• chtěl jsem 2 minicedulky se jmény, jedno jméno bylo v nabídce ovšem prý je vyprodáno a k druhému jménu na přání mi bylo zděleno že na přání se již cedulky nevyrábějí..

docela špatná aktualizace nabídky...

Reakce obchodu Dětská-vozítka.cz

Vážený pane Březino,
    všem našim zákazníkům se snažíme vyjít vstříc v maximální možné míře, jak je vidět na ostatních recenzích. Náš obchod byl do přidání vašeho vyjádření hodnocen 100%.
    V životě lidském bohužel mohou nastat situace, které nemůžeme ovlivnit, jako je např. ukončení výroby některých produktů.
    Omlouváme se a mrzí nás, že Vás nedostupnost 2ks mini SPZ cedulek tolik rozhořčila.
    S pozdravem,
    ing. Stanislav Svítok
    tel.: 736 754 785

• deklarujete zboží, že je skladem, to nakonec skladem není, a slíbíte sdělit termín dodání a ani ten termín nakonec nesdělíte

nijak

Reakce obchodu Dětská-vozítka.cz

Vážený pane Kostelný,
    moc mě mrzí toto nedorozuměmí. 99% času veškeré zboží deklarované "skladem" opravdu na skladě máme.
    Zboží prodáváme i v naší kamenné prodejně, což byl i tento nešťastný případ, kdy jiný zákazník koupil poslední kus Polarise těsně před Vaší objednávkou. Po Vaší objednávce jsme Vám obratem telefonovali, s tím, že jsme právě poslední kus prodali a nové zboží čekáme v nejbližších dnech. Bohužel náš kamion měl cestou problémy a termín dodání se více než týden posouval. Potvrzení dodávky jsme Vám již zatelefonovat nestačili, svou objednávku jste zrušil. Je mi líto, že jsme Vám nemohli vyhovět.

Jiného z našich zákazníků jsme velice rozzlobili tím, že jsme mu každé posunutí termínu dodání oznamovali, universální způsob informování zákazníků se nám zatím nepodařilo nalézt.

I když jste vozítko nakonec nezakoupil u nás, doufám, že s výrobkem Peg-Pérego budete spokojen. Přeji Vám příjemné Vánoce a ještě jednou se omlouvám.

Ing. Stanislav Svítok
    Tel.: 736 754 785