• věci skladem nemají skladem
    • Nabízené zboží na e-shopu nemají v prodeji
  • Zboží uvedeno skladem, nedorazilo, zjistila jsem, že objednávku stornovali a nedali mi vědět. Po urgenci se omluvili, že skladem není.

• Zboží jsem nedostal a nikdo mi ani nedal vedet proč. Volal jsem na jejich tel.cislo a nikdo to tam nebere.

• nákup bez poštovného
    • zásilka odeslána na špatnou adresu (místo dodací odesláno na fakturační, což mi způsobilo značné komplikace)
    • zboží špatně zabaleno, bez krabice, pouze v igelitu, který se při přepravě roztrhl, zboží uvnitř bylo ušpiněné)
    • dlouhá dodací lhůta

Vážený zákazníku,

omlouváme se za způsobené komplikace, náš pracovník přehlédl dodací adresu.
    Část polstrů musela být došita, proto zdržení v dodávce zásilky.

• zadny
    • -po 10 dnech objednavka porad mela status - registrovana
    • -nikdo nezvedal telefon, volala jisem do obchodu 3 krat co par dnu
    • -nikdo neodepsal me na mail s dotazem kdy objednavka bude zrealizovana

Nebyl s obchodem mozny zadny kontakt. Po objednani zbozi jisem dostala mail s potvrzenim ze objednavka byla registrovana a bechem 10 dnu skousela jisem psat maily a volat do obchodu, protoze zbozi nezustalo dorucene. Po 10 dnech jisem poslala mail, ze objednavku rusim. Dalsi den jisem dostala mail - 'Dekujeme za nakup, prosime o hodnoceni"... Zbozi jisem objednala v jinem obchodu.

Do dnešního dne (4 týdny) objednané (a zaplacené) zboží nedorazilo, marně již 4 dny čekám na odpověď na e-mailový dotaz.

Dobrý den, pane P,

při objednávce slunečníku a přání výroby speciálního potahu z látky Waterproof jste byl upozorněn, že se bude speciální potah vyrábět na zakázku a tím se prodlouží dodání. Výroba je v tuto dobu značně vytížena.
    Email s Vaším dotazem jsme zřejmě neobdrželi.
    V úterý 21.6. slunečník odešleme, následující den bude doručen.
    Věříme, že již bude vše v pořádku, za čekání se Vám omlouváme, ale urychlení nebylo v tomto případě opravdu možné.

• Doprava přes Uloženku
    • Rozsah nabídky
    • Pomalé zpracování objednávky

Velice pomalé zpracování objednávky - tři dny trvalo zaslání platebních údajů (na urgující e-mail nebylo odpovězeno). Další tři dny trvalo, než přijali platbu v rámci stejné banky! (na druhý urgující e-mail bylo reagováno tak, že objednávka byla špatně spárovaná s platbou).

Reakce obchodu Destniky-Slunecniky.cz

moc Vám děkujeme za Vaš nákup na http://destniky-slunecniky.cz/ a za Vaše hodnocení.

Vaše platba byla chybně spárována, proto se zdrželo odeslání. Jedná se o vyjímku za kterou se Vám ještě jednou omlouváme.

• osobní odběr v Praze

obchod v pořádku, ale nevím, zda deštník nebyl padělek, protože značkový deštník za téměř 500,- CZK by asi neměl propouštět vodu.

Vážený pane,
    můžeme Vás ujistit, že se o padělek nejedná, naše firma je oficiálním partnerem českého zastoupení firmy Doppler, která je naším dodavatelem zboží. S tím, že by deštník propouštěl vodu, jsme se opravdu ještě nikdy nesetkali. Máte právo na reklamaci takového deštníku.
    S pozdravem Tým Destniky-Slunecniky.cz

• Objednala jsem celkem drahy destnik od Bugatti. Dorazil zabaleny jak kdybych ho kupovala v cinske trznici, byl v nejakem igelitovem pytliku. Zezacatku jsem pochybovala o pravosti: napis bugatti se uz nyni pare. Original to nejspis je, ale ze je zbozi s kazem je bez diskuze. Cekala jsem od toho vic.

Vážená zákaznice,

Zboží, které prodáváme, je zaručeně pravé. Náš dodavatel deštníků je firma Doppler, která je jediným oficiálním dovozcem deštníků Bugatti do ČR.
    Pokud jste shledala na deštníku jakoukoliv závadu, deštník můžete reklamovat nebo vrátit. Žádnou z těchto skutečností jste nám ale neoznámila.
    Formu balení deštníku zvolil již výrobce, to bychom jen těžko měnili.

S pozdravem Tým Destniky-Slunecniky.cz