Pohodová a rychlá komunikace, rychlé dodání bez problémů,DOPORUČUJI 100%

• Rychle jednání. Tento obchodu ma i výhody pro naku vanoccnich dárků.
    • Možnost zboží vymenit za jinou velikost ji

Obchod je ideální volbou též pro špatně chodici. Velké možnosti tu mji i damy s nadmerou velikostí obuzvy.

Jsem rozpačitá, boty za 3 tisíce a levá bota je nižší o 1 - 2 cm než pravá, tohle by se u takových bot a za takovou cenu stávat nemělo !! navíc mám uzká lýtka a boty jsou mi docela obtáhlé, takže nebudou sedět rozhodně každému. uvidíme co vydrží časem.

Reakce obchodu DesignShoes.cz

Dobrý den, mrzí nás, pokud je s botami cokoliv v nepořádku. Značka Online Shoes je jedna z nejkvalitnějších co se zpracování i materiálů týče. Chybě se však bohužel také zcela nevyhne. Pokud je s botami cokoliv v nepořádku, samozřejmě je možné boty poslat na výměnu či vrácení.
    Hezký den. David, DesignShoes.

Vše bylo v pořádku.

Rychlá dodávka
    Kvalitní zboží

• velký výběr, velikost odpovídá, krásné boty

Bohužel mi boty nesedí na délku zcela dle popisu, přední pásek je příliš pro mou nohu široký.

První nákup.velká spokojenost

s nakupem jsem byla moc spokojena, vse bylo vyrizeno rychle a zbozi prislo neposkozene

• Super rychlý obchod

Jedinečné spolehlivý obchod, perfektní spolupráce, rychlé dodání i do 24 hod. Fantastický přístup k zákazníkům, doporučuji všem známým. Skvělé zboží a velký výběr sortimentu, okamžitě reakce obchodu, doprava českou poštou taktéž bez problémů ... Jedna se o velmi kvalitního a profesionálního obchodníka kterého lze skutečně doporučit zcela bez obav i s platbou zboží dopředu.

• rychlost, spolehlivost

• SMS upozornili na čas dodání, je i možnost upřesnění, výborné

solidní jednání a rychlost

Doporučuji, vše vpořádku l

• Kratka dodaci doba. Boty jsou mekkoucke krasne se v nich chodi proste super

objednáno přes e-shop
    drahé poštovné,balíček jsem si nechala poslat domů,nakonec jsem si ho musela vyzvednout mimo adresu

• rychlost dodání
    • Kvalita zboží

Moc mě mrzelo,že zboží, na které jsem se těšila, mi nemohli poslat z toho důvodu, že již bylo vyprodáno.Myslím, že tento fakt by měl zákazník vědět dopředu.Prostě vyprodanou velikost nebudu nabízet a inzerovat ji v nabídce.Tuto informaci jsem bohužel dostala až po několika dnech e-mailem.Musím ale ocenit, že mi nabídli jiné podobné zboží.

rychlost dodání

• Rychlá komunikace
    • Kvalitní zboží
    • Milý přístup
    • Efektivní vyřízení

S eshopem jsem moc spokojená. Boty mi přišly rychle a v pořádku. Bohužel mi velikost byla menší. Proto jsem boty vracela. Vyřízení reklamace bylo ihned po doručení balíčku zpátky do obchodu a ještě jsem i tak obdržela milý email.
    Rozhodně doporučuji a děkuji.

• spokojenost