
    • Výborný servis
  • nakoupil v obchodě Device před 9 měsíci

• Možnost telefonního kontaktu s člověkem, který má přístup přímo ke konkrétnímu zboží, o které máte zájem, a tak vám je schopen poskytnout i velmi detailní informace.

Super ceny za super počítače, které jsou pořád schopné perfektně sloužit novým uživatelům. Výkonné stroje za nízké ceny.

• nakoupil v obchodě Device před 9 měsíci

• Osobna kontrola zariadenia a diagnostika na mieste pred kupov.
  • nakoupil v obchodě Device před 9 měsíci

• V případě problémů, které se mohou objevit kdykoli, jsem byl velmi mile překvapen pružností a rychlým náhradním řešení (v tomto případě zaslání správného adaptéru).