Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Dětské botičky MTG

98%
Zákazníků doporučuje obchod
Za posledních 90 dní
Ověřeno zákazníky

Diskuse Dětské botičky MTG

Ptejte se na cokoliv, co Vás zajímá ohledně obchodu Dětské botičky MTG.
Pamatujte na to, že za své příspěvky nesete zodpovědnost. Vyvarujte se prosím nepodložených informací a vulgarismů, takové příspěvky mohou být smazány. Provozovatele serveru za diskuse nenese zodpovědnost ani neručí za pravdivost prezentovaných informací.

Diskutovat o obchodu Dětské botičky MTG mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se

Příspěvky emailem

Pro příjem příspěvků emailem, klikněte na tlačítko "Přihlásit".

Nalezeno: 6 příspěvků (zobrazujeme 1 - 6)
přidáno 20. června 2013

děkuji za sandálky pro dceru,sem spokojená jako loni, v pondělí objednáno a zaplaceno převodem,ve středu botičky přišli, rychlé jednání,kvalita,doporučuju Vlnová Tachov

přidáno 31. května 2013

Vážení zákazníci, v následujícím textu se chceme vyjádřit k zde uváděnému hodnocení.
98 % Zákazníků dorazilo zboží do 10 dnů - toto číslo je ovlivněno negativně zákazníky, kteří platí převodním příkazem, který někdy může jít i více dnů na náš účet, zvláště, když zákazník zapomene platbu provést, a váháním při převzetí zásilky, kdy balík leží několik dní na poště. Samotná expedice u nás proběhne do 24h, doručení další den. Zpravidla zákazník obdrží zboží druhý pracovní den. Do hodnocení citelně zasahují víkendové dny a svátky. Sami se podivujeme, že 2% zákazníků byla zásilka doručena po více než 10 dnech. Na tomto čísle však vinu neneseme. Platby předem z tohoto dvodu rušit nebudeme, ikdyž v dalším hodnotícím parametru dosahujeme pouze 2,4 dne Průměrná doba dodání v dnech.
99% Zákazníků doporučuje obchod - náš obsáhlý sortimet a množství prodávaného zboží občas přináší i negativní hodnocení zákazníků. Všem, kteří napíší připomínku na naše služby či zboží, odpovídáme v "recenzích". Bohužel někdy se nám nedaří plnit nadstandardní očekávání zákazníků. Mnozí to nesou nelibě. Snažíme se jim situaci vysvětlit a věříme, že toto chápou a znovu se na nás při příštím nákupu obrátí. Pro nás je důležité, aby byl zákazník maximálně spokojen, ovšem musí brát v potaz, že některé požadavky mohou být nereálné a pro nás těžce splnitelné. Prosíme tím o vaší tolerantnost při posuzování. Nemůžeme se rovnat s velikány mezi eshopy s milionovými obraty. Pro nás je každé zlepšení velkým úspěchem, protože se vždy jedná o vysoce nákladné záležitosti. Žáden eshop v naší velikosti nedisponuje takovým servisem pro zákazníky jako se snažíme my. Nákupem v našem eshopu či prodejně si toto můžete lehce ověřit. Zveme vás k nákupu. Dětské botičky MTG

přidáno 8. listopadu 2012

Katka: naši kompletní nabídku lze spatřit v eshopu www.detske-boticky.cz. Veškeré zboží je zároveň v prodeji i přímo v prodejně v Ostravě.

přidáno 8. listopadu 2012

Petra Šmajdová:
Doporučujeme článek z našich stránek http://detskaboticka.cz.... Gore-tex je membrána pod svrškem obuvi a na teplo v obuvi nemá přímý vliv.

Uživatel bez avatara

Petra Šmajdová

přidáno 20. prosince 2010

Uvažuji o koupi bot pro svého syna, má pět let. Pořád kupujeme jen kvalitní kožené boty. Teď nám právě z jednich vyrost a musíme koupit nové. Uvažujeme koupit s goretexem, hodně se o tom všude píše. Já ani manžel s tím zkušenosti nemáme. Můžete prosím někdo poradit jestli to opravdu funguje a není v tom dítěti zima? Předem moc děkuji za jakoukoliv radu a poznatek. Petra.

Uživatel bez avatara

Katka

přidáno 29. července 2010

Ahoj, je to tam v té obuvi opravdu tak pěkné a vmají velký výběr jak se píše v recenzích? Napište mi prosím někdo kdo tam ještě byl ať tam nejedu zbytečně, jsem až z Karviné tak se mi nechce jet takovou dálku abych pak nakonec byla zklamaná. Moc děkuji za zprávu.

Nalezeno: 6 příspěvků (zobrazujeme 1 - 6)