Dosli úplně jiné papucky a jiná velikost

Reakce obchodu Dětské Artex

Vážená paní Romano,
    především nás mrzí, že jste nás nekontaktovala, pokud Vám přišlo jiné zboží, než jste si objednala. Nyní jsme provedli celkovou inventuru dětských bačkor a z naší stany nedošlo v průběhu roku k žádné záměně. Pokud bysme Vám poslali jiné bačkory, než jste si objednala, neseděl by nám fyzický stav jednotlivých modelů a velikostí s účetním stavem. Možná jste si v popisu Vámi objednaných bačkor nepřečetla upozornění, že tato česká domácí obuv je číslována v centimetrech. To je jiné číslování než u standardní obuvi, jelikož české bačkory stoupají velikostně po 5 mm. Takže například bačkůrky ve velikosti 14 odpovídají standardní velikosti obuvi v čísle 20,5. Avšak velikosti dětské obuvi se standardně číslují v celých číslech 20, 21 ,22... a velikostně stoupají ve větších rozdílech než po 5 mm (bývá to v rozsahu cca 5 mm až 10 mm). Proto se tyto české bačkory číslují podle délky chodidla v centimetrech. Co se týká toho, že Vám přišly jiné papuče, tak jste zřejmě přehlédla upozornění, které je tučně zvýrazněno, že např. barva modrá je v různých odstínech a s různými obrázky, jelikož výrobce často mění design. Škoda, že jste nás nekontaktovala, určitě by šla sjednat náprava k Vaší spokojenosti.