• Vstřícnost personálu
    • Faktura v balení
    • Žádný problém v komunikaci

Obchod s pěknými cenami a vstřícným personálem. Objednával jsem 5ks židlí a bez problému mi byly doručeny do druhého dne. Ještě se milá paní ubezpečovala, jestli platí obě objednávky, jelikož jsem nedopatřením uvedl špatný počet a ochotně mi je spojila do jedné, abychom platili pouze jedno poštovné.

• Včasné a předem dobře avízované doručení!
    • Nic se nenaskytlo.

Rychlé dodání

• Rychlé vyřízení
    • Webovky jsou jako z 90. let. :-)

• Rychle dodání zboží

Rychle a seriózně řeší přání zákazníka .

• Moc pěkné zboží za výbornou cenu jsem více než spokojená, doručení proběhlo bez problémů. celkově velmi příjemná zkušenost. obchod doporučuji i jiným zákazníkům

• rychlost dodání a cena
    • chyběly některé součástky...

Reakce obchodu designovezidle.eu

moc se za toto ještě jednou omlouváme. Ano, kupoval jste dvě židličky, které jsme měli na focení produktů a proto židličky byly ve slevě a bylo to u nich i napsáno, že byly použity na focení a bohužel se při rozkládání stalo, že jsme nedopatřením nepřibalili šroubky a krytku, včera jste nás o tom informoval a obratem jsme Vám nabídli kompenzaci, kterou jste přijal.
    Náš zákaznický servis opravdu funguje, že se stane chyba, tomu se vyhnout nikdy na 100 % nejde, ale u nás chyby obratem řešíme a vždy vyřešíme ke spokojenosti zákazníka.
    Jen jste se mohl ozvat hned, ještě předtím, než jste psal tuto recenzi, jistě by pak naše hodnocení bylo mnohem vyšší.

Děkujeme za obchod

tým NEOSEAT

• Dobrá komunikace

Velmi rychle vyřízená objednávka

Bezproblémový nákup, se zakoupenou židlí jsem spokojen.

• Skvělé rychlé dodání.

• Rychlé odeslani zboží

• Velký výběr.
    • Pěkné ceny.
    • Rychlost.
    • Neobdržela jsem informace o zásilce. Žádné číslo ke sledování zásilky, nebo která společnost mi ji přiveze. V den kdy mi kurýr volal, že je před domem a že zásilku přivezli jsem samozřejmě doma nebyla, protože jsem o ničem nebyla informována. Naštěstí zásilku převzala moje maminka.

Reakce obchodu designovezidle.eu

moc se omlouváme, chyba se stala na naší straně, do přepravní služby nebyl omylem vložen Váš email. Jsme moc rádi, že se podařilo díky Vaší mamince vyřešit.

Děkujeme moc za Vaše pochopení

za tým NEOSEAT

Miroslav Borovička

Vše ok

• Rychlé doručení, do druhého dne
    • Vynikající zákaznický servis
    • Super ceny i výběr

Židli jsem objednal v pondělí, v úterý už byla doma. Po složení a dvou dnech sezení jsem si všiml vady na sedáku. Nafotil jsem, popsal problém a přišla mi pouze odpověď, že mi odeslali nový sedák! Zrovna u tohoto typu zboží je ponákupní zákaznický servis velice důležitý. Výborný zákaznický servis, takhle to má vypadat. Děkuji.

• Rychle a pozitivni reseni reklamace
    • Vstricna komunikace
    • Zidle se neda vyzkouset

Jako u vseho, tak i u zidle plati, ze by bylo lepsi ji predem vyzkouset. Jinak obchod vse odeslal vcas. Dokonce za nefunkcni podhlavnik behem par dnu poslali novy v ramci reklamace.