Doporučuji tento obchod

• delší doba dodání

• Milý přístup, ochota, spolehlivost
    • nemá

Ochotní, milí, nápomocní.

• Velmi pěkné a kvalitní pomůcky jak pro intaktni děti, tak i pro děti s různými obtížemi.
    • Škoda,ze nemá kamennou pobočku i někde ve středních Čechách.

Vřele doporučuji všem,kdož hledají kvalitní dřevěné,nápadité hračky a pomůcky.

• Speciální hračky pro potřeby dětí s handicapem

• Způsob dopravy, kdy si člověk může zvolit datum a do jisté míry i čas, což je pro mě velmi důležité.

• zajímavé zboží

• Rychlost v dodani a skvela komunikace
    • Zadne

Velmi doporucuji

• - velký výběr
    • - kvalitní hračky
    • - krásné hračky

Tento obchod vřele doporučuji

• ochota odpovídat na dotazy, spolehlivost

určitě doporučuji

• Přijatelné ceny
    • Velký výběr
    • Kvalita

Kvalitní výrobky. Všem doporučuji.

• dobrá cena
    • kvalita
    • velký výběr
    • nic mě nenapadá

• Kvalitní hračky
    • Dobrá cena
    • Dostatečná komunikace

Eshop můžu vřele doporučit.

Bez problému...perfektní!

• Rychlost,komunikace,kvalita.

Spokojenost.

• široký sortiment pro děti s PAS
    • přijatelné ceny
    • bezproblémová komunikace

objednávka a doručení bez problémů, obchod můžeme dodoručit

• Rozpětí nabízeného zboží
    • Přehledné stránky
    • Příznivé ceny

Široký sortiment velmi užitečných pomůcek jak pro děti, tak pro seniory.

• Krasny pocin hezkych a uzitecnych pomucek jsem velmi potesen a spoluprace s fa.perfektni Dubsky.

Obchod vrele doporucuji, nakupujeme pomucky pro postizene seniory a vse probiha rychle a korektne.

• v sortimentu má zboží od kvalitních značek
    • dodací lhůty

Zboží jsem objednala 24.7., paní mi následující den psala a volala, že z objednaných hraček dvě nemají skladem a místo jedné z nich mi dala na výběr z jiných dvou adekvátních hraček. Hračku jsem si vybrala, chtěla jsem, aby zboží dorazilo co nejdříve, nechtěla jsem čekat, až bude mnou objednaná hračka. Přesto mi zboží dorazilo až dnes 3.8., tj. po 10 dnech a to ještě bez mnou vybrané hračky, takže 10 dnů jim trvalo mi poslat jen to zboží, které měli opravdu skladem. Jestli se vůbec kdy dočkám těch zbývajících hraček je otázka, ale poštovné mi nepooměli naúčtovat už teď, aby se náhodou neošidili, kdyby už nebyli schopní zbývající hračky dodat. Na internetu nakupuji téměř neustále, do kamenných obchodů chodím opravdu minimálně, ale takhle mě už opravdu léta žádný obchod nenaštval.

Reakce obchodu Detskepomucky.cz

Zboží si paní objednala v pátek, objednávka se řešila v pondělí, v pátek se zasílalo zboží. Bohužel byly to 2 víkendy, tedy 5 pracovních dnů. V pondělí se zasílalo zboží další, samozřejmě bez poštovného. Omlouváme se za 2 pracovní dny, bylo to zapříčiněno dovolenkami, ale to nás neomlouvá. Dodavatelé mají i celozávodní dovolené. Určitě se zamyslíme a děkujeme za recenzi i negativní je přínosem.

• přehlednost, jasnost, stručnost

oceňuji v českých podmínkách eshop, který dává přednost lokálním dodavatelům před čínským a snahu dát dětem originální hračku/pomůcku