• Boty jsou v očekávané kvalitě.
    • Originální krabice od bot byla silně poškozená, boty nikoliv. Vnější krabice pro přepravu byla ok. Takže obchod mi vědomě poslal zboží se silně poškozeným obalem bez upozornění, omluvy či jakéhokoliv dokladu o poškození. Boty jsou ok a nechal jsem si je. Nechci domýšlet co by se dělo v případě vrácení zboží či řešení reklamace.

Myslím, že by bylo dobré před odesláním boty zkontrolovat,předešlo by se tak následné reklamaci a zbytečnému placení poštovného.

reklamace štatně ušitého svršku - křivě všitý zip i špička boty

Jsem rozpačitá, boty za 3 tisíce a levá bota je nižší o 1 - 2 cm než pravá, tohle by se u takových bot a za takovou cenu stávat nemělo !! navíc mám uzká lýtka a boty jsou mi docela obtáhlé, takže nebudou sedět rozhodně každému. uvidíme co vydrží časem.

Reakce obchodu DesignShoes.cz

Dobrý den, mrzí nás, pokud je s botami cokoliv v nepořádku. Značka Online Shoes je jedna z nejkvalitnějších co se zpracování i materiálů týče. Chybě se však bohužel také zcela nevyhne. Pokud je s botami cokoliv v nepořádku, samozřejmě je možné boty poslat na výměnu či vrácení.
    Hezký den. David, DesignShoes.

Moc mě mrzelo,že zboží, na které jsem se těšila, mi nemohli poslat z toho důvodu, že již bylo vyprodáno.Myslím, že tento fakt by měl zákazník vědět dopředu.Prostě vyprodanou velikost nebudu nabízet a inzerovat ji v nabídce.Tuto informaci jsem bohužel dostala až po několika dnech e-mailem.Musím ale ocenit, že mi nabídli jiné podobné zboží.

• objednávala jsem si 2 páry kozaček: u prvního páru přišly boty poškozené, polepené lepidlem, odřené kovové spony,a odřená spička, u druhého páru bot byla každá bota jinak vysoká

zboží bylo vráceno zpět, dosud mě nikdo nekontaktoval

Dobrý den paní Janků,
    zboží jste objednávala před 10 dny. Nejdříve je nutné, aby nám byl od Vás balíček doručen (vrácen), teprvé poté Vás budeme moci kontaktovat a vrátit peníze. Peníze po doručení vracíme vždy obratem, o čemž svědčí i recenze našich zákazníků.
    Mrzí nás, že jsme nesplnili Vaše očekávání
    David, DesignShoes.cz

• Zboží jsem objednala před více než 14 a pořád nedorazilo, měl to byt dárek pod stromeček, což už nebude. Uvažuji o zrušení objednavky.

Reakce obchodu DesignShoes.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, nicméně musíme říci, že není úplně fér.
    Balíček jsme Vám odeslali již 15.12. Hned následující den Vám byl kurýrem DPD doručován, bohužel adresa, kterou jste uvedla pro doručování nebyla správná.
    Kurýr nás tedy následně kontaktoval pro její upřesnění, načež my jsme kontaktovali Vás. Bohužel, než přišla odpověď, balík se podle DPD již nepodařilo dát na rozvoz před Vánoci znovu. Dopravce DPD prý již předvánoční nápor nezvládl. Kdyby tedy byla uvedená adresa správná, balíček by byl, stejně jako všechny ostatní, doručen v pořádku. Omlouváme se nicméně za komplikace na straně doručovatele DPD.
    Přejeme Vám krásný den.
    David, DesignShoes.cz

• nevrátili poštovné, za mnou vrácené vadné zboží, ačkoliv to na dokladu slínili

Reakce obchodu DesignShoes.cz

kontroloval jsem doklad o vrácení zboží. Na uvedený účet jsme Vám skutečně vrátili plnou částku za objednávku, a to včetně poštovného. Snad se tedy jedná o omyl a vše je v pořádku.
    David Řezáč
    za DesignShoes.cz

• Zboží dorazilo rychle.
    • Zboží nekoresponduje se skutečností.

Kvalita materiálu neodpovídá skutečnosti. Tyto boty bych si u Vietnamců koupila za 300,-Kč. Více bych za ně nedala. Za 1000,-Kč mám trošku jinou představu.

Dobrý den paní Dagmar,
    vidíte, a zrovna na španělské boty z Vaší objednávky máme tolik pozitivních ohlasů. Ale z čeho je jeden nadšený, druhému vyhovovat nemusí :-).
    A proto, pokud Vám boty nevyhovují, můžete je u nás ve lhůtě 60 dnů vrátit a my Vám vrátíme peníze včetně poštovného :-)

• Na jedné botě je uvnitř napsaná jiná velikost než na podrážce a celkově obuv působí jako koupená na tržnici s dodanou nepřiměřenou přirážkou. Cena neodpovídá kvalitě.

Vážená paní Macků,

velice nás mrzí Vaše hodnocení.

Pokud nejste s nákupem jakkoliv spokojená, vždy u nás přeci můžete zboží v prodloužené lhůtě 60 dní od nákupu bezplatně vrátit.
    Proplácíme navíc i poštovné oběma směry, takže by Vás vrácení nestálo ani korunu.

Pro zákaznickou spokojenost se snažíme dělat opravdu všechno, a je nám moc líto, že Vy jste spokojená nebyla.

Sice je to poprvé za celou dobu, ale mrzí nás to o to víc! Snad nám dáte ještě šanci to napravit.

Pěkný den!
    David