• Rychlost dodani, kvalita zbozi.a velky vyber.
    • Mozna jen spatne ci nevhodna volba obalu v kterem bylo zbozi dodano. Zbozi dorazilo v krabici a podlozka byla ohnuta.

Doporucil bych

• Dobrý výběr.
    • Zaslal mi zboží, které bylo 2. jakosti. To by se nemělo stát.

Ráda bych věděla jak je možné zaslat zboží 2.jakosti jako nové a nepoškozené, když aromalampa byla místy bez glazury.

Reakce obchodu Design Live.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Nejspíše se jedná o vadu výrobku. Zatím jsme od Vás žádnou stížnost neobdrželi, proto prosím co nejdříve uplatněte reklamaci, abychom Vám mohli výrobek vyměnit za bezvadný. E-mailem jsme Vám zaslali instukce, jak reklamaci uplatnit.
    Za komplikace se omlouváme, a věříme, že budete spokojená.
    DesignLive.cz

• rychlost dodání zboží
    • zaujalo mě zboží
    • nevím

zboží bylo dle mích potřeb
    rychlá reakce
    vše bylo v pořádku

Objednane zbozi jiny obchod nenabizi.

• Pěkné zboží a okamžité odeslání objednaného zboží.
    • nejsou

Zboží neodpovídalo vyobrazení vzbuzující představu že jde o velmi kvalitní produkt odpovídající ceně. Bohužel opak byl pravdou.

Reakce obchodu Design Live.cz

Komentář se vztahuje k výrobku dánské značky Georg Jensen, kerá je považována je jednu z nejkvalitnějších v Evropě z hlediska designu i kvality zpracování. Jestli výrobek neodpovídá Vašim představám, uplatněte nárok na vrácení do 14 dní.

Děkujeme za pochopení.
    DesignLive.cz

• Prodávají jiné zboží než jinde. Jsou to zvláštní atypické produkty

Mohu jen doporučit, byl to můj první nákup - díky registraci jsem ještě získala slevu na první nákup a dopravu zdarma - jsem s celým průběhem velmi spokojena

zakoupeny kos byl po strane mirne rozlepeny, opravim si sama, podstupovat reklamaci a cekani na nove zboží podstupovat nechci, ale asi to ovlivni muj postoj k moznemu pristimu nakupu v tomto obchode

Skvělé jednání,ochota a krásný přívěšek na klíče.....to potěší

• Rychlost, originální zboží
    • Malý sortiment

Jsem naprosto spokojena,doporučuji

• zboží dorazilo poškozené - vada výrobku

• pestrá ponuka, skvelý výber, zaujímavé kolekcie
    • nemožnosť prehliadnuť si všetky veci na vlastné oči

Fakt skvelé veci, nakoniec som nakúpila aj to, čo som nechcela a som úplné spokojná. Môžem len doporučiť :)

• Přehledné stránky
    • Zajímavé akce

Zařizujeme pokojíček pro dítě a našli jsme zde originální řešení pro úložné prostory

• Předala jsem 1výrobek ze 2 k reklamaci v originálním balení /rozlepený papírový odpadkový koš/ a nebyly mi vráceny peníze a dosud se nikdo neozval! Domnívám ,se že v případě poškozeného zboźi má prodejce rovnou vrátit peníze.

Na místě rozbalit před placením! A zkontrolovat!

Reakce obchodu Design Live.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Dne 20.12. jste obdržela e-mailem dobropis. Vzhledem k tomu, že ve dnech 24.12. - 1.1. jsme měli celofiremní dovolenou a v té době žádné platby neprobíhaly, má Váš dobropis splatnost 6.1. V této splatnosti vám bude částka vrácena na uvedené číslo účtu. Pokud jste dobropis neobdržela, kontaktujte nás, abychom Vám ho poslali znovu.

Děkujeme za pochopení.
    Za DesignLive.cz
    Pavlína Sobolová

VRELE DOPORUCUJI ZBOZI V PORADKU VYRIZENI OBJ.TAKY PROSTE VELKA SPOKOJENOST !! RYCHLOST DODANI SKVELA

• přehlednost na webových stránkách
    • nevím o žádných

Kupovala jsem jen maličkost, ale zboží dorazilo do 2 dnů - naprostá spokojenost.

• Všeobecne je nevýhodou e-shopov nemožnosť si tovar prehliadnuť na vlastné oči:) Po rozbalení obalu ma objednaný papierový obrázok pripomínajúci "kus papundeklu" trocha zaskočil, ale na stene vyzerá našťastie výborne, splnil moje očakávanie:)

Nákup hodnotím veľmi pozitívne, výber som spresňovala telefonickou konzultáciou - dostala som rýchlu, fundovanú odpoveď,oceňujem skutočne milé jednanie.

• Krásné věci za velmi příznivé ceny

Vše OK, doporučuji!

• Nízké ceny a skvělý zákaznický servis.
    • Žádné!!!

Tento obchod mohu jen a jen doporučit. Seženete zde kvalitní, designové zboží za výbornou cenu. Váš nákup Vám zpříjemní vstřícný personál, který je taktéž dobrou vizitkou tohoto obchodu!