• Rychlé dodání, a to i mezi svátky - perfektní. Vše proběhlo perfektně.

• Zboží nepřišlo

Tento obchod důrazně nedoporučuji. Je víc než pravdepodobné, že to jsou zloději a k tomu arogantní jak bič..6.6. jsem objednala a zaplatila školní batoh za 2,5 tis, přišlo potvrzení o objednávce. Když se 2 týdny nic nedělo, otázala jsem se kdy batoh dojde. Arogantně mi bylo sděleno, že bude naskladněn koncem června...1.8. píšu kde že je batoh?Ať vrátí peníze! Od pana Jakubce mi prišla jednoslovný mail: " vratene ".
    Peníze ovšem nikde.

• Skvělá komunikace s obchodem, velký výběr, prima ceny

Zboží objednané 14.6.2023, mělo být naskladněno do konce měsíce. Na webu je najednou vedeno jako vyprodáno. Dnes je 3.7.2023. Přišel pouze jedem mail s tím, ze objednávku přijali (14.6.2023), na dotaz kdy objednané zboží dorazí jsem zatím odpověď nedostala. Nepočítám, že dorazí. Děkuji své intuici, ze jsem dala platba dobírkou… ještě se s někým handrkovat o vracení peněz

• Dodani zboží

Bohužel nemůžu doporučit tento obchod.Objednavala jsem dceři k narozeninam aktovku do školy, kde dodání bylo 14-21dni a penal u kterého bylo dodání 7dni. Což chápu, nemám s tím problém. Měla jsem to vypocitane tak , ze se to stihne. Bohužel do tedka nemám ani tašku a ani penal. Dcera doteď čeká na dárek k narozeninam, které měla v polovině dubna.

• Rychlé doručení, pěkná kvalita

velmi spokojeni se službou Zásilkovna

• Zbozi nebilo vcelku
    • Neprislo my to co jsem si objednala

Vihozene penize a ani se Jim neda dovolat podvod nic Vic

• Rychlé jednání a vyřízení objednavky

Super

• Rychlé, spolehlivé doručení

• Velmi rychle doručeno
    • Fajn ceny
    • Překrásně zabalené zboží
    • nekomunikují

Reakce obchodu Detska-rise.cz

Dobry den,

dakujeme za Vas nazor. Dna 4.6. ste si vytvorili objednavku, kde boli polozky, pri ktorych sme uvadazali, ze odosielame do 4 dni. Dna 7.6. / na 3ti den, ste nam napisali email, ze rusite objednavku bez udania dovodu, na zaklade ktoreho sme Vam objednavku zrusili. Ak mate pocit, ze sme Vam v niecom nevyhoveli, prosim ozvite sa nam telefonicky alebo emailom.

V tomto obchodě jsem nakupoval poprvé jsem spokojen