• Žádná komunikace

• Špatná komunikace.

Pokud zaplatíte předem na účet, doporučuji pamatovat si stav objednávky, bez dotazu bych na dodání ještě čekala.

• Zboží bylo v pořádku dodáno, avšak nejednalo se o originální balení mexické šťávy Aloe. Na obalu nebyl uveden výrobce. Šťáva měla konsistenci čisté nakyslé vody bez jakékoliv chuti Aloe.

Podle mého názoru se nejedná o originální štávu z mexické aloe, ale o naředěnou štávu se 3 konzervanty. Vzhledem k tomu, že není doložen původ - nedoporučuji tímto nákup. Dle mého názoru se jedná o podřadnější jakost.

• Obchod existuje
    • Ceny a kvalita

Poohledněte se jinde!

• kdybych věděla, že objednávka bude trvat déle než týden, vůbec bych u takovéto firmy neobjednávala, čekám 20 dnů a nic..........

• No COMMENT
    • V případě nedostatku zboží se nesnaží aktivně nabídnout jiné !!!

No comment

• Zboží jsem zaplatila před 10 dny a zatím mi nebylo dodáno. Po urgenci mi bylo sděleno, že zboží není na skladě a bude pravděpodobně až začátkem května. Takový přístup jsem nikde jinde nezaznamenala.

Máte-li rádi napětí, zda vám zboží vůbec přijde, vřele obchod doporučuji. Jinak se poohlédněte jinde.

• Zboží skladem po 10 dnech ještě nedorazilo !!!

Nikdy více

Dobrý den, Michale,
    kontaktujte nás prosím na emailu. Toto je nejspíš vina pošty, nikoliv naše.

• Není spolehlivý!!

Vážený anonyme,
    můžete být prosím konkprétnější? Právě spolehlivost je totiž to na čem si velmi zakládáme.
    Přeji hezký den

• předražené ,zaplatila jsem 299,- a pak jsem zjistila že se dá koupit i za 65,- tak to je síla.
    • předražené zboží

Dobrý den, Vážený Anonyme,
    můžete být prosím trochu konkrétnější a sdělit nám o jaký výrobek se podle Vás jedná?
    Předpokládám, že podle ceny máte na mysli detoxikační náplasti KINOCO-JAPAN.
    Ubezpečuji Vás o tom, že za Vámi zmiňovaných 65,- koupíte možná čínské náplasti KINOKI, jimiž je trh zaplaven kvůli nejnižší nákupní ceně.
    Je to ale totéž jako byste srovnávala Mercedes a Dacii.
    Přeji Vám hezký den a prosím o důkladnější ověření informací o výrobcích dříve než veřejně vyhlašujete negativa.

• Dorazilo zboží s prošlou záruční lhůtou.

Vážený anonyme,
    doporučené datum spotřeby u Vašeho zboží byl do 01.03.2014.
    V anglosaských zemích (SÍDLO VÝROBCE) se datum píše v obráceném pořadí, takže pro našince může působit jako 3.1.2014.