Stále nemám své zboží.

• v sortimentu má zboží od kvalitních značek
    • dodací lhůty

Zboží jsem objednala 24.7., paní mi následující den psala a volala, že z objednaných hraček dvě nemají skladem a místo jedné z nich mi dala na výběr z jiných dvou adekvátních hraček. Hračku jsem si vybrala, chtěla jsem, aby zboží dorazilo co nejdříve, nechtěla jsem čekat, až bude mnou objednaná hračka. Přesto mi zboží dorazilo až dnes 3.8., tj. po 10 dnech a to ještě bez mnou vybrané hračky, takže 10 dnů jim trvalo mi poslat jen to zboží, které měli opravdu skladem. Jestli se vůbec kdy dočkám těch zbývajících hraček je otázka, ale poštovné mi nepooměli naúčtovat už teď, aby se náhodou neošidili, kdyby už nebyli schopní zbývající hračky dodat. Na internetu nakupuji téměř neustále, do kamenných obchodů chodím opravdu minimálně, ale takhle mě už opravdu léta žádný obchod nenaštval.

Reakce obchodu Detskepomucky.cz

Zboží si paní objednala v pátek, objednávka se řešila v pondělí, v pátek se zasílalo zboží. Bohužel byly to 2 víkendy, tedy 5 pracovních dnů. V pondělí se zasílalo zboží další, samozřejmě bez poštovného. Omlouváme se za 2 pracovní dny, bylo to zapříčiněno dovolenkami, ale to nás neomlouvá. Dodavatelé mají i celozávodní dovolené. Určitě se zamyslíme a děkujeme za recenzi i negativní je přínosem.