• Není připravené místo pro otvor pro vypouštěcí ventil. Nemám tak veliký vrtak a kvuli jednomu otvoru ho nebudu kupovat. Navíc si nejsem jistá, jestli bude v obloukové stěně dobře těsnit.

Reakce obchodu Dešťovénádrže.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu a velice nás mrzí, že jste nebyla spokojena. Všechny naše sudy na dešťovou vodu jsou dodávány bez otvorů pro vypouštěcí kohout či nátokové potrubí, aby měl zákazník vždy možnost si vše přizpůsobit pro své použití. Pokusili jsme se vylepšit popisek produktu, aby toto bylo pro zákazníky jasnější. V případě vašeho zájmu vám rádi nabídneme slevu na váš příští nákup.

Jaroslav Veselý
    Jednatel společnosti

• Slušná cena
    • Rychlá dodací lhůta obchodu
    • Obtížná komunikace s obchodem

Celý dojem z nákupu zkazil styl komunikace obchodníka. Několikeré snahy ze strany obchodu změnit místo doručení na jiné (protože se jim tam snáze otočí auto), oznámení termínu dopravy půl dne předem, i přes to, že ke složení je třeba mechanizace nebo několik osob a jiné komunikační přešlapy mne opravdu nepřesvědčili, abych u tohoto prodejce chtěl nakupovat znovu.

Reakce obchodu Dešťovénádrže.cz

děkujeme za Vaši reakci na náš e-shop.

Vaši objednávku jsme se snažili doručit tak, aby se dopravce na Vaši adresu bezproblémově dostal, což nebylo snadné.

Termín doručení je vždy na domluvě, ikdyž je to někdy velice obtížné jak pro Vás, tak pro nás.

Ikdyž jste nebyl spokojen s komunikací, tak věříme, že se zakoupeným zbožím jste byl 100% spokojen.

Objednávka někde u nich zamrzla. Objednal jinde a zítra ji mám už doma.

Reakce obchodu Dešťovénádrže.cz

rád bych se jménem naší společnosti omluvil, že nedošlo k doručení objednávky. Bohužel došlo k administrativní chybě, kdy jsme Vaši objednávku nepostoupili dalšímu zpracování po vytvoření objednávky. Škoda, že jste nás na tuto skutečnost nejprve neupozornil, abychom měli šanci svoji chybu napravit. V případě, že byste na náš obchod nezanevřel, nabízíme Vám 10% slevu při dalším nákupu.

Jaroslav Veselý
    jednatel společnosti

Omlouvám se ale pouze ve zkratce. 20.9.2019 došla zpráva o doručení do konce příštího týdne. Zboží v udané době a doposud nedoručeno.

Petr Císař